عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آشنایی با گروه تخصصی معماری VTS

آشنایی با گروه تخصصی معماری VTS

در این مطلب می خواهیم شما کاربران عزیز را با خدمات ارائه شده توسط گروه تخصصی معماری VTS آشنا کنیم . امیدواریم با ورود به این سایت از خدمات آن بهرمند شوید. با ما همراه باشید.

آلاچیق و پرگولا :

آلاچیق سایبانی برای توقف و نشستن در فضای باز است که عمدتا از چوب یا فلز ساخته شده و سقف به طرفین شیبدار آن از عناصر همیشگی این سازه است . این سازه با قدمتی کهن چنان پرکاربرد بوده که امروزه در بهترین فضاهای موجود در پارک ها ، باغات و تفریح گاه ها که برای نشستن مناسب است ، از آلاچیق استفاده می شود . نوع مدرن این المان ، پرگولا نام دارد که هدف از ساخت آن  تنها ایجاد یک حریم جهت نشستن مد نظر بوده است .

شرکت VTS با رویکردی مهندسی و علمی در زمینه محوطه سازی ، به کلیه المان های پرکاربرد در فضای سبز توجه خاصی داشته و افزایش کاربرد و زیبایی همراه با دوام این المان ها را در طراحی ها و اجراهای خود گنجانده است .

 

 

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

 

طراحی ویلا و اجرا :

ویلا ، مکانی است برای استراحت و تفریح که به دور از محل زندگی افراد در فضاهای خوش آب و هوا با مناظر زیبا و چشم نواز ساخته می شود . به تعبیری دیگر سازه ای تحمیلی ، ناشی از صفات خود خواهی و راحت طلبی بشر  به محیط زیست که زیان های جبران ناپذیری بر پیکره آن می زند . تعبیری عجیب اما واقعی که این بار شرکتی از آن حرف می زند که خود طراحی و اجرای ویلا را تبلیغ می کند .

مجموعه ما با نام و برند  VTS ( شرکت ویرا طرح اسپرلوس ) ، مدعی است با ساخت ویلاهایی همگون و همسو با محیط زیست و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در صنعت ساخت ، تخریب محیط زیست را به حد اقل امکان رسانیده است.

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

 

روف گاردن :

باغ بام ، باغی در بلندای بام که به روف گاردن که از واژه انگلیسی آن گرفته شده هم گفته می شود . امروزه هدف از ساخت باغ بام ، افزایش مکان آرامش و استراحت ساکنین آن ساختمان است که با المان های چون آبنما ، آلاچیق و نیمکت ، به همراه باربیکیو و فضای سبز ، مکانی دنج را برای تفریح و استراحت ساکنین آن ساختمان ، در نزدیکترین حد به آسمان ، ایجاد می کند .این مجموعه ( شرکت ویرا طرح اسپرلوس – سهامی خاص ) همگام با متد و تکنولوژی روز دنیا ، افتخار طراحی و ساخت این فضا ها را متناسب سلیقه و کارایی مورد منظور کارفرمایان خود ، در شهر تهران به تعدد داشته است و در این زمینه با پشتوانه تجربه حاصله ، خود را صاحب سبک می داند.

مطالب مرتبط:

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

 

آبنما :

شاید در یک تعریف متفاوت از آبنما ، نمایشی از آب که همراه با تکنیک های زیبایی شناسی همراه باشد را بتوان عنوان کرد . آبنما یک عنصر یا سازه نرم است که هدفش جلب توجه بصری و شنیداری رهگذری است که  با روح و روان ملول و خسته از تجمیع عناصر اطرافش ، به دنبال منزل گهی آرام و چشم نواز  است و چه جایی خوش تر از کنار آبنمایی که رقاصه و آواز خوانی همچون آب زلال دارد .

شرکت VTS با بهره گیری از مهندسین عمران ، معماری ، فضای سبز ، تاسیسات مکانیکی و برقی ، آمادگی خود را در طراحی و اجرای انواع آبنما در سطح کشور اعلام می دارد .

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

محوطه سازی :

محوطه سازی ، القای نظم در یک محوطه مطابق طراحی ، به منظور رسیدن به اهدافی پیش بینی شده و جهت بهره مندی از ۱۰۰ درصد پتانسیل آن محدوده می باشد که گاهی غنی یا فقیر از پوشش های گیاهی است . این علم از دیر باز بصورت تجربی باعث بوجود آمدن باغاتی شده که یا هم اکنون هستند یا از بین رفته و آثارشان مشهود است که جملگی ، هر بیننده را مات و مبهوت شگفتی های خود می کنند .

مجموعه VTS با تیم مجرب خود ، تمامی اهتمام خود را در جهت هر چه زیباتر شدن محوطه زندگی مان با بکار گیری تکنولوژی های روز دنیا ورزیده و با افتخار آمادگی خود را اعلام می دارد .

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

 

طراحی نمای ساختمان :

نما سمت خارجی هر چیزی است که معرف بخش درونی آن است . در مورد ساختمان نیز این مهم صدق می کند . نمای یک ساختمان در ابتدا معرف نوع کاربری آن ( تجاری ، اداری ، مسکونی ) و سپس متناسب با اقلیم و بر اساس پیشینه تاریخی و الهام از معرفت معماری آن منطقه می باشد . متاسفانه امروزه به دلیل ضعف قانون گذاران و دست اندر کاران شهرها در شناخت اهمیت هویت معماری ایرانی و زیبایی بصری در ایجاد نماهای ساختمان ، این مقوله ( انتخاب نمای ساختمان ) به تقلید کورکورانه و گاها سودجویانه برخی از سازندگان نا مطلع ، کشیده شده که ماحصل آن ایجاد شهری است با مناظر ساختمانی بی هویت هفت رنگ و هفت امارت .

این مجموعه با بهره مندی از مهندسین معمار و سازه تراز اول ، با ذوق و شور خاصی  تمامی تلاش خود را در جهت طراحی اثری ماندگار مطابق با هویت معماری ایرانی چه بصورت مدرن و چه کلاسیک ، برای هر چه زیباتر شدن مکان زندگیمان می نماید .

جهت بهره مندی از اطلاعات بیشتر به سایت www.vtsland.ir مراجعه فرمایید .

آشنایی با گروه تخصصی معماری VTS
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.