عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

تفسیر کامل رمل ،نقش رمل در دفینه شناسی

تفسیر کامل رمل ،نقش رمل در دفینه شناسیReviewed by Admin on Mar 13Rating: 5.0

تفسیر کامل رمل ،نقش رمل در دفینه شناسی

در این مطلب از سایت خودمونی قصد داریم تا شما عزیزان را با تفسیر کامل رمل و نقش رمل در دفینه شناسی بیشتر اشنا کنیم و از شما سروران محترم نقاضا دایم که ما را تا پایان این مطلبب همراهی کنید .

Image result for ‫رمل رمل‬‎

تفسیر کامل رمل ,  رمل در دفینه شناسی  , انواع رمل ,  آشنایی با انواع رمل ,  تشخیص رمل ,  تصاویری از کتاب رمل ,  اسرار و نشانه های رمل ,  معنی و مفهوم رمل ,معنی و مفهوم کلمه رمل

 

کتاب اسرار علم رمل از سری کتاب های شاخه علوم غریبه و همچنین نایاب و بسیار با ارزش می باشد و تیم تخصصی ما کتاب اسرار علم رمل را با کیفیت بسیار بالا در اختیار شما قرار میدهد.

سرفصل های  زیر بخشی از سرفصل های کتاب می باشد که در کتاب  اسرار علم رمل به طور کامل توضیح داده شده است.

-علم رمل

-معرفت عناصر باد و آب و آتش

– خانه های رمل جدول و منسوبات آن

– ساعات سعد و نحس در علم رمل

-خانه های رمل در باب عشق و محبت، دوستی و دشمنی، ثروت و رزق، زن و مرد، الفت و دوستی بین…، غلبه بر دشمن،  کوفتکی خاطر و غصه خوردن، محبت در خانه، سوال از فرزند، برادران و خواهران، سوال درباب عشق و هوس، زن که که از وی جدا شده، حال بیمار، بیمار می ماند یا میمیرد، حکم انواع امراض و دلایل امراض، رطوبت و سردی و خاکی و سردی و خشکی و سردی، مرگ و جنازه، حال بیمار، اگر مشکل نحس باشد بر خلاف آن، زن حامله و طالع فرزند که هنوز در شکم مادر می باشد  و سوال از حمل آن، گریخته پیدا شده، اسهال و دیوانگی و  اندیشه و و غم، خوشی و ناخوشی و طالع آن، تب و غلبه بر خود

و …..

