عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

اولین گوشی های موبایل دارای فناوری ۵G

اولین گوشی های موبایل دارای فناوری ۵G

اولین گوشی های موبایل دارای فناوری ۵G موضوع این مطلب است که میخواهیم درمورد آن بحث کنیم . شرکت هواوی در صدد روانه کردن تلفن های همراه که فناوری۵G را ساپورت میکنند هستند . از حرف های تازه «یو چنگ دانگ» (Yu Chengdong) به عنوان مدیران ارشد واحد محصولات تجاری کمپانـی هوآوی چنین بر می آید که این کمپانـی نمی تواند تا پیش از نیمه دوم سـال ۲۰۱۹ تلفن همراه هایی مبتنی بر فناوری ۵G را روانه بازار سازد.

اولین گوشی های موبایل دارای فناوری 5G
اولین گوشی های موبایل دارای فناوری ۵G

 

این در حالی هست که در گذشته مقامات هوآوی پیش بینی کـرده بودند که  اولین سری از چنین محصولاتی اواخر سـال ۲۰۱۸ از راه برسند. حسب گفته این مدیر ارشد، فناوری مذکور قرار هست بوسیله ی چیپست اختصاصی هوآوی به محصولات آینده وارد شود. ضمن این که تا آن تاریخ چیپ اختصاصی هوش مصنوعی نیز بطور کامل در چیپست های تولید یکپارچه می شود .

مطالب مرتبط:

سال ۲۰۱۹ همـان سالی هست که اکثر تحلیلگران و فعالان بازار باور دارند پوشش شبکه های ۵G بوسیـله اپراتورهای عمده تلفن همراه برقرار می شود . به نظـر می رسد این زمانبندی نسبت به پیش بینی های قبلی از صحت زیادتری برخوردار باشد، به زمینه که بالاخره ائتلافی متشکل از کوالکام، ZTE و اپراتور چاینا تلفن همراه توانستند در ماه قبلی میلادی اولین سیستم رادیوی تازه ۵G را طراحی و با موفقیت آزمایش نمایند.

لازم به ذکر هست که چاینا تلفن همراه یکـی از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه در کشور چین هست و احتمال بیشتری وجود دارد که این کمپانـی بتواند اولین شبکه سراسری ۵G دنیا را در چین راه اندازی نماید . پس هوآوی می بایست هم اکنون خود را برای آن روز آماده سازد و بهتر آن هست که این با ارزش با سخت افزار اختصاصی این کمپانـی حاصل شود.

از توجه و همراهی شما صمیمانه تشکر میکنیم و امیدواریم این این مطلب برای شما مفید بوده باشد . همچنین از شما خواهشمندیم با مطالب دیگر در این سایت با ما همراه باشید .

 

اولین گوشی های موبایل دارای فناوری ۵G
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.