عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

انبار میلیاردی کشف شده قاچاق در اصفهان

انبار میلیاردی کشف شده قاچاق در اصفهانReviewed by سجاد on Dec 2Rating: 5.0

انبار میلیاردی  کشف شد قاچاق در اصفهان

انبار میلیاردی کشف شده قاچاق در اصفهان
انبار میلیاردی کشف شده قاچاق در اصفهان

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد انبار میلیاردی  کشف شد قاچاق در اصفهان گزارشی را برای شما تهیه کرده ایم که می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در پی اخذ خبری مبنی بر دپو و توزیع لوازم خانگی خارجی قاچاق بوسیـله فردی در یکـی از انبارهای شهر اصفهان بازبینـی به مقوله در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی  قرار گرفت.

مطالب مرتبط:

وی افزود: پـس از هماهنگی با مقام قضایی؛ از محل موردنظـر بازرسی  شد که ۶۷ دستگاه لوازم خانگی حاوی یخچال؛ فریزر؛ ماشین لباسشویی و ظرفشویی؛ جارو برقی و مایکروفر و سشوار در مدل‌های مختلف؛ ۱۶ دستگاه تلوزیون ال ای دی و ۸۳ تخته پتوی خارجی کشف شد. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به اینکه کالاهای کشف شده اسناد گمرکی نداشت؛ بیان کرد: محموله کشف شده یک میلیارد و۵۰۰ میلـیون ریال ارزش گذاری شده می باشد. وی از دستگیری یک شخـص در ایـن رابطه خبر داد و بیان کرد: قوت انتظامی با مفسدان اقتصادی اجتماع برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه کار به آنان نخواهد داد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از کشف ۴ دستگاه موتور ژنراتور خارجی به ارزش یک میلیارد ریال بوسیـله ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد. سرهنگ ستار خسروی با اعلام ایـن خبر اظهار داشت : در راستای انجام طرح برخورد با قاچاقچیان کالا و دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی اقدام به انبار و توزیع موتورهای ژنراتور خارجی می نماید بازبینی مقوله به صورت خاص در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت .
وی افزود: پـس از هماهنگی با مقام قضائی از محل بازدید به‌عمل آمد و ۴ دستگاه موتور ژنراتور خارجی کشف شد که صاحـب مربوطه اسناد ضـروری گمرکی را عرضه نداد. رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به دستگیری یک شخـص در ایـن مورد و تحویل وی به مراجع قضائی بیان کرد: ژنراتورهای کشف شده بوسیـله متخصصین مربوطه یک میلیارد ریال ارزش‌گذاری شدند.
وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا سبب رکود اقتصادی اجتماع و افزوده شدن بیکاری جوانان می شود از عموم مردم خواست هر گونه اخبار دراین مورد را از طریق ارتباط با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مطلب مرتبط:

شماره های اضطراری کشور ایران کدامند؟

چرا محمدرضا گلزار در ایران اینقدر محبوب است؟

انبار میلیاردی کشف شده قاچاق در اصفهان
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.