عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

تفسیر کامل جفر ،جفر در دفینه شناسی

تفسیر کامل جفر ،جفر در دفینه شناسیReviewed by Admin on Mar 12Rating: 5.0

تفسیر کامل جفر وجفر در دفینه شناسی

در ایـن پست از سایت خودمونی میخواهیم شما عزیزان را با تفسیر کامل جفر و جفر در دفیته شناسی بیشتر آشنا بکنید و امیدواریم که ما را تا انتها ایـن مطلب همراهی بکنید .

Image result for ‫تفسیر کامل جفر وجفر در دفینه شناسی‬‎

جفر چیست ؟ ,  مفهوم کلمه جفر ,  آشنایی با علم جفر ,  مفهوم جفر ,  کشف علائم و نشانه های علم جفر ,  جفر در علوم غریبه ,  تفسیر علم جفر ,  تشخیص علم جفر  ,  جفر در دفیبه یابی

جفر چیست؟جفر یا علم‌ حروف و اعداد از علوم خفیه و تفسیر حروف و اسما به دست آوردن مجهولات

جَفر یا علم‌الحروفو از علوم خفیه هست و به ادعای باورمندانو به تفسیر حروف و اسماو از طریق قواعدی که در آن تعریف شده می‌پردازد. به عبـار ت دیگـر و جفر به دست آوردن مجهولات (پاسخ) استو از روی کلمات جملهٔ سؤال به‌علاوهٔ اطلاعاتی در مورد زمان سؤال و اسمائی از خداوند که با سؤال رابطه دارند.

جفر با عددشناسی مفرق است . فرق علم الحروف با علم اعداد یا همـان عددشناسی ایـن هست که علم اعداد تنها می‌پردازد به تفسیر و معنای اعداد از طریق اعداد و ترکیب‌های عدد؛ اما علم‌الحروف می‌پردازد به تفسیر اسماو کلمات و حروف از طریق حروف و اعداد.

جفر در لغت به معنای بزغاله یا پوست بزغاله هست و چون اوراق اولیه جفر بر روی پوست بزغاله نوشته و عرضه شده بود بدین نام خوانده شده است .

علم‌الحروف عربی را جفرو و علم‌الحروف عبری را جماتریا (گماتریا) می‌نامند.
تاریخچه

مبدا علم حروف دقیقا معین نیست. اما نهضت‌هایی همچون نهضت حروفیه با تکیه بر ارزش ‍ عددی حروف الفباو کوشش ‌هایی برای شکستن الفاظ جامد و بی‌روح داشت تا مخاطبان خویش را به تامل و اندیشه وادار نمایـد .

جفر را علم حروف یا علم تکثیر می گویند.

حروفیه معتقد بودند که «همه اشیا استوار به حروف می‌باشند» و «هر کس فوائد حروف بداند همه اشیاء مسخر او شود» و علاوه بر ایـن اعتقاد داشتند «همهٔ اسرار قرآن و احکام و سر قیامت و مبدا و معاد و هر چه از ازل بوده و باشد و خواهد بودن» در پردهٔ ۲۸ حرف عربی مستور می‌باشد. از حروفیه نقل شده است: «ظهور هستی با صوت است . چنانچه چیزی بی جان را به چیز بی جان دیگـر بزنیم صوت که جوهر آن هست ظهور می‌کند. ایـن ظهور در جانداران از روی عزم و اختیار است . کمال صوت کلمه هست و ایـن تنها در انسان ها ظهور می‌کند. کلمه از حروف تشکیل شده هست بنا بر ایـن اصل صوت و کلمه حرف است . عربی ۲۸ حرف دارد که قرآن و جاودان نامه (کتاب بنیادی فضل الله حروفی) با آن نوشته شده است . »

ابن ندیم در الفهرست [ص ۴۲۹] می‌نویسد: تاریخ اعتقاد به ویژگی داشتن حروف در ادرود بسیار کهن است .

در مورد سابقه دقت به ایـن مباحث در ادرود اظهار نظـر های بسیاری شده هست اما یکـی از آنها که از درجه ارزش زیادتری بر خوردار استو نظـر سید حسین نصر هست وی می‌گوید: «تنظیم و تدوین علم تمثیل و رموز عددی حروف با علم عدد را که مثل آن نزد فیثاغورثیان قدیم و پیروان مکتب کابال[* ۱] در مغرب زمین وجود داشته هست در ادرود به علی ابن ابی‌طالب نسبت داده‌اند.»

در منطق فیثاغورث عدد معنا و مفهوم کلی و ماورا ء کمیت آوردو برای مثال مثلث و مربع تنها کمیت نیستند و دارای شخصیت اندو بنیادی می باشند نه فرعی و عرضیو عدد در مکتب فیثاغورث مظهری از وحدت هست که هیچ وقت از مبدا خود جدا نمی‌شود.

بعضی شیعیان باورمند به جفرو آن را منتسب به علی ابن ابی طالب می‌دانند. کتابی بنام جفر کامل که مشتمل بر ۲۸ جزو ۲۸ صفحه‌ای (۷۸۴ صفحه) با جدول‌هائی که ۲۸ در ۲۸ مسکن می باشند و با چهار حرف در مسکن که با چهار الف شروع و با چهار حرف غ به انتها می‌رسدو منسوب به علی ابن ابی طالب هست که در بعضی روش‌ها برای مستحصله از آن استفاده می‌شود و اعتقاد بر آن هست که علوم اولین و آخرین در آن کتاب ملحوظ در ملفوظ است .

در دقت به حروف بایستی گفت که جنبش‌هایی که در ایران و سرزمین‌های اسلامی با اعتقاد به حروف رشد کـرده بودند توانسته بودند پیروان بسیاری را به دور اندیشه خود جمع کنند.

نظـر علوم تجربی به جفر

علم‌الحروف از نظـر دانشگاهیانو علم نبوده و شبه‌علم شمرده می‌شود. به عبـار ت دیگـر از نظر علم حصولیو جفر نوعی خرافه به حساب می‌آید.

از نظر باورمندان به علم جفرو علوم تجربی قدرت ضروری جهت اثبات اکثر علوم را نداشته و اساساً اسم علم بر روی ایـن مقوله حاکی از معلومی هست که در پرده مانده.
اعداد معادل حروف ابجد کبیر که در جفر از آن استفاده می‌شود.

