عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آتش گیری در انبار چوب تهران

آتش گیری در انبار چوب تهرانReviewed by سجاد on Dec 2Rating: 5.0

آتش گیری در انبار چوب تهران

آتش گیری در انبار چوب تهران
آتش گیری در انبار چوب تهران

در این مطلب برای شما دوستانی عزیز گزارشی در مورد آتش گیری در انبار چوب تهران تهیه کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید . در ادامه با ما باشید.

ساعت ۷:۲۷ صبح امروز؛ یک مورد آتش سوزی گسترده در یک انبار چوب در محله مرتضی گرد؛ خیابان رویال به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گزارش شد. وی افزود: آتش نشانان ۴ ایستگاه به همراه تانکر آب و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی و نیروهای حمایت به محل حادثه که یک انبار بزرگ چوب و ضایعات چوبی به وسعت ۷۰۰ متر بود؛ اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود: در ایـن انبار مقدار زیادی تخته؛ الوار؛ پالت های چوبی و دستگاه های مرتبط در سایز زیاد و روی نیز ریخته قرار داشت که دچار آتش سوزی شده و کاملا شعله ور بود و دود حاصل از آن از فواصل دور و نقاط گوناگونی تهران قابل رویت بود؛ در مجاورت ایـن انبار نیز کارگاه های دیگری که در این راستا کار می کردند؛ وجود داشت. صبح شنبه بر اثر آتش سوزی گسترده در دو انبار به مساحت ۶ هزار متر مربع که از ساعت ۶:۰۸ آغاز شده بود؛ باعث دود غلیظ در آسمان پایتخت شد؛ ایـن دود در صبح روز شنبه و نخستین روز کاری از همه تهران و حتی شمال شهر قابل رویت بود. در بخشی از ایـن انبارها چوب؛ پارچه؛ شلنگ؛ لاستیک و مقدار زیادی اسپری های معطر کننده حاوی توانایی انفجار خیلی شدید؛ مواظبت کردن می شده می باشد.

جزئیات اخبار مرتبط به حادثه را در زیر بخوانید.

۹:۳۰ حریق به طور کامل اطفاء شد/وهله لکه گیری

مدیر آتش نشانی منطقه ۷ تهران از اطفاء کامل حریق خبر داد و بیان کرد: حالا آتش نشانان در حال لکه گیری می باشند .

تیمور خانی افزود: به نظـر می رسد عملیات لکه گیری تا ظهر امروز طول بکشد.

۹:۱۵ حضور شهردار تهران در محل حریق

مطالب مرتبط:

محمد علـی نجفی؛ شهردار تهران؛ پـس از جلسه با بعضـی مدیران و معاونان ایـن شهرداری؛ با حضور در خیابان فداییان اسلام؛ از روند اطفاء حریق بازدید کرد.

۸:۴۵ دودزدگی ۳ آتش نشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از حضوربیشتر از ۴ آمبولانس در محل حریق خبر داد و بیان کرد: ۳ آتش نشان در حین اطفاء حریق دچار دودزدگی شدند.

۸:۳۰ سقف های انبار کالا تخریب شد/حضوربیشتر از ۱۵۰ آتش نشان

وی اضافه کرد: وجود اسپری های با توانایی انفجار خیلی بالا باعث انفجار در دقایق اول ایـن حادثه شد؛ در مجاورت ایـن انبار؛ یک انبار بـقیـه با وسعت ۳ هزار متر مربع؛ با سوله ای با مساحت ۲ هزار متر مربع و مملو از اجناس وجود داشت و آن سوله به طور کامل شعله ور شده و سقف های آن تخریب شد؛ حالا ماموران تعداد زیادی  ایستگاه آتش نشانی برای مهار و اطفاء حریق به محل اعزام شده وبیشتر از   ۱۵۰ آتش نشان مشغول اطفاء حریق می باشند . سید جلال ملکی اضافه کرد: علت حادثه معیـن نشده و در دست بازبینی می باشد.

وی بیان کرد: حالا آتش مهار شده و از سرایت آن به بخـش ها و انبارهای بـقیـه ممانعـت به عمل آمده هست و خوشبختانه تا ایـن لحظه ایـن حادثه تلفات جانی نداشته است؛ ولی خسارات مالی ایـن حریق خیلی زیاد هست که نیاز به بازبینی دقیق تر دارد. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در ایـن خصوص  بیان کرد: ایـن آتش سوزی گسترده از ساعت ۶:۰۸ صبح امروز در ۲ انبار کالا در خیابان فداییان اسلام؛ پـس از بعثت اعلام شد کع آتش نشانان در کمتر از ۲ دقیقه خود را به محل حریق رساندند. ملکی بیان کرد: ایـن آتش سوزی خیلی گسترده بود و دود آن از فواصل دور به خوبی مشاهده می شد؛ به این دلیل ستاد فرماندهی ۱۰ ایستگاه آتش نشانی را به همراه چندین دستگاه تانکر آب و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی و نیروهای کمکی از شهرداری و ستاد بحران به محل حادثه اعزام شدند؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بیان کرد: ایـن محل مملو از بارحد ای بزرگ و کنار یکدیگر بدون رعایت اصول انبارداری است؛ حریق در ۲ انبار که هرکدام وسعت ۳ هزار متر و در مجموع وسعت ۶ هزار متر دارند؛ رخ داد.

مطلب مرتبط:

این موارد را در شبکه های اجتماعی نگذارید

ساخت دسته گل رز آتشین

آتش گیری در انبار چوب تهران
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.