عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

بررسی کواکب

بررسی کواکبReviewed by سجاد on Nov 23Rating: 5.0

بررسی کواکب

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد بررسی کواکب توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم را کسب نمایید .در ادامه همراه ما باشید.

بررسی کواکب
بررسی کواکب

در نگاه به زایچه تاثیرات آن بر شما رقم میخورد وقتی برج شما به عنوان مثال شمس باشد، منازل دوازده گانه بروج دیده میشود و تمام آنچه بر شما تاثیر میگذارد اعم از حال و قبل و آینده مشخص میشود.
بیان مختصری از علوم غریبه و نظر کواکب بر هر فرد و تاثیرات آن بر زندگانی ما انسانها بدین شرح میباشد.
?خانه اول بر نوع شخصیت و منش و رفتار شخص و صورت ظاهر از نظر اندام و رنگ پوست و ……….. ویژگی های جسمانی و گذشته فرد و مسیری کلی از زندگی در طول عمر دلالت میکند که به آن طالع نیز گفته میشود .

?خانه دوم از مال و دارایی و مسائل مادی و دنیوی و مسائلی که فرد به آنها علاقه و حبّ دارد، استخراج میشود .

?خانه سوم که همان علامتهای بروج است مثل ماهی و دو پیکر و ………. بابت استخراج فعالیت های ذهنی و فکری و ارتباطات شخص در جامعه و دوستان و خانواده، به غیر از پدر و مادر، بررسی میشود.

?بر اساس خانه چهارم میتوان، از همان بروج و علامتهای آن حمایتهای پدر و مادر و یا رفتار شخص با پدر و مادر، آنچه به ارث میرسد و …….. را استخراج کرد.

?از خانه پنجم میتوان استخراج کرد که فرد چقدر خلاقیت دارد و میتواند سازندگی در زندگی خودش و جامع داشته باشد، چقدر میتواند ابتکار عمل و یا استعداد داشته باشد چه در خانواده و چه در اجتماع.

?از خانه ششم میتوان به سلامتی جسمانی و تندرستی فرد پی برد و بیماری هایی که دارد را استخراج کرد و همچنین اینکه نسبت به زیر دستان و افرادی که به ایشان وابسته هستند چگونه رفتاری دارد را مشخص کرد.

مطالب مرتبط:

?از خانه هفتم بابت استخراج در بیان زندگی بابت عشق و دوستی و همچنین دشمنان و یا حالات ایشان با شرکای کاری و زندگی استفاده میشود.

?خانه هشتم بابت استخراج خطرات و یا حوادثی است که برای فرد پیش آمده و یا پیش خواهد آمد و انگیزه های این حوادث که چرا و چگونه میتوان پیشگیری کرد از وقوع آن ها، بررسی میشود.

?خانه نهم بابت استخراج تمایلات سفر رفتن فرد و سفرهای دور و نزدیک فرد و حتی موفقیت های سفری ایشان و حتی شکست خوردن در سفر اگر در جهت تجارت باشد، بررسی میشود.

?خانه دهم را میتوان بابت شغل و کارهایی که فرد میتواند در آن به موفقیت برسد و حتی کارهای روز مره که انجام آنها بر ایشان خوب و یا بد است را، به استخراج برد.

?خانه یازدهم را میتوان بابت کارها و رفتارهای اجتماعی و نوع دوستی هایی که دارد و مسائل عشقی و عاشقی را، مورد استخراج قرار داد.

?خانه آخر که خانه دوازدهم است بابت غمها و شکستها و دلیل آنها و مشکلات زندگی و به نوعی تمام ناهنجاری های زندگی فرد مورد بررسی و استخراج قرار میگیرد.

مطلب مرتبط:

عجیب ترین محدودیت ها در کره شمالی که نمی دانید

نکات مهم پیاده روی اربعین – خودمونی

بررسی کواکب
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.