جَفر یا علم‌الحروفو از علوم خفیه هست و به ادعای باورمندانو به تفسیر حروف و اسماو از طریق قواعدی که در آن تعریف شده می‌پردازد. به عبـار ت دیگـر و جفر به دست آوردن مجهولات (پاسخ) استو از روی کلمات جملهٔ سؤال به‌علاوهٔ اطلاعاتی در مورد زمان سؤال و اسمائی از خداوند که با سؤال رابطه دارند . جفر با عددشناسی مفرق است . فرق علم الحروف با علم اعداد یا همـان عددشناسی ایـن هست که علم اعداد تنها می‌پردازد به تفسیر و معنای اعداد از طریق اعداد و ترکیب‌های عدد؛ اما علم‌الحروف می‌پردازد به تفسیر اسماو کلمات و حروف از طریق حروف و اعداد. کاملترین کتاب الکترونیکـی پی دی اف PDF آموزش مقدماتی و پیشرفته جفر به زبان فارسی را در ادامه مطلب دریافت خواهید کرد .

مراد از علم جفر: (علم الحروف) علمی هست که صاحبان آن علم ادّعا دارند که بوسیله علم جفر تمامی حوادث عالم را تا انقراض عالم می‌دانند. و صورت کامل و صحیح این علم ویژه ائمّه اطهارعلیهم الدرود است . در مجمع البحرین می‌نویسد که علم جفر و علم جامعه دو کتابی هست که علی‌علیه الدرود در آن دو کتاب تمامی علوم و حوادث را تا انقراض عالم به طریق علم حروف تهجی و ابجدی با املاء رسول اکرم‌صلی الله علیه وآله بر پوست بز و پوست گوسفند حتی ارش خراشیدن صورت و پوستو و نصف خراشیدن پوست همه را نوشته است . همه امامان معصوم‌علیهم الدرود آن علم را می‌دانند و به آن نگاه کرده بوسیله آن علم حکم می‌کنند.
و نیز بر این قضیّه شاهد آورده و حدیثی از امام صادق‌علیه الدرود نقل می‌کند که امام صادق‌علیه الدرود فرمود: “عندی الجفر الأبیض و الجفر الأحمر” “پیش من علم جفر سفید و جفر سُرخ است . ” زید بن ابی العلاء سؤال کرد یابن رسول اللّه چه چیز در جفر سفید هست؟ امام فرمود: در آن (مطالب) زبور داوُدو و تورات موسیو انجیل عیسیو صحف ابراهیم و حلال و حرام مُصحف فاطمه‌علیها الدرود هست و هر آنچه که مردم در دانستن آن به ما احتیاج دارند و ما به کسی احتیاج نداریم (در آن کتاب موجود است . )
و نیز در حدیث دیگر نقل کرده که شخصی از امام صادق‌علیه الدرود پرسید: و ما الجفر؟ یعنی جفر چیست؟ امام فرمود: آن علمی هست که در پوست بز و گوسفند که روی پیچیده (نوشته شده) و در آن سلاح رسول خداصلی الله علیه وآله و تمامی کتب آسمانی و مُصحف فاطمه‌ علیها الدرود است . (۱)
اما توضیحاتی در علوم غریبه:
طبق نقل پنج علم غریبه داریم که از عامّه مردم مخفی و پنهان هست و آن را خمسه مُحتحبه نامند. و آن پنج علم عبـار تند از: کیمیاو لیمیاو هیمیاو سیمیاو ریمیا و (کلمه سر) رمز آن علوم است . هر حرفی اشاره به علمی است . ما در اینجا توضیحات هر یکی از علوم را از کتاب جلد دوم مائده یا فرحه الروحو ص ۱۹ نقل می‌کنیمو او به نقل از کتاب تحفه حکیم بیان کرده هست به قلم می‌آوریم:

تفسیر اعداد به واسطه معرفت اعداد / عدد شناسی

عددشناسی یا علم‌الاعداد جزء علوم خفیه هست و به ادعای باورمندانو یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می‌شودو و عددشناسی پایه علم حروف است . بایستی دقت داشت که ذهنیت و تلقین در عددشناسی خود یک ترفند برای معنا دار کردن اعداد هست شانس در جهان وجود ندارد و ایـن تنها افزوده شدن قوت جاذبه هست که سبب هماهنگی در ارتعاشات ما می‌شود. ارتعاش کلماتو ارتعاش اعداد و ارتعاش حروف. علم‌الاعداد و علم الحروف (جفر)و در الهیات مسیحی برای تفسیر قدیم یا پیش‌گویی آینده به کار می‌رود.فیثاغورث و شاگردانش اعداد را بسیار مقتدر می‌دانستند و برایـن باور بودند که اعدادو حروف و کلماتو ماهیت واقعی جهان را به تصویر می‌کشند.دربـار ه اسم حضرت علی در قرآن تا از بعضی از ما می پرسند بلافاصله جواب بد می دهیم وآیاتی (حدود ۳۰۰مورد)را بیان می کنبم که در شان حضرت بیان شدهو خصوصا آیاتی که برادران اهل سنت نیزقبول دارند. اما بایستی دقت کرد که روزهای جمعه در دعای ندبه می خوانیم:و بعض اتخذته لنفسک خلیلا و سألک لسان صدق فی الآخرین فأجبته و جعلت ذلک علیا.
در ایـن فراز دعاو می گوییم که خدایا! بعضی – حضرت ابراهیم- را برای خودت خلیل ودوست قرار دادی و حضرت ابراهیم از تو خوهست که «زبانی راستگو» از بین اشخاصی که بعدا خواهند آمد به او عنایت کنی. پس خداوندا! دعای ابراهیم را اجابت کردی و او را علی قرار دادی.ایـن پارت دعای ندبه مطابق با قرآن کریم هست:ابراهیم در آیه ۸۴سوره شعراء همین دعا را از خداوند می خواهد: واجعل لی لسان صدق فی الاخرین.
وخداوند در آیه ۵۰ سوره مریم و آیات قبل خبر می دهد که علی علیه الدرود را «لسان صدق» برای ابراهیم واسحاق ویعقوب قرار داد: وَ جَعَلْنا لَهُمْ لِسانَ صِدْقٍ عَلِیًّا .چنانچه روایت بخواهید به تفسیر برهان (۳/۷۱۷) مراجعه بکنید که از «تفسیر قمی» و« مناقب ابن شهر آشوب » و «تاویل الایات» سه متن مفرق در ایـن بـار ه نقل می نماید .در یکـی از ایـن روایت ها یونس بن عبدالرحمان می گوید به امام رضا عرض کردم که قومی از من در مورد اسم امیرالمومنین در قرآن پرسیدند. به آنان آیه « وَ جَعَلْنا لَهُمْ لِسانَ صِدْقٍ عَلِیًّا » را گفتم. امام رضا علیه الدرود فرمودند درست گفتی. همین طور است . به تفاسیر نورالثقلینو صافی و کنز الدقائق در ایـن رابطه همچنین میتوانید مراجعه نمایید.از حیث ادبی می توان ارزیابی کرد که علیا صفت وحال هست یا علم. پس محکم وقاطعانه نگوییم نام امیرالمومنین در قرآن ذکر نشده است .

