عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آموزش راه حل اصلی برای بالا بردن آگاهی مردم در رابطه با بیماری ایدز

آموزش راه حل اصلی برای بالا بردن آگاهی مردم در رابطه با بیماری ایدز

همانطور که ممکن است اکثر شما از  بیماری ایدز اطلاعاتی داشتته باشید و بدانید که ایدز یک بیماری جدید در دنیاست و در حال حاضر دارویی برای درمان قطعی آن کشف و ساخته نشده است اما در این مطلب قصد داریم به بحث در مورد راه حل اصلی برای بالا بردن آگاهی مردم در رابطه با بیماری ایدز که یکی از بیماری های جدید در دنیاست بپردازیم . امیدواریم این مطلب مورد توجه شما خوبان قرار بگیرد.

 بیماری ایدز
بیماری ایدز

توجه داشته باشید که مواجهه با بیماری ایدز از طریق آموزش و اطلاع رسانی می بایست نسبت به افزوده شدن آگاهی های مردم و ممانعـت از این بیماری کمک کنند.

خبرگزاری مهر- تیـم استان ها: ایدز یک بیماری جدید است  که در سـال های اخیر اکثر مردم دنیا را به خود مبتلا کـرده هست آموزش، غربالگری و مواظبت از زنان باردار مهمترین راههای ممانعـت از این بیماری هست  ضمناً  شناخت و آشنایی با این بیماری نو ظهور وظیفه شهروندان برای مراقبت بهتر از خود می باشد.

زهرا یاری یکـی از شهروندان ایلامی در زمینه آشنایی با این بیماری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بیماری ایدز یک بیماری عفو نی هست که از راههای مختـلفی وارد بدن انسان می شود .

علی محمدی از بـقیـه شهروندان ایلامی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: بیماری ایدز مثل دیگر بیماری ها جهت بهبود آن می بایست به پزشک و مراکز بهبود ی رجوع شود تا جهت بهبود آن اقدامات ضـروری صورت گیرد.

خدمات رایگان برای آگاهی قسمـت و ممانعـت

مطالب مرتبط:

به منظور آگاهی بخشی و ممانعـت از بیماری ایدز معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان به شهروندان ایلامی خدمات رایگان تشخیصی می دهد.

راضی ناصری فر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با خبرنگار مهر در این زمینه اظهار داشت: همه  خدماتی که در رابطه با بیماری ایدز است اعم از آزمایش و بهبود به در مراکز بهداشتی بهبود ی به صورت رایگان انجام می گیرد که  آموزش های ضـروری به مردم در حوزه این بیماری عرضه می شود .

 بیماری ایدز
بیماری ایدز

یکـی از پزشکان پایگاه سیار مرکز مشاوره در این زمینه در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: پایگاه سیار مرکز مشاوره بیماری های رفتاری را در جهت آزمایش اشخاصـی که به صورت داوطلبانه تصمیم دارند که از وضعیت تندرست خود در زمینه بیماری ایدز آگاهی داشته باشند.

محمد عباسی بیان کرد: پایگاه سیار مرکز مشاوره تشکیل شده هست که با استقبال خوبی برای انجام آزمایش بیماری ایدز که یک وقتی در بیـن  مردم ترسی نسبت به این وجود داشت که اکنون بـقیـه این ترس در بیـن مردم وجود ندارد.

۶۶ هزار شخـص در کشور به بیماری ایدز مبتلا می باشند که تحت مواظبت های بهداشتی به زندگـی خود ادامه می دهند.

به پایان این مطلب رسیدیم اما بحث درمورد بیماری ایدز میتواند خیلی وسع تر و طولانی تر باشد که ما سعی میکنیم در آینده از همین طریق اطلاعات بیشتری را در این زمینه با شما به اشتراک قرار دهیم . با ما همراه باشید .

 

آموزش راه حل اصلی برای بالا بردن آگاهی مردم در رابطه با بیماری ایدز
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.