رَمل شیوه‌ای برای پیش‌گویی، فال‌گیری یا طالع بینی است.واژه‌ی رمل از زبان عربی و به معنای ریگ یا ماسه است. چون دانیال نبی این معجزه را از اثر پر جبرئیل بر روی ریگ آموخت، بدین سبب به علم رمل مشهور گشته است.تاریخچه  دارند که رمل از معجزه‌های هفت تن از پیامبران به نام‌های آدم، شیث، ادریس، لقمان، شعیا، ارمیا و دانیال است.نحوه‌ٔ انجام در رمل اساس کار ریختن نقطه است. این کار از دو راه صورت می‌پذیرد. یکی این که رمال به طور تصادفی در شانزده سطر تعدادی نقطه می‌کشد. سپس نقطه‌های هر سطر را دو به دو به هم وصل می‌کند. واضح است که از این طریق در انتهای هر سطر؛ یا یک نقطه باقی می‌ماند یا نقطه‌ای نمی‌ماند. در این صورت سطری را که تعداد نقاط آن فرد بوده (فرد یا نقطه)، و سطری که تعداد نقطه‌های  آن زوج بوده (زوج یا خط) محسوب می‌کنند. راه دیگر ریختن قرعه یا تاس است. اگر عدد تاس فرد باشد نشانگر نقطه و اگر زوج باشد نشانگر خط است. پس از تشکیل خط و نقطه‌ها آنها را  به صوت چهار ردیف چهارتایی می‌نویسند. که به آنها امّهات می‌گویند.  تاس یا قرعه تاس عبارت است از چهار مهره چهار وجهی که روی یک محور سوار شده است که از این سیستم بصورت زوج یا دوتائی استفاده می‌شود. در دو وجه آن سه نقطه و در دو وجه دیگر، یکی دو و دیگری چهار نقطه وجود دارد. از نظر چینش، نقاط دو و چهار مقابل هم، و سه و  سه نیز مقابل هم قرار دارند ولی طرز قرار گرفتن سه‌ها عکس هم است.زایجه رمل از ضرب این چهار شکل حاصل از قرعه یا ریختن نقطه زایجه رمل که شانزده خانه است بدست  می‌آید.استخراج ضمیر و حکم تفسیر و استخراج ضمیر و حکم از این شانزده شکل صورت می‌پذیرد. در اصل استخراج ضمیر و  حکم به دو طریق است:رمل اشکالی، که در این طریق از نسبت خانه‌ها و شکل ساکن در آن، ضمیر و حکم تعبیر و  تفسیر می‌شوند.رمل سیر نقطه، که اساسی‌تر و دقیق‌تر بوده و نفوذ به لایه‌های درونی‌تر در این روش بهتر صورت می‌گیرد. البته بکار گیری این روش مستلزم اطلاعات دقیق نجومی و تنجیم است. در  این روش از شکل پانزدهم که قاضی‌الرمل خوانده می‌شود، نقاط ضمیر و حکم سیر داده شده  و با در نظر گرفتن مطالب، انظار، شواهد و … ضمیر و حکم سائل استخراج می‌شود.سُکن‌ها برای خانهای شانزدگانه رمل، تسکین‌های متعددی بکار گرفته شده است. مهمترین آنها ت سکین ابدح و بزدح است. بعضی کنکاشها، سکن خاص خود را می‌طلبد و برای رسیدن به جواب  درست باید از راه درست آن وارد شد. مهمترین سکن رمل ابدح است که بر پایه خط و نقطه و اساس اعداد باینری می‌باشد تسکین ابدح که امُّ‌الدوایر خوانند: لحیان، حمره، نصرهالخارج، بیاض، قبض‌الخارج، اجتماع،عتبهالخارج، انگیس، عقله، قبض‌الداخل، فرح، نصرهالداخل، نقی‌الخد، عتبهالداخل، طریق،جماعت.طبایع و ارتباط آنها با خان‌ها و اشکال در هر شکل با توجه به سطرهای چهارگانه، چهار عنصر داریم که سطر اول آن عنصر آتش، دوم عنصر باد، سوم عنصر آب، چهارم عنصر خاک قرار دارد. شکل لحیان که آتش اول خوانده می‌شود  در تسکین ابدح در خانه اول قرار گرفته است. باد اول که حُمره است صاحب خانه دوم می‌باشد و نصره‌الخارج صاحب خانه سوم و آب اول است و بدین ترتیب بیاض خاک اول و صاحب خانه چهارم  است.قدر و قدرت اشکال و خانه‌ها هر خانه و شکلی در چهار قدر تعریف شده‌اند.وتدالوتد وتد مایل‌الوتد زایل‌الوتد که به ترتیب از قدر کامل به قدر زایل درجه بندی شده است.

تاثیر علوم خفیه و علوم غریبه در شناخت 

 