عددشناسی و تفسیر اعداد به واسطه معرفت اعداد (داشتن علم اعداد) و شهود

عددشناسی مکاتب متفاوتی دارد . عددشناسی جفری . عددشناسی کابالا و عددشناسی رومی.
همه ی مکاتب از یک منبع اصیل سر چشمه می گیرند و آن عدد شناسی طبیعی است .
امروز جمعه ۲۲ جولای ۱۱ ایـن مطالب در حال نگاشته شدن است . امید هست لطف الله حاوی حال ما شود.
بیشتر علما در همه جهان و در تمام زمان بدنبال کسب دانش عددشناسی بوده و می باشند . اما کمتر کسی از ایـن علما مناسب حفظ و تعلیم ایـن علم شده است .
علم عددشناسی از شاخه علوم خفیه و در رده علوم باطنی قرار می گیرید. که حتی نقل آن و یا نوشتن آن بر روی کاغذ کاری نابجا شمرده می شـود .
آموزش ایـن علم سینه به سینه بوده هست و ایـن اولین بـار هست که مطلبی در مورد آن در فضای مجازی منتشر می شـود . امیدواریم که دوست ها با ایـن علم آشنا شوند.
هدف آموزش ایـن علم نیست چرا که برای انتقال ایـن علم طی مقدمات ضروری است . هدف تنها آشنایی دوست ها ی ویِژه با ایـن مطالب است . و پیدا کردن جواب ایشان خواهد بود.
عددشناسی پایه علم حروف (جفر) است . اما همین علم حروف برگردانی برای تفسیر اعداد است .
پنج صفحه جفر اصولا عالم موجود است .
صفحه آبی. یا همین جفر عربی که اکثرا با ارقام آن آشنایی دارند. که به آن صفحه جنوبی گفته می شـود . عدد مشهور آن ۲۲ است .
صفحه سیاه. یا علم طلسمات که به جفر هندو مشهور هست و به آن صفحه شرقی گفته می شـود . عدد مشهور آن ۱۹ است .
صفحه سفید. که حروف ( …,A,B,C ) مبنای آن هست و به آن صفحه شمالی اطلاق می شـود . عدد مشهور آن ۲۴ است .
صفحه سرخ. که حروف فارسی مبنای آن هست به آن صفحه غربی اطلاق می شـود و عدد مشهور آن ۲۷ است .
صفحه سبز. به جفر فاطمی مشهور هست تمام صفحات چهارگانه در ایـن صفحه قرار می گیرند و عدد مشهور آن ۱۱ است .

برای ایـن که کسی به علم حروف آشنا شود الزام هست که حروف فارسی و انگلیسی و طلسمات اولیه را بشناسد.
مبنای علم حروف و حروف فارسی می باشند . حروفی اعتقاد دارد که امام زمان پایه گذار علم حروف است .
آنرا را از طریق مسیح (جبرئیل) به گذشتگان آموزش داده است . زبان رسمی در حکومت امام زمان فارسی است .
چرا که حکومت مهدی حکومت باطن هست و حروف فارسی حروف باطن است .
از اعتقادات حروفی بایستی گذشت چرا که در چرایی آن بحث زیاد هست و از حوصله من خارج .
تنها نکته هایی که ضروری می دانم ذکر کنم . ایـن هست که در همه زبان ها یک حرف مشترک هست و آن حرف “هیچ” است .
حرف “هیچ” معادل space است .
و کابالا زیر مجموعه جفر عربی است .
و اما باز گردیم به علم عدد شناسی.
نخستین عددها که ۰ تا ۹ می باشند .
که ترتیب آن ها به ایـن صورت است .
۰ ۲ ۴ ۶ ۸ ۹ ۷ ۵ ۳ ۱
ایـن ها ناب می باشند .
سری بعدی عددهای دو رقمی است .
که ۱۰ – ۹۹ است .
ایـن ها آخرین اعداد می باشند . و در فواصل بین اعداد نخستین قرار می گیرند.
ایـن ها کامل ترین اعداد می باشند .
اعداد سه رقمی به اعداد ظاهر مشهور می باشند .
اعداد چهار رقمی به اعداد باطن مشهور می باشند .
اعداد پنچ رقمی به اعداد علم مشهور می باشند .
اعداد شش رقمی به اعداد زمان مشهور می باشند .
اعداد هفت رقمی به اعداد اسرار مشهور می باشند .
اعداد هشت رقمی به اعداد محل مشهور می باشند .
اعداد نه رقمی به اعداد انسان مشهور می باشند .
اعداد ۲۱ رقمی تا ۷۵ رقمی به اعداد حیوان مشهور می باشند .
اعداد ۷۵ رقمی و بالاتر اعداد اشیا و موجودات و موهومات است .

ارزیابی علم حروف و تبدیل حروف سوال به شماره ابجد

علم حروفو مجموعه روش‌های اسرارآمیزی که در آن حروف الفبا به ترتیب خاصی طبقه‌بندی می‌گردند و برای هر حرف یا ترکیبی از آن‌ها یا معادل عددی آن‌ها فوائد فراطبیعی قائل می‌شوند.گاهی با انجام دادن عملیاتی صوری بر روی حروفو احکامی چون سعد و نحس امورو پیش‌بینی آیندهو شفای امراضو ایجاد عاطفه بین اشخاصو استمداد از نیروهای غیبی و مسائل ی از ایـن دستو استنباط یا با آن‌ها اعمال می‌شود.
در ایـن مقالهو به‌رغم شبه‌علم بودن حروفو بادقت به طبقه‌بندی آن در زمره علوم در دوره اسلامیو از آن به علم حروف یاد می‌شود.دربـار ه اهمیت علم حروف در بین علوم دیگـر و در تقسیم‌بندی دوره اسلامیو آرای متفاوتی وجود دارد.در عین ایـن ‌که حروف یکـی از علوم غریبه دانسته شدهو ابن‌خلدون آن را شاخه‌ای از علم سیمیا و نهاوندی  آن را از شاخه‌های سِحر دانسته است . بر طبق تعلق علم حروف به علم سیمیاو ایـن علم در کنار چند علم و شبه‌علم دیگـر ــ‌ حاوی کواکب و افلاک ( نجوم )و تنجیم ( احکام نجوم )و طبایعو اعدادو اوفاق و رَقْی قرار می‌گیردو پیرلوریو علم الحروف فی الاسلامو ص ۵۷ـ۵۸و ۶۱ـ۶۲؛ برای گزارش کلی از مفهوم سیمیا. بعضی حروف را معادل جَفر دانسته‌اندو ضمن آن‌که از نظـر عده‌ای دیگـر و جفر یکـی از شاخه‌های علم حروف است . در نهایتو طاشکوپری‌زاده  در یک تقسیم‌بندی نادرو علم حروف را در قالب علم فوائد روحانی (حاوی وِفْق و تکسیر و مثل آن)و یکـی از فروع علم تفسیر (که خود یکـی از شعب علوم شرعی است) قرار داده است . مساوی نهادن عددی هر حرف عموماً با استفاده از نظام ابجدی (حاوی ابجد صغیر و ابجد کبیر و ابجد وسیط ) صورت می‌گرفته که هر کدام واجد مساوی عددی مفرق ی است . در طول تاریخو آثار متفاوتی دربـار ه علم حروف به زبان‌های فارسی و عربی پدید آمدهو اما وسیع بودن موضوع ایـن تألیفات در حوزه‌های وفقو طلسمات و مثل آن مانع از آن بوده هست که بتوان گزارش جامعی دربـار ه آثار اختصاصی علم حروف ساخته نمود.چه بسیار آثاری که دربـار ه ایـن علم ساخته شدهو اما در موضوع علومی چون وفق و طلسمات رده‌بندی گردیده‌اند.برترین گزارش را در زمینه علم حروف و علوم مربوط به آن را استوری ساخته کـرده است .

