عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

انشا در مورد عمر برای پایه ابتدای

انشا در مورد عمر برای پایه ابتدایReviewed by سجاد on Nov 16Rating: 5.0

انشا در مورد عمر برای پایه ابتدای

انشا در مورد عمر برای پایه ابتدای
انشا در مورد عمر برای پایه ابتدای

در این مطلب برای شما دانش آموزان عزیز انشا با موضوع پول برای پایه ابتدای را قرار داده ایم. در ادامه با ما همراه باشید. در مطالب دیگر سایت مطالب بیشتری راجع به انشا پایه دهم ابتدایی قرار داده ایم.

(درست از عمر و باارزش بودن ان)

جوانی، زیباترین فصل زندگی آدمی و در واقع بهار عمر است. روزگار جوانی، دوران پرفروغ و تابناک زندگی هر انسانی است که از پرهیجان ترین و زیباترین لحظه های عمر حکایت می کند. دوره جوانی، دوره اوج و اقتدار عمر انسان است که با پیچ و تاب ها و فراز و نشیب های دل فریب، به زندگی انسان زیبایی و جلایی تازه می بخشد. جوانی را می توان به دوره قدرت و نیرومندی میان دو مرحله ضعف کودکی و سستی پیری تشبیه کرد.
«ویژگی هایی نظیر نشاط، کوشش، هیجان، انتقاد، زیبادوستی، پویایی، نوجویی و نوآوری، همزاد با این دوران است و جوان با این توشه به سوی هدف گام برمی دارد و همواره در پی رسیدن به سعادت، در تلاش و تکاپوست».۱
استعمارگران برای نفوذ به جوامع همواره جوانان را هدف پیکان مسموم خواسته های خود قرار داده اند؛ چراکه جوانان بزرگ ترین سرمایه های انسانی یک جامعه به شمار می روند و بدون وجود آنها بسیاری از کارهای جامعه به انجام نمی رسد. پس لازم است از فرصت های دوران جوانی در راه درست و شایسته بهره گیریم تا در دیگر دوره های زندگی، یعنی میان سالی و کهن سالی، حسرت، قرین جوانان امروز نباشد.

مطالب مرتبط:

حداکثر طول عمر انسان چقدر است ؟

جدیدترین بازبینی تحقیق گـران نشان داد که طول عمر انسان به ندرت از یک قرن و ربع فراتر می رود. ایـن تحقیقات نشان می دهد که حتی انسان هایی که زیاد ترین عمر را داشته اند به ندرت از ۱۲۵ سـال فراتر رفته اند.طول عمر در پژوهش مشابه با ایـن مقوله اطلاعات اشخاص مسنی کهبیشتر از ۱۱۰ سـال عمر کـرده اند در انگلستان؛ امریکا؛ ژاپن و فرانسه مورد تحلیل و بازبینی قرارگرفته است .در ایـن مقاله آمده هست با وجود پیشرفت های چشمگیر در عرضه خدمات بهبود ی به سالخوردگان و مراقبت از آنها؛ معدل عمر در بیـن کهنسالان از سـال ۱۹۶۸؛ افزوده شدن نیافته است .تحقیقات نشان داده هست که از هر ۱۰ هزار شخـص مسن ؛ تنها یک نفربیشتر از ۱۲۵ سـال عمر کـرده است . که آن نیز از شرایط بهداشتی خاص از جمله عوامل وراثتی برخوردار بوده است .تحقیق گـران به ایـن سرانجام رسیده اند که امید به دارا بودن طول عمر چند صد ساله به واسطه پیشرفت علوم تنها یک رؤیای بی پایه و اساس است .گروهی از تحقیق گـران در آمریکا پـس از انجام آزمایشات متفاوت اعلام کردند که حداکثر طول عمر انسان چیزی درحدود ۱۲۵ سـال است .

مطلب مرتبط :

این دختر زیبا یک ربات انسان نمای ژاپنی است

انشا من درون یک فضاپیما هستم که بر روی کره ما فرود امده

انشا در مورد عمر برای پایه ابتدای
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.