تاثیر علوم خفیه و علوم غریبه در شناخت
باور اکثریت دانشمندان امروزی بر این است که توضیحات و ادعاهای نهان‌شناسی با علم امروزین سازگاری ندارد و از راه‌های علمی بر مبنای روش‌های علوم امروزی اثبات‌پذیر نیست زیرا علوم امروزی بیشتر به نوعی ادامه دهندهٔ مسیر پوزیتیویسم (تجربه‌گرائی) صرف جهت رسیدن به حقایق هستند و با توجه به نسبی و ناقص بودن علوم امروزی نمی‌توان دلیل محکمی بر وجود یا عدم وجود چیزی که در این دایره (تجربه‌گرائی) نمی‌گنجد آورد.
شاخه‌های نهان‌شناسی اینهاست:
کیمیا: کوشش در دگرش (تبدیل) کانی‌ها و فلزات، علم اکسیر.
لیمیا: تبدیل قوای فاعل به مفعول یا بالعکس، علم طلسمات.
هیمیا: احوال ستارگان و حیوانات مرتبط با آنها، علم تسخیرات.
سیمیا: راز و رمز اعداد دیدن و تصرف موجودات تخیلی، علم خیالات.
ریمیا: تردستی یا علم شعبدات.
پنج حرف اول نام این شاخه‌ها که «خمسهٔ مُحتجبه» نامیده می‌شدند، عبارت «کُلَه سِر» را می‌سازد که به معنی مجموعهٔ اسرار است.
علوم و فنونی مثل طالع‌بینی، جفر (عددشناسی) و رمل در رابطه با علوم شکل گرفتند و استفاده می‌شوند.
دانشمندان و علوم خفیه

از قدیمی‌ترین نام‌هایی که با علوم خفیه پیوند خورده، نام بلیناس حکیم است، که در منابع بسیاری از جمله کتاب الفهرست (تألیف در ۳۷۷ هجری) و تاریخ الحکماء به عنوان بنیان‌گذار علوم غریبه یاد شده است. در میان دانشمندان ایرانی نیز ابن سینا، خواجه نصیرالدین طوسی و شیخ بهائی در مورد علوم غریبه آثاری دارند. ابن سینا رسالهٔکنوزالمعزمین را دراین مورد نوشت و قسمت‌هایی از کشکول شیخ بهایی به علوم غریبه و خواص اسماء حسنی اختصاص دارد.

۱_کیمیا یکی از شاخه های علوم غریبه است.کیمیا به نظر باورمندان به آن عبارت است از روش تبدیل عناصر. در علم کیمیا شرایط خاص این تبدیل آمده است که سخت‌ترین از علوم غریبه می‌‌باشد اما در قدیم بخاطر ارزش بسیار طلا فقط دنبال ساخت طلا و نقره بودند اما کسی که آگاه به رموز این علم باشد می‌‌توانند مواد مختلف تولید کند.
ریشه واژه کیمیا را از زبان یونانی دانسته‌اند. دانش کیمیا از ایران برآمد و از راه عربها به اروپا هم راه یافت. این دانش را می‌‌باید زیرساخت دانش شیمی بدانیم. خود واژه شیمی هم فرانسوی شده واژه کیمیاست.
حدیثی از امام هشتم شیعیان است که معروف است به حدیث سلسله الذهب که معنی شده به حدیث سلسله طلائی که کلمه ذهب مصدر مذهب است و مذهب یعنی راه و رسم تبدیل خاک یعنی انسان به طلا یعنی انسان کامل.
کیمیاگران جملات خود را رمز آلود و با استفاده از کلمات عرفانی بیان می کرده‌اند.

۲_معانی لیمیا:
فالگیری با حروف (جفر)
باور به طلسم و روشهای طلسم.
۳_علم تسخیرات است وآن معرفت احوال هفت سیاره است از حیث تصرف ایشان که قوی علوی اند در قواعل سفلی ودعوات وفتحات .بخورات ایشان وتسخیر روحانی وعزایم جنیان ومعرفت قوه ومنازل مثل آن.

۴_سیمیا یکی از گونه‌های نهان‌شناسی (علوم خفیه) است. از دیگر گونه‌های مرتبط با آن از کیمیا، لیمیا، ریمیا و هیمیا نام می‌برند. قدیمیان تعریفهای گوناگونی برای سیمیا آورده اند از جمله اینکه سیمیا طلسم و روش انتقال روح و تغییر اشکال موهوم است، دیدن موجودات پندارین است، روش تسخیر جن است، دانش خواص و رازهای حروف است و غیره.
کسانی که به وجود راز در حروف باور دارند حروف را دارای سه سرشت آتشی، آبی و خاکی می دانند و بر این باورند که این سرشت‌ها در حروف و نامها روان هستند و با آنها می توان در جهان طبیعت تأثیر گذاشت

۵_علم شعبده و آن دانستن قوه جوهر زمینی است ومزاج آن بیکدیگر از آن قوه بوجود می آید و از آن قوت فعلی متقرن بغرابت صدور یابد واین علم را ریمیا نام نهادند.