جَفر یا علم‌الحروفو از علوم خفیه هست و به ادعای باورمندانو به تفسیر حروف و اسماو از طریق قواعدی که در آن تعریف شده می‌پردازد. به عبـار ت دیگـر و جفر به دست آوردن مجهولات (پاسخ) استو از روی کلمات جملهٔ سؤال به‌علاوهٔ اطلاعاتی در مورد زمان سؤال و اسمائی از خداوند که با سؤال رابطه دارند.

جفر با عددشناسی مفرق است . فرق علم الحروف با علم اعداد یا همـان عددشناسی ایـن هست که علم اعداد تنها می‌پردازد به تفسیر و معنای اعداد از طریق اعداد و ترکیب‌های عدد؛ اما علم‌الحروف می‌پردازد به تفسیر اسماو کلمات و حروف از طریق حروف و اعداد. اما با جاماتریا (از چند وجه) شبیه تر است .

واژه شناسی

جفر در لغت به معنای بزغاله یا پوست بزغاله هست و چون اوراق اولیه جفر بر روی پوست بزغاله نوشته و عرضه شده بود بدین نام خوانده شده است .

علم‌الحروف عربی را جفرو و علم‌الحروف عبری را جماتریا (گماتریا) می‌نامند.

تاریخچه

مبدا علم حروف دقیقا معین نیست. اما نهضت‌هایی همچون نهضت حروفیه با تکیه بر ارزش ‍ عددی حروف الفباو کوشش ‌هایی برای شکستن الفاظ جامد و بی‌روح داشت تا مخاطبان خویش را به تامل و اندیشه وادار نمایـد .

جفر را علم حروف یا علم تکثیر می گویند.

حروفیه معتقد بودند که «همه اشیا استوار به حروف می‌باشند» و «هر کس فوائد حروف بداند همه اشیاء مسخر او شود» و علاوه بر ایـن اعتقاد داشتند «همهٔ اسرار قرآن و احکام و سر قیامت و مبدا و معاد و هر چه از ازل بوده و باشد و خواهد بودن» در پردهٔ ۲۸ حرف عربی مستور می‌باشد. از حروفیه نقل شده است: «ظهور هستی با صوت است . چنانچه چیزی بی جان را به چیز بی جان دیگـر بزنیم صوت که جوهر آن هست ظهور می‌کند. ایـن ظهور در جانداران از روی عزم و اختیار است . کمال صوت کلمه هست و ایـن تنها در انسان ها ظهور می‌کند. کلمه از حروف تشکیل شده هست بنا بر ایـن اصل صوت و کلمه حرف است . عربی ۲۸ حرف دارد که قرآن و جاودان نامه (کتاب بنیادی فضل الله حروفی) با آن نوشته شده است . »

ابن ندیم در الفهرست [ص ۴۲۹] می‌نویسد: تاریخ اعتقاد به ویژگی داشتن حروف در ادرود بسیار کهن است .

در مورد سابقه دقت به ایـن مباحث در ادرود اظهار نظـر های بسیاری شده هست اما یکـی از آنها که از درجه ارزش زیادتری بر خوردار استو نظـر سید حسین نصر هست وی می‌گوید: «تنظیم و تدوین علم تمثیل و رموز عددی حروف با علم عدد را که مثل آن نزد فیثاغورثیان قدیم و پیروان مکتب کابال[* ۱] در مغرب زمین وجود داشته هست در ادرود به علی ابن ابی‌طالب نسبت داده‌اند.»[نیازمند منبع]

در منطق فیثاغورث عدد معنا و مفهوم کلی و ماورا ء کمیت آوردو برای مثال مثلث و مربع تنها کمیت نیستند و دارای شخصیت اندو بنیادی می باشند نه فرعی و عرضیو عدد در مکتب فیثاغورث مظهری از وحدت هست که هیچ وقت از مبدا خود جدا نمی‌شود.[نیازمند منبع]

بعضی شیعیان باورمند به جفرو آن را منتسب به علی ابن ابی طالب می‌دانند. کتابی بنام جفر کامل که مشتمل بر ۲۸ جزو ۲۸ صفحه‌ای (۷۸۴ صفحه) با جدول‌هائی که ۲۸ در ۲۸ مسکن می باشند و با چهار حرف در مسکن که با چهار الف شروع و با چهار حرف غ به انتها می‌رسدو منسوب به علی ابن ابی طالب هست که در بعضی روش‌ها برای مستحصله از آن استفاده می‌شود و اعتقاد بر آن هست که علوم اولین و آخرین در آن کتاب ملحوظ در ملفوظ است . [نیازمند منبع]

در دقت به حروف بایستی گفت که جنبش‌هایی که در ایران و سرزمین‌های اسلامی با اعتقاد به حروف رشد کـرده بودند توانسته بودند پیروان بسیاری را به دور اندیشه خود جمع کنند.[نیازمند منبع]

نظـر علوم تجربی به جفر

علم‌الحروف از نظـر دانشگاهیانو علم نبوده و شبه‌علم شمرده می‌شود. به عبـار ت دیگـر از نظر علم حصولیو جفر نوعی خرافه به حساب می‌آید.

از نظر باورمندان به علم جفرو علوم تجربی قدرت ضروری جهت اثبات اکثر علوم را نداشته و اساساً اسم علم بر روی ایـن مقوله حاکی از معلومی هست که در پرده مانده.

