عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

مهاجرت و جرم بنیامین احمدی

مطالب مرتبط:

جرم بنیامین احمدی بازیگر اخراجی شبکه جم چیست؟

بنیامین احمدی
بنیامین احمدی

بنیامین احمدی چیست ؟

بنامین احمدی بازیگر شبکه جم از شبکه اخراج شده که در بسیاری از فیلم های شبکه جک دیده شده از جمله فیله های مهدی حاتمی کیا نقش آفرینی کرده است .

پلیس ترکیه به تازگی بازیگر ایرانی شبکه جم را دستگیر و حکم دیپورت از کشور ترکیه برایش صادر کرد.

«بنیامین احمدی» بازیگر جوانی است که این روزها در کنار رابعه اسکویی،چکامه چمن ماه و مرتضی عقیلی در حال ایفای نقش در فیلم پیاده روهای خالی به کارگردانی «مهدی مظلومی» است.بنیامین احمدی

 

مطلب مرتبط : اینستاگرام امید علومی + عکس ها

او بازیگر فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا که به شبکه جم پیوسته بود از کشور ترکیه دیپورت شد.

بنیامین احمدیبازیگری فیلم که در شبکه جم مشغول فعالیت بود توسط پلیس ترکیه دستگیر شده و حکم دیپورت از کشور ترکیه برایش صادر شده است.
بنیامین احمدی
بنیامین احمدی

بنیامین احمدی از ترکیه دیپورت شد

جرمش اعلام نشده ولی بنا به گفته ها جرمی بوده که پلیس ترکیه خیلی سریع مجبور به صدور حکم دیپورت او شده است!!
او  با حضور در جم همراه با رابعه اسکویی،چکامه چمن ماه و مرتضی عقیلی در محصولاتی از این شبکه ایفای نقش کرد.
این بازیگر پیشتر در “چ” نقش یکی از زندانیان کُرد حاضر در بازداشتگاه را ایفا کرده و نام وی در عنوان بندی آغازین فیلم نیز درج شده بود.هنوز مشخص نشده که احمدی بعد از آزادی از زندان به ایران بازخواهد گشت یا نه؟
مطلب مرتبط : گالری عکس سربازی

مهاجرت بنیامین احمدی و پیوستن به شبکه جم GEM

بنیامین احمدی بازیگر فیلم چ به شبکه جم پیوسته و در فیلم جدید مهدی مظلومی برای شبکه GEM نقش آفرینی میکند

قرعه پیوستن بازیگران جوان و کم نام و نشان به شبکه جم این بار به نام  Benyamin Ahmadi بازیگر فیلم چ به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا افتاد تا در فیلم جدید مهدی مظلومی و در کنار چکامه چمن ماه و رابعه اسکویی و مرتضی عقیلی به نقش آفرینی برای شبکه GEM بپردازد .

بنیامین احمدی
بنیامین احمدی

با ادامه موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون ایران به شبکه بیگانه و فارسی زبان جم، هر روز هنرمندان تازه ای در این دام گرفتار می شوند. یکی از جدیدترین این افراد نیز بنیامین احمدی بازیگر فیلم ارزشی «چ» است که چند سال قبل توسط ابراهیم حاتمی کیا ساخته شد.

بنیامین احمدی در شبکه جم

بازیگر جوانی است که این روزها در کنار رابعه اسکویی ، چکامه چمن ماه و مرتضی عقیلی در حال ایفای نقش در فیلم پیاده روهای خالی به کارگردانی «مهدی مظلومی» است. این بازیگر پیشتر در فیلم «چ» نقش یکی از زندانیان کُرد حاضر در بازداشتگاه را ایفاء کرده و جالب اینکه به واسطه حضور پُر رنگ در این فیلم و ایفای نقشی مهم، نام وی در عنوان بندی آغازین فیلم نیز درج شده بود.

پیاده روهای خالی

حال این سوال مطرح است که چه عاملی باعث شده احمدی با حضور در مقابل دوربین شبکه ای بیگانه، خاطره شیرین حضور در فیلم ابراهیم حاتمی کیا را کمرنگ کند؟

مهاجرت و جرم بنیامین احمدی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.