طِلِسم : نوشته‌ای از کلمات و اشکال و ارقام و جداول است که دعانویسان و جادوگران و فال‌بینان، بسته به میزان ماندگاری مورد نظرشان، روی کاغذ و تکه فلز و پوست و حیوانات نقش می‌کنند. تفاوت مهم میان دعا و طلسم این است که دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، ولی در طلسم کلماتی از دعا را با حروف لایقرایی، خط و نقطه و حروف شکلی می‌نویسند و به همین دلیل فهم نوشته‌های روی آن برای عوام ممکن نیست. پاره‌ای بر این باورند که این طلسم بر پایه دعایی که هنگام ساخت آن خوانده شده یا روی آن نوشته شده باشد دارای اثر و توانایی خواهد بود. این واژه از فارسی به دیگر زبان‌ها چون عربی (در عربی طِلَسم و جمعش طلاسم) و انگلیسی (در انگلیسی talisman) راه یافته است.
رمل : به فالگیری با ریگ رَمل یا رَمّالی می گویند.
نظر ناباورمندان به رمل : به باور ایشان رمل، رَمّالی یا فالگیری با ریگ یکی از دانش‌نماها است که افراد بسیاری آن را جزئی از خرافات می‌شمرند.

نظر باورمندان به رمل : به باور ایشان از کتب و رسالات قدیمی مثل دو چوب و یک سنگ اینطور بر می آید که: “رمل علمی است صحیح و از معجزات چند پیامبر از آن جمله دانیال نبی می باشد که مبنای ان علم نقطه است و ابزار آن مهره های رمالی است .البته با ریختن نقطه و ریگ نیز همین استخراجات انجام می شود. در کتاب لغتنامه دهخدا برای رمل منبعی ذکر شده که در اینجا می آوریم و آن کتاب نفائس الفنون فی عرایس العیون نوشته علامه آملی در جلد سوم می باشد. بطور کلی در هرشکل چهار نوع جایگاه داریم که به عنوان چهار عنصر طبیعت یعنی عنصر خاکی ، عنصر آبی ، عنصر هوا و سرانجام عنصر آتش در نظر گرفته می شود . “”شایسته است که بدانید تعریف عناصر در علوم غریبه غیر از عناصر در شیمی است . در شیمی عنصر به ماده ای گفته می شود که تنها داری یک نوع اتم خاص باشد ولی در اینجا چهار عنصر یعنی عناصر تشکیل دهنده عالم از نظر ایشان(اهالی معتقد به علوم غریبه)که همان خاک و آب و هوا و آتش است ; که البته برای هر یک از این عناصر تفسیر غیر از تفاسیر شناخته شده در علومی مثل فیزیک علم هیئت و غیره قائلند.مثلا برای خاک تفسیری غیر از خاکی که ما میشناسیم قائلند.”” جایگاه اول را لحیان یا همان آتش نامند .به همین منوال سه جایجاه دیگر را آبی خاکی و هوایی !”