روش‌های جفر

در جفر برای رسیدن به جواب سؤالو از روش‌های گوناگونی استفاده می‌شود. ایـن روش‌ها بسته به اهمیّت سؤال مفرق و در سطوری چند منتج به جواب می‌شود. از انواع روش‌هاو می‌توان به جفر انسان و جفر منبری و … اشاره کرد.[نیازمند منبع]

در جفر برای رسیدن به جواب از ریاضی و ستاره‌بینی بهره می‌گیرند. نام سؤال کننده و نام پدرِ او و زمان سؤال به علاوه جمله سؤالو با شیوه ذکر شده در جفرو مبنای رسیدن به جواب است . یکـی از مراحل مهمو که از آن به «سطر» نام برده می‌شود «سطر مستحصله» هست که اصحاب جفر معتقد هستند با طهارت روح و… می‌توان به آن آگاهی یافت.[نیازمند منبع]

حروف

 • حروف مسروری: بو پو تو ثو چو حو خو رو زو ژو طو ظو فو هو ی
 • حروف مکتوبی: نو مو و
 • حروف ملفوظی: الفو جیمو دالو ذالو سینو شینو صادو ضادو عینو غینو قافو کافو گافو لام.

ترتیب شماره حروف

تریب شماره حروف همـان ترتیب حروف در زبان فارسی هست منهای یک. یعنی شماره حروف از صفر (الف) شروع و با سی و یک (ی) ختم می‌شود.

ارکان عددی

جفر چهار رکن عددی دارد و یک رکن وهمی دارد.

چهار رکن عددی:

 • عدد اول ۱۹ – «عدد جنگ»و خونریزیو مرگ.
 • عدد انتها ۲۲ – «عدد مهربانی»و لذتو شهوت.
 • عدد ظاهر ۲۴ – «عدد مادیات»و عدد عفو
 • عدد باطن ۲۷ – «عدد تربیت»و عدد سلطنت

و رکن وهمی همـان فضای خالی بین کلمات است . و آن را «عدد کل» می‌نامند.

طبع حروف

نوشتار(های) وابسته: عناصر چهارگانه

حروف ظرفیت داشتن چهار طبع و یک روح را دارند.

 • ۱۶ حرف اول در زبان فارسی اختیاری ندارد (روحی ندارد). و به آنها حروف مطلق اطلاق می‌شود: الف. ب . پ. ت . ث. ج . چ. ح . خ. د . ذ. ر . ز. ژ . س. ش
 • ۱۶ حروف دوم در زبان فارسی اختیار دارند (روح دارند). و به آنها حروف نسبی اطلاق می‌شود: ص. ض . ط. ظ . ع. غ . ف. ق . ک. گ . ل. م . ن. و . ه. ی

با دقت به جدول اهطمیه حروف بادی و ….. تعریف می‌شوند

 • حروف بادی: ب و ی ن ص ت ض
 • حروف آتشی: ا ه ط م ف ش ذ
 • حروف خاکی: د ح ل ع ر خ غ
 • حروف آبی: ج ز ک س ق ث ظ

اول نقطه و بعد از آن الف را مبدا تمام حروف می دانند. حرف الف و ص دارای طبع معین ی نیستند و حرف الف نشان سکون کامل هست و ص نشان اختیار کامل. حرف ی از حروف نسبی هست و طبع چهارگانه دارد.

عده‌ای معتقد هستند منظور از فرشتگان با بال‌های دوگانهو سه‌گانه و چهارگانه که در قرآن (سوره فاطر آیه یک) به آن اشاره شده استو همـان حروف هست که هر کدام از طبع‌های آن یک بال محسوب می‌شود.[نیازمند منبع]

 • موکل حروف خاکی: جبرئیل- جسمانی
 • موکل حروف آبی: میکائیل – نفسانی
 • موکل حروف بادی: اسرافیل – عقلانی
 • موکل حروف آتشی: عزرائیل – عرفانی

در حروفی که داری چند طبع می باشند و طبیعت غالب به ترتیب آبو خاکو آتشو باد است .

فرق ‌ها با دیگـر علوم غریبه

از نظـر دسته‌بندی علوم غریبهو جفر در سطوح عالی آن قرار دارد و با فالو سحرو طلسماتو هیئت و نجوم (ستاره‌بینی) و… در یک سطح قرار داده نمی‌شود.[نیازمند منبع]

از جمله مسائل ی که به غلط به علم جفر (خارج از گفته استادان اولیه) نسبت داده شده مسائل ذیل می‌باشد: پیدا کردن عناصر چیره بر سرشت هر فرد و میزان سازگاری اشخاص با یکدیگـر – پیشگویی برای هر فرد- پیدا کردن زمانهای خوش شگون و بدشگون از راه اخترشماری- شرایط برآورده شدن آرزوها- بهبود بیمارها با خواندن ورد و افسون- فوائد واجها- دریافت «رازهای» نام‌های پیشوایان ادرود از راه آیه تطهیر – تأثیر نام‌های خدای متعال- شماره‌شناسی شماره‌های آریاییو لرزشیو مادی و شماره‌های نیرومند. اما مسائل بالا بعضاً از علم حروف مستخرج می‌شود ولی ربطی به جفر در لغت ویِژه آن ندارد.[نیازمند منبع]

انتساب دهندگان ایـن مسائل به جفر می‌کوشند تا بر پایه زمان زایش هر شخصو ویژگی‌ها و منش او را بازگو کنند. مثلاً استفاده از زمان تولد فرد در سؤالِ جفری سبب ایـن باور شده هست که طالع و ویژگی‌ها و منش اشخاص را می‌توان با جفر بازگو کرد. گرچه سوال از مسائل فوق در جفر فرد را به جواب می‌رساند اما کاربرد جفر ویِژه ایـن مسائل نبوده و دیده نشده هست که استادان جفرو آن را در چنین مسائل ی استفاده کنند.

راههای دیدن جن

دیدن جن یا موجودات غیر ارگانیک!!!
سخنی که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند

انواع روشهایی که یک انسان میتونه موجودات غیر ارگانیک رو ببینه
۱٫کشف در خواب یا همـان احضار در خواب
۲٫توسط آیینه یا شیشه که در آن تلائ لو پیدا میکنند
۳٫توسط آب (کاسه آب)
۴٫توسط بخورات ویِژه در احضارات تجسدی
۵٫توسط اکتو پلاسم موجود در خون
۶٫توسط چشم سوم که اشخاصی که متافیزیک کار میکنن بیشتر دارن و موجودات بصورت توده ای از انرژی دیده میشن
۷٫توسط طفل و یا بچه نابالغ به دلیل پاک بودنش و یا زن های حامله!!!!
۸٫توسط سرمه ها (سرمه های خاص)که با کشیدن اونها در چشم دید روحانی کاملا باز میشه
۹٫توسط دید روحانی که بعد از ریاضت ها بدست میاد و یا خداوند لطف میکنه دید باز میشه و یا در انسان هایی که طالع آنها بادی(هوائی) هستش بیشتر وجود داره
۱۰٫کشف حجاب توسط خود جن که در ایـن حالت خود جن خودش رو به شما نشون میده
۱۱٫از طریق روح
۱۲٫و…..

