عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد جراحی که پس از ۶ ماه به قتل  پدرشاعتراف کرد ،توضیحاتی را در این مورد برای شما ارائه کنیم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید و اطلاعات لازم را در این مورد کسب نمایید . در ادامه با ما باشید.

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند
اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند
جراح ارتوپد که در جریان درگیری با پدرش با وارد کردن ضرباتی باعث آسیب شدید مغزی و در نهایت  مرگ او شده بود، بعد از حدود ۶ ماه سکوت لب به اعتراف گشود.
به گزارش ایران، ۱۹خرداد سال‌جاری، ساکنان یکی از محله‌های خیابان ونک، توجه درگیری در یکی از خانه‌ها شدندو  با ورود به آپارتمان مان، صاحبخانه ۷۰ ساله را با سر و صورت خونی پیدا کردن د.
مطالب مرتبط:
با انتقال این مرد سالخورده به بیمارستان، او که در وضعیت وخیمی بود پیش از اینکه از هوش برود پسرش را به عنوان ضارب معرفی کرد و ۲۴ ساعت بعد به کما رفت. با وخامت حال این مرد ۷۰ ساله، دخترش با حضور در کلانتری از برادرش شکایت کرد.
به این ترتیب پرونده در دادسرای ونک مورد رسیدگی قرار گرفت ولی  مظنون پرونده که پزشک ارتوپد بود منکر درگیری فیزیکی با پدرش شد.  بررسی ها و تحقیقات  این پرونده ادامه داشت تا اینکه سه ماه بعد پیرمرد روی تخت بیمارستان جان باخت.
پس پرونده جهت  ادامه رسیدگی به دادسرای مخصوص برای  قتل پایتخت ارجاع شد و  پسر مقتول با دستور بازپرس جنایی بازداشت شد. متهم ۴۶ ساله در جلسات بازجویی با انکار ضرب و شتم پدرش مدعی شد فقط با او جرو  بحث کرده و ضربه وارد شده به سر مقتولنیز  به روز حادثه مربوط نبوده است.
اما با تکمیل تحقیقات، او چاره‌ای جز اعتراف ندید و روز قدیم در مساوی بازپرس جنایی درگیری فیزیکی با پدر سالخورده‌اش  همچنین زدن سیلی و مشت به او را پذیرفت و با دستور بازپرس روانه زندان شد.
اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.