حروف جُمَل یا حساب جمل : به معنی ارزش عددی حروف الفبا و واژگان است. یونانی‌ها به این نوع محاسبه ایزوپسفی گفته‌اند و یهودیان آنرا به نام «گماتریا» می‌شناسند.یهودیان با این روش کلمات را با معیار و بینش مذهبی تفسیر نموده و آینده را با همین فرضیه پیش بینی کرده‌اند. این روش غالباً در احادیث و روایات توراتی (تلمود)، به کار برده شده. حروف جُمَل دارای هشت صورت است که ابجد، نام اولین صورت از صور هشت گانه آن می‌باشد: ابجد- هَــّوَز- حُطـّی- کَلمَن- سَعفـَص- قرشـَت- ثخـَذ- ضـَظـَغ. و در حساب جُمـَل، الف تا ط به ترتیب، نماینده یک تا نُه و ی تا ص به ترتیب، نماینده دَه تا نود و ق تا غ به ترتیب، نماینده صد تا هزار است. باشد.
گویند میرزا مهدی خان منشی، سجعی مطنطن برای مُهر نادرشاه ساخته و از نظر گذرانید. شاه برآشفت و نوشته را بدور افکند و با اینکه عامی بود و نوشتن و خواندن نمی‌دانست، گفت:
خاتم مرا بکنند «الخیر فی ما وقع». الخیر و فی ما وقع به حساب جُمَل، ۱۱۴۸ و مطابق است با سال جلوس نادرشاه. مودرا : ژستی نمادین است که در مینیاتور های هندوها و آثار هنری بودایی دیده می شود. مودرا معمولا با دستان و انگشتان همراه با آسانا ( حالت نشستن ) انجام می شود و از آن ها در تمرینات مدیتیشن استفاده می شود. هر یک از حالات مودرا تاثیر خاص خود را دارد که شخصی که در حال تمرین می باشد از آن بهره می برد. در مینیاتور های هندی و آثار بودایی از یک مودرای مشترک ولی در سایر فرقه ها مثلا در تایلند و یا لائوس از نوع مرتبط دیگری از آن استفاده می شود.

جادو : عملی آیینی که از طریق آن تلاش می‌شود تا با کمک گرفتن از نیروی مرموز بیرونی بر حوادث مرتبط با انسان‌ها یا طبیعت تأثیر گذاشته شود. جادو بخش محوری بسیاری از ادیان است و در شکل دهی به فرهنگ جوامع نانویسا تأثیر بسیاری داشته است. جادوگر کسی است که کارش خواندن افسون و جادو کردن است. جادو در زبان پهلوی jâdug بوده است. در روانشناسی تحلیلی جادو همچون پلی بین جهان نمادها و جهان ماده عمل می‌کند نخست اینکه جادو می‌کوشد تا نماد را در این جهان تجسم بخشد و بدین ترتیب حوزه عینیت را تا سطحی نمادین بالا ببرد .دوم اینکه جادو تلاشی برای به کار انداختن تصویرهای نمادین و دمیدن جان تازه‌ای در آنها تا از این طریق انرژی همبسته با آنها از نو پدیدار شود .

ستاره بینی٬ اختربینی یا تنجیم : بررسی رابطه زادروز افراد و ویژگیهای شخصیتی آن‌ها از طریق ارتباط دادن آن به اجرام آسمانی می‌‌باشد. در این شبه علم با محاسبه نموداری موسوم به زایچه که نحوه قرارگیری خورشید و سیارات در صورت‌های فلکی را در زمان زایش فرد نشان می‌‌دهد، سعی بر پیش گویی سرنوشت و ویژگیهای اخلاقی فرد می‌شود. کتابهای عامه‌پسند بسیاری در این زمینه نوشته شده است از قبیل طالع بینی و غیره که اکثراً توسط دختران دم بخت مورد ارجاع قرار می‌گیرد. با بررسی زندگی افرادی که هم‌زمان زاده شده اند، این امر معین شده است که این دانش‌نما هیچ محلی از اعتنا ندارد. به عقیده کارل گوستاو یونگ بخش قابل ملاحظه‌ای از ستاره‌بینی (طالع‌بینی) بر پایه فرافکنی‌های ناخودآگاهانه و احتمالاٌ هم‌زمان‌انگاری تصاویر بسیار عاطفی در آسمان شب بوده است .