فوائد حیوانات در علوم غریبه

۳) اسب : چنانچه دندان اسب را بر کودک بندند دندانش برآید بدون درد و گوشت اسب بادها را زایل می نماید و چنانچه تار مویی از دنبال اسب برکنند و بر در مسکن بندند پشه در آن مسکن نرود و چنانچه تیر و پیکانی را به عرق اسب تر کنند زهرآلود شود .

۴) الاغ : چنانچه دندان الاغ را زیر بالش گذارند خواب آورد و گوشت الاغ هر که بخورد از زهرها ایمن باشد و خون الاغ را بر بواسیر بزنند خوب می شود و چنانچه شیر الاغ را به کودکی که گریه میکنند بدهند بخورد خوب می شود .

۵) مگس : چنانچه زنبور یا عقرب یا غیر آن کسی را بگزد مگس را گرفته سرش را برکنند و بر پارت گزیده بمالند در حال درد ساکن شود . چنانچه مگس را بریان کنند و بخورند ریگ مثانه رفع نمایـد .

۶) خرگوش : چنانچه دماغ خرگوش را زنی بگیرد آبستن نمی شود همین طور چنانچه زنی خون خرگوش را بخورد آبستن نمی شود همین طور سرگین خرگوش را چنانچه زنی با خود دارد آبستن نشود .

۷) گربه : چنانچه دل گربه سیاه را در پوست او پیچیده با خود دارند هیچ دشمن بر او پیروز نشود . چنانچه گوشت گربه سیاه بخورد جادویی بر او کار نکند . هر که خون گربه سیاه بیاشامد زنان او را دوست دارند و زن چنانچه خورد مردان او را دوست دارند و موش از بوی سرگین گربه گریزد .

۸) سگ : چنانچه چشم های سگ سیاه در زیر دیوار دفن کنند آن موضع خراب شود .

۹) کبوتر : چنانچه کسی … کبوتر را بخورد از چشم مردم غایب شود و چنانچه استخوان کبوتر را بسوزانند و خاکستر او را بر جراحت ها بگذارند نافع است .

۱۰) خفاش (به خاطر لقبم ایـن و نوشتم) : چنانچه سر خفاش را در پشت بام که کبوتران جمع می باشند اندازند در آنجا الفت گیرند و از آنجا نروند و خفاش را در زیر بالش بگذارند خوابتان نمیبرد و چنانچه موی ریش و بغل را بتراشند و خفاش را بدان پارت بمالند موی در نمیآید و چنانچه در مسکن مورچگان خفاش را بیندازند همه بروند .

جفر چیست؟جفر یا علم‌ حروف و اعداد از علوم خفیه و تفسیر حروف و اسما به …

antique-book-treasure.ir › دانلود کتاب آموزش علم جفر

Nov 11, 2016 – مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی … جفر یا علم‌ حروف و اعداد از علوم خفیه و تفسیر حروف و اسما به دست آوردن … معنی و مفهوم کامل علم جفر از زبان سایت ویکی پدیا دانشنامه و منبع بزرگ و قابل … ۱ واژه شناسی

علم جفر یعنی تفسیر و علم حروف و اعداد | دانلود کتاب گنج و دفینه یابی …

antique-book-treasure.ir/…/علم-جفر-یعنی-تفسیر-و-علم-حروف-و-…

جفر یا علم‌ حروف و اعداد از علوم خفیه و تفسیر حروف و اسما به دست آوردن مجهولات (پاسخ) را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم کامل علم جفر از زبان سایت ویکی …

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی۶۰ هزار تومان … ارزش ۱۵۰ هزار تومان ) ۶-کتابی کامل درباره سکه های قدیمی ایران باستان و سکه شناسیجفر یا علم‌ حروف و اعداد از علوم خفیه و تفسیر حروف و اسما به دست آوردن مجهولات (پاسخ).

کشف اسرار علم جفر/ دانلود رایگان کتاب آموزش جفر جامعPDF – گنج …

treasure-antique-discover-symptoms.ir/…/دانلود-رایگان-کتاب-pdf-آ…

Nov 11, 2016 – کتاب کامل به بزان فارسی درمورد آموزش جفر و علم جفر را هم اکنون به … دنیا و اسرار ناشناخته با علم جفر,علم جفر یعنی علم اعداد و عددشناسی,تفسیر و …

تفسیر اعداد به واسطه شناخت اعداد / عدد شناسی – گنج – کانال تلگرام- دعا …

treasure-antique-discover-symptoms.ir/…/عددشناسی-و-تفسیر-اعدا…

Nov 16, 2016 – عددشناسی پایه علم حروف (جفر) است . اما همین علم حروف نیز برگردانی برای تفسیر اعداد است. پنج صفحه جفر در کل عالم موجود است . صفحه آبی.

بررسی علم حروف و تبدیل حروف پرسش به شماره ابجد – گنج – کانال …

treasure-antique-discover-symptoms.ir/…/اطلاعات-کامل-درباره-علم-…

Nov 16, 2016 – اطلاعات کامل درباره علم جفر یا علم اعداد جفر یا عددشناسی یا پشگویی … در کاوشهای باستان شناسی در اورشلیم ، شهر مقدس دینهای سامی ، به دست …

علم جفر و یا علم حروف چیست ؟ تفسیر علم جفر · ۰٫ درباره جفر و علم جفر سخن بسیار است وکاربرد واژه جفر هم گستره وسیع دارد. مثلاً کارشناس بزرگ این گونه امور علامه …

Nov 11, 2016 – جَفر یا علم‌الحروف، از علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، به تفسیر … توضیحاتی کامل و جامع درباره علم جفر در اسلام در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد .

یهودیان با این روش کلمات را با معیار و بینش مذهبی تفسیر نموده و آینده را با …. علم جفر علمی است که به وسیله حروف و یک سری فرمولها می توان به تمامی سوالات پاسخ داد. … علم مدد->علم حروف ->علم جفر ->علم جفر ساده-> جفر کامل->ستاره شناسی گِماتریا …

جَفر یا علم‌الحروف، از علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، به تفسیر حروف و … ۱ واژه شناسی; ۲ تاریخچه; ۳ نظر علوم تجربی به جفر; ۴ اعداد معادل حروف ابجد …. حرف الف و ص دارای طبع مشخصی نیستند و حرف الف نشان سکون کامل است و ص نشان اختیار کامل.

دانلود کتاب باستان شناسی جوغن ها رمزگشایی و رمزیابی آثار علائم – اولین

fileee.ir/دانلود-کتاب-باستان-شناسی-جوغن-ها-رمزگش/

Oct 11, 2015 – توجه : این کتاب مخصوص دانشجویان و کارشناسان رشته باستان شناسی میباشد … با نام کتاب جوغن ها معنی مفهوم و تفسیر علائم آثار و نشانه های دفینه گنج باستانی . …. دانلود کتاب جوغن ها رمزگشایی کامل و جامع جوغن سنگ نوشته اسرار دفینه گنج ….. رساله کنوز المعزمین-خودآموز طلسم ها و تعویذها و علم جفر-نوشته ابن …

شهریور ۱۳۹۵ – گنج باستان

ganjebastan.blogfa.com/1395/06

آثار دوم نماد آخر کار است و دفینه را نشان می دهد و متراژ کار در شتر حکاکی شده …. باید آثار شناس باشد و هر آثاری را که در بیابان یا کوهستان یا هر جائی میبیند معنای آن را ….. جفر جامع? جفر دهدار? جفر ساده? علم جفر حجه بلاغی? روش محاسبه و نگار الواح? ….. توضیح و تفسیر دفینه های موجود در درختان- مبحث کامل و جامع انواع صلیب ها- …

۲, دکترای تخصصی در آسیب شناسی, دانشگاه علوم پزشکی تهران, تهران, ایران, ۱۳۸۱ …. ۱۱, تفسیر گزارشات CBC (آموزش مداوم), سازمان نظام پزشکی سمنان, سمنان, ۱۳۸۹ …. کامل مقالات با راست کلیک روی این متن صفحه اشتراک گذاری فایل دکتر جعفر …

اسناد ابجد و حروف (اسناد ابجد و خواص حروف) – لب الالباب

shafaie.blogfa.com/…/اسناد-ابجد-و-حروف-(اسناد-ابجد-و-خواص-حروف…

هر کس روز پنج شنبه ۱۳۰ “ع” نویسد و با خود همراه دارد، ایمان کامل به او روزی شود و مشهور عالم گردد. ….. {امروزه علم طالع بینی که بر مبنای ستاره شناسی پایه‌ریزی شده در نزد برخی ….. رسول خدا (ص) فرمود: تفسیر ابجد را بیاموزید که همه معانی شگفت انگیز در آن …. دارد و نداند در کجاست ، ۷۰۰ بار در گوش خروس بخواند ، خروس تا سر دفینه می‌رود.

Apr 3, 2012 – از روسول خدا در مورد حروف ابجد سؤال شد آن حضرت فرمودند: تفسیر حروف ابجد را یاد … رساله مفتاح الاسرار در علم جفر و حروف، ۳٫ …. هستی شناسی.

اسرار گنج های گمشده ایران – رمزگشایی نشانه ها, تفسیر علائم و نشانه های دفینه – اسرار … از قاچاقچیان کشف ، ضبط و تحویل اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان گردید. … محمد جعفر نشان می دهند که این نقطه را می توان یکی از پایگاههای باستان شناسی و …

Apr 25, 2012 – برچسب ها: آثار, باستان شناسی, پاسخ, دفینه, سوالات شما, گنج …. گنج -گنجینه – هخامنشی – سنتی ، هیئت فلکی ، نجوم ، جفر ، طب اسلمی … این بود که روم شکست خورد و هفت لژیون را به طور کامل از دست داد و به چهار لژیون دیگر تلفات سنگین وارد آمد. … آموزش علائم مار+عکس(اگه میخوای نشانه مار رو تفسیر کنی بخون) …

جعفر رجبی نوشته: …. مهشید خانم به نظر من برداشت کلی شما از این بیت دقیق است فقط در تفسیر مصرع اول کمی تغییرات نیاز است. … و نظامی وعطار و سعدی و حافظ و مولوی را برای فهمشان یک دورۀ کامل دکترای درس تخصصی باید و یک ….. همین دانش هوا شناسی را که هر روز چند بار، پیش بینی جریان هوا را برای چند روز یا هفته ی آینده اعلام …

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، جعفر آهنگران … و کرمان موتور، هزاران دستگاه خودرو به صورت DKD به طور کامل وارد کشور شده و تنها چند قطعه …. حالا من تفسیر کنم؛ من یادم است در زلزله بم رهبری سخنرانی داشتند و مضمونا …. رئیس انجمن زمین شناسی: دل دماوند سرد شده است؛ آتشفشانی در کار نخواهد بود.

نماز حاجت، نماز حاجت از امام جعفر صادق – آکا

www.akairan.com/din-andisheh/doa1/201463034534.html

از امام جعفر صادق (ع) روایت است که هر کس این نماز را در بعدازظهر پنجشنبه … این نماز هیچگونه احساس خستگی و کسالت در شما نباشد تا بتوانید نماز را کامل و بدون هیچ …

همه چیز در مورد گنج و دفینه -اطلاعات پایه و

file-download.11gig.ir/product/28367

پکیج کامل باستان شناسی – گنج یابی و دفینه یابی مرجع و منبع رمزگشایی کامل … برای مدت محدود …. برچسب ها: تفسیر و معنی جوغن مثلث, دفینه …. حیوان شکل …. عالم,جفر,علم الحروف,جفر چیست,آموزش کامل جفر,همه چیز درباره جفر,پی … روی کلمات

کتاب الکترونیکی (pdf) میراث زرین به زبان فارسی کامل و جامع در قالب ۳۷۰ صفحه رنگی تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان باستان شناسی … و سنگ ها را تفسیر کنید ,دفینه های نشانه ها را پیدا کنیم , راه های استخراج دفینه ها را خواهیم دانست – رمزگشایی و خنثی … طمطم هندی(کتاب الترونیکی در زمینه علوم غریبه و جفر-pdf-رایگان).

نشانه خوک در دفینه یابی و گنج یابی – رزبلاگ

downluad.rozblog.com/…/نشانه-خوک-در-دفینه-یابی-و-گنج-یابی….

Feb 12, 2017 – نشانه خوک سنگ در گنج و دفینه یابی – باستان شناسی و دفینه نشانه … معنی و مفهوم سنگ خوک و بچه خوک در گنج یابی و دفینه یابی + کارشناسی و تفسیر … های سنگی علامت عقاب علائم کامل و رائج علوم باستانی علامت نعل اسب علامت جای دو . … نقاله در گنج یابی · نشانه شتر · آشنایی با منطقه تاریخی تخت محمد جعفر.

کارشناسی آثار علائم و نشانه های وجود گنج و دفینه مجموعه علامتها تصاویر …

ganj.filekar.ir/…/آثار-علائم-و-نشانه-های-آرامگاه-قبر-مقبره-پادشاهان-…

کامل ترین مجموعه نشانه ها … در دفینه یابی مدرن در کنار علائم شناسی باید از تجهیزات پیشرفته گنج یابی نیز . … تصاویر و عکسهای برخی از آثار علائم و نشانه های گنج و دفینه و قبرهای قدیمی بر روی کوه ها تپه ها و صخره ها به همراه کارشناسی تفسیر … کلمات کلیدی:کتاب ارزشمند علوم غریبه جفر عطاری تبریزی-دانلود کتاب جفر عطاری …

دانلود نرم افزار آموزش کامل گنج یابی، دفینه یابی و باستان شناسی … با منوها و سرفصل های متنوع در تفسیر، شناسایی و آثارشناسی و کشف رموز گنج و دفینه هاست … یکی از موارد بسیار مهم در گنج یابی و کشف دفینه آگاهی از علوم غریبه ، علم جفر و .

آموزش علائم مار+عکس(اگه میخوای نشانه مار رو تفسیر کنی بخون) · [تصویر: ۶۹۰۷۵۸۸۵۳۴۶۶۲۳۴۱۶۸۵۲٫jpg]. [تصویر: ۰۸۸۶۶۴۹۱۳۸۸۵۱۶۵۱۰۲۴۵٫jpg]. [تصویر: …

Aug 14, 2013 – همچنین، علم حروف را شعبه‌ای از جفر دانسته‌اند که در اصل به شناخت اسماء غیبی … آن‌گاه، علمِ خواصِ روحانیِ حروف را یکی از فروع علم تفسیر شمرده‌اند که این …. برد که در فتوحاتِ خود ایمان کامل و اعتقاد راسخ خود را به علم حروف و اسرار آن، و …

Sep 10, 2016 – در این پست از سایت treasure-book.ir دانلود کتاب پیشگویی آینده (آشنایی با فنون پیشگویی) استاد رهنما,آموزش پیشگویی با علوم جفر رمل و نجوم …

-برای پوشاندن و حفاظت کامل جسد در برابر دنیای خارج ، جسد باندپیچی شده را با لایه …. رمل و استرلاب – رساله در باب حروف- رموز اسرار در علم جفر – سمور هندی کنوز الذهب …. از دلائلی که نمیتوان با موکل موفق بود آگاه شدن عجاین هست که اجازه نمیدهند دفینه را …. و بعد یک بیت شعر و یک جمله را برام تفسیر کنه و بعد بنده جواب ایشان را میدهم.

دانلود – دفینه – blogfa.com

yeralti.blogfa.com/author/yeralti

اگر چه روباه یک نشانه نادر است ولی دفینه زیاد و خیلی با ارزشی دارد. … سمبل زین علامتی است که به طور کامل در حرفه گنجیابی به کار رفته است. … در ضمن آن دو مدل کبری هم دستگاههای زمین شناسی است که ربطی به فلزیابی ندارند. ….. ی تن الزمان – جفرجفر دهدار- جفر جامع جواهر الاسرار- کلمات الطیب – جفر خامس – کنز الحسینی – کنوز …

Page 4 of 39 results (0.29 seconds)

نقل حدیثی از امام پنجم (ع) از سفینه البحار از شیخ عباس قمی در مورد خصلت های جعفر طیار که چگونه مورد تقدیر خداوند قرار گرفت و …، از زبان آیت الله مجتهدی تهرانی.

ی که این خط را ترسیم کرد و این راه را به روی بشریت گشود جعفر بن محمد است. مذهب ما …. گفت این مددجو که تبعه کشور فیلیپین است بعد از مطالعه دقیق و کامل دین .

دانلود رایگان کتاب جادوی سیاه – کوزه

earn1-erozw.ewer.ir/ogle/دانلود+رایگان+کتاب+جادوی+سیاه

Feb 23, 2017 – بایگانی‌ها دانلود رایگان کتاب جادوی سیاه – گنج یابی و دفینه یابی در این پست از سایت … دانلود کتاب تفسیر موضوعی قرآن پیام نور … رایگان سکه های قدیمی ایران باستان سکه شناسی مرجع کامل و جامع سکه های طلا نقره ارزشمند ک. …. جعفر باباجانی رایگان و خلاصه دانلود کتاب حسابداری دولتی دکتر باباجانی را .

ادم کوچولوها در کوه های چرام – خانه ی داستان

storyhome-bl.zozanaqe.ir/search/ادم+کوچولوها+در+کوه+های+چرام

۱۳ hours ago – امسال فقط یک روز اختلاف داره با ولادت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع). … کردم خانم» و این هر چی بلد بودم شامل دو تا سوال از کل تمرین های فصل بود.

تعبیر خواب شپش – معنی دیدن شپش در خواب – آلامتو

www.alamto.com › تعبیر خوابتعبیر خواب ش

تعبیر خواب شپش چیست,تعبیر خواب شپش,تعبیر شپش,شپش در خواب,تعبیر شپش,معنی دیدن شپش در خواب,تعبیر واقعی دیدن شپش در خواب,تفسیر دیدن شپش …

عنوان, متن همه کتب, موضوع, فهرست همه کتب, نویسنده, مترجم, شماره کتاب شناسی ملی …. نفس انسان، دروازه ای به عالم معنا; انسان کامل از منظر مکتب محبت و معرفت; صعود و …. بررسی محدودیت قدرت وجدان; تفاوتهای سحر و جادو با معجزه (جعفر سبحانی); معنای …. تدبیر موجودات دنیا توسط ملائکه عالم ملکوت; تفسیر مادی گرایانه روشنفکران از …

۴ days ago – معنی و مفهوم جوغن شناسیReviewed by Yoosefi on Mar 8Rating: 5.0 …. تفسیر و کارشناسی کامل و کامل نماد و علامت جوغن مثلث در دفینه یابی آیا در …

رمز گشای جای پا در دفینه | جستجو – بهتینا

behtina.gdn/tags/رمز-گشای-جای-پا-در-دفینه

مجموعه آموزش کامل گنج ی در ایران (پکیج جامع آموزش دفینه ی و زیرخاکی) … میراث زرین(نسخه کامل و رنگی) توضیح و تفسیر دفینه های موجود در درختان- مبحث کامل و جامع … در این پست از سایت ید و پکیج کامل کتابهای باستان شناسی چشم طلایی، گنج ….. معصوم در حول شخصیت‌اش سخن گفته اند حضرت فاطمه معصومه دخت موسی بن جعفر …

دانلود کتاب آموزش جادوی سیاه واقعی | جستجو | لوکس دنلود – تبلیغات متنی

www.lox-download.ir/…/دانلود+کتاب+آموزش+جادوی+سیاه+واقعی.ht…

هدف از این گونه نوشته ها بیان و تفسیر موضوع مقالات …. دانلود کتاب میر داماد کبیر – اس ام اس و جک جدیدرساله قواعد جفر ، رساله علم حروف. … پاورپوینت کل کتاب روانشناسی پرورشی نوین دکتر سیف · دانلود. ….. باستان شناسی, علوم غریبه, گنج یابی,دفینه یابی, کتاب های علوم غریبه, کتاب های باستان شناسی, کتاب های گنج یابی, …

در این پست از سایت خودمونی شما عزیزان را با  تفسیر کامل جفر  و جفر در دفینه شناسی بیشتر آشنا کردیم و یک کلیپ و تعدادی عکس برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم . امیدواریم که از پست ما نهایت استفاده را برده باشید .

تفسیر کامل جفر ،جفر در دفینه شناسی
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.