کیمیاگری : کیمیا یکی از شاخه های علوم غریبه است. کیمیا به نظر باورمندان به آن عبارت است از روش تبدیل عناصر. در علم کیمیا شرایط خاص این تبدیل آمده است که سخت‌ترین از علوم غریبه می‌‌باشد اما در قدیم بخاطر ارزش بسیار طلا فقط دنبال ساخت طلا و نقره بودند اما کسی که آگاه به رموز این علم باشد می‌‌توانند مواد مختلف تولید کند. ریشه واژه کیمیا را از زبان یونانی دانسته‌اند. دانش کیمیا از ایران برآمد و از راه عربها به اروپا هم راه یافت.[نیاز به ذکر منبع] این دانش را می‌‌باید زیرساخت دانش شیمی بدانیم. خود واژه شیمی هم فرانسوی شده واژه کیمیاست. حدیثی از امام هشتم شیعیان است که معروف است به حدیث سلسله الذهب که معنی شده به حدیث سلسله طلائی که کلمه ذهب مصدر مذهب است و مذهب یعنی راه و رسم تبدیل خاک یعنی انسان به طلا یعنی انسان کامل. کیمیاگران جملات خود را رمز آلود و با استفاده از کلمات عرفانی بیان می کرده‌اند.

اَفسون : واژه‌هایی است که جادوگران هنگام جادو کردن کسی می‌خوانند.فُسون هم می‌گویند و کسی را که افسون می‌خواند اَفسونگر می‌گویند.و نیز به معنای نیرنگ نیز می‌باشد. مترادف‌های تقریبی این واژه، تعویذ، دعا، ورد و طلسم هستند. تعویذ به وردها و دعاهایی گفته می‌شود که نوشته‌شده و همراه برده می‌شود.
فرافکنی اثیری (به انگلیسی: Astral Projection) : از نظر برخی معتقدان به نهان‌شناسی یا طرف‌داران عصر جدید، حالتی از آگاهی است که در آن انسان آگاهی اش را از کالبد فیزیکی به کالبد اثیری منتقل می‌کند و در این حالت دنیای اثیری را تجربه می‌کند. این حالت معمولاً در خلسه عمیق و در حالت ریلکسیشن رخ می‌دهد، بعضی مواد توهم‌زا نیز می‌توانند باعث رخ دادن این تجارب شوند. در بعضی موارد نیز این تجربه به صورت خود به خود یا در اثر حادثه مانند تصادف و یا تجاربی که شخص باور کند لحظه مرگش فرا رسیده‌است رخ می‌دهد. به این نوع تجربیات تجربه نزدیک به مرگ هم گفته می‌شود. ولی معمولاً زمانی که شخص به اراده و با آگاهی کامل از حالت آگاهی فیزیکی به آگاهی اثیری وارد شود به این رویداد فرافکنی اثیری می‌گویند.

جَفر یا عددشناسی : یعنی فال حروف و یا همان پیشگویی با شماره‌ها است، و در کلام دیگر به دست آوردن مجهولی از یک سری معلومات. نظر ناباورمندان به جفر : این کار از نظر علوم تجربی مثل فیزیک شیمی جامعه شناسی مردود است و جزء خرافات شمرده می‌شود. روش فال جفر : فالگیرهای شماره‌دان، پرسشی را آماده می‌کنند بعد هم برای گرفتن “پاسخ” این گامها را طی می‌کنند:
تبدیل حروف پرسش به شماره ابجد
پیدا نمودن مدخل کلان و مدخل خُرد واژه‌ها
یافتن پایه همانندی هر حرف بر پایه جدولهای حروف ابجد
بدست آوردن زبر و بینات حروف به دست آمده
بخش کردن حروف
ویرایش
درآوردن یک جمله از ۱۵ سطر (مستحصله)
شناخت قابلیت شماره ها
و در پایان رسیدن به آوای ناپیدا و پاسخ درونی از ظاهر پرسش توسط قرآن.
نام یکی از متدهای محاسبه در جفر متد امام زمان کیست می باشد. کاربردها : جفر در واقع به معنی پوست بزغاله ای است که وسیع باشد وچیزهای زیادی را در خود جا میدهد و علم جفر بر اساس برخی روایات به این نحوه بوده که کتابیرا جبرائیل به خدمت حضرت محمد(صلوات الله علیه واله)اوردند که تمامی علم عالم از اول خلقت تا به اخر انرا توضیح داده بود که این کتاب جفر نام داشت و روزی یکی از صحابه پیغمبر کتاب را از ایشان عرض کردند وبه بیایانی رفتند تا مطالعه کنند ولی در هنگام باز گشت طوفان شدیدی میگیرد که چندین برگ از کتاب را با خود میبرد صحابه نیز شرمگین نزد رسول خدا آمده و ماجرا را شرح میدهدرسول خدا به همراه صحابی به بیابان رفته و چندین برگ از ان کتاب را پیدا میکنند ولی یک برگه از ان کتاب مفغود باقی میماند واین علم جفری که تا کنون در سراسر دنیا منتشر شده از همان یک ورق بوده که خدا میداند دست که افتاده بوده ولی کتاب اصل ان در حال حاضر در نزد حضرت(حجت عج الله تعالی فرجه الشریف )است ولی باید دانست که تا آقا امام زمان به کسی نظر نداشته باشد محال است کسی بتواند به آن(جفر) دسترسی داشته باشد. علم جفر علمی است که به وسیله حروف و یک سری فرمولها می توان به تمامی سوالات پاسخ داد. کسانی جفر را باور دارند کاربردهای این فال را هم در این موارد می‌دانند: – یافتن عناصر چیره بر سرشت هر فرد و میزان سازگاری افراد با یکدیگر- پیشگویی برای هر فرد- پیدا کردن زمانهای خوش شگون و بدشگون از راه اخترشماری- شرایط برآورده شدن آرزوها- بهبود بیمارها با خواندن ورد و افسون- خواص واجها- دریافت “رازهای” نامهای پیشوایان اسلام از راه آیه تطهیر – تأثیر نامهای خدایی شماره‌شناسی شماره‌های آریایی، لرزشی، مادی و شماره‌های نیرومند آنها بر این باورند که شماره‌های ۳ و ۷ و ۴۰ رمز و رازی دارند. آنها میکوشند تا برپایه زمان زایش هر شخص ویژگیها و منش او را بازگو کنند. جفر در باور بعضی از شیعیان : این علم را مخصوص امام علی، پیشوای اول شیعه می‌دانند. به باور ایشان علوم اولین تا آخرین در جفر است و کتابی بنام جفر جامع که مشتمل بر ۲۸ جلد ۲۸ صفحه‌ای که با چهار حرف الف شروع و با چهار حرف غ به پایان می‌‌رسد تمام علوم دنیا گذشته و آینده در آن به صورت ملحوظ در ملفوظ است. به باور باورمندان به جفر راه رسیدن به این علوم اینست : آشنایی اولیه با اصطلاحات->علم نقطه-> علم عدد-> علم مدد->علم حروف ->علم جفر ->علم جفر ساده-> جفر کامل->ستاره شناسی گِماتریا (به عبری: גימטריה) : عددشناسی و فال عدد با حروف الفبای عبری و در زبان عبری است. گماتریا قابل مقایسه با حساب جُمَل در حروف عربی و ایزوپسفی در عددشناسی یونانی است. یهودیان با این روش کلمات را با معیار و بینش مذهبی تفسیر نموده و به زعم خود آینده را با همین فرضیه پیش بینی کرده اند. این روش غالباً در احادیث و روایات توراتی (تلمود)، به کار برده شده. واژه گماتریا از یونانی γεωμετρια (گئومتریا) گرفته شده که به معنی هندسه است.

فال رمل

تاریخچه ی فال رمل :

فال رمل : واژه‌ی رمل از زبان عربی و به معنای ریگ یا ماسه است.

چون دانیال نبی این معجزه را از اثر پر جبرئیل بر روی ریگ آموخت، بدین سبب به علم رمل مشهور گشته است.

 تاریخچه ی دقیقی از رمل در دست نیست.

برخی از اساتید بنا به روایتی از ابن عباس اعتقاد دارند که رمل از معجزه‌های هفت تن از پیامبران به نام‌های آدم، شیث،
ادریس، لقمان، شعیا، ارمیا و دانیال است.

اساس کار فال رمل

در رمل اساس کار ریختن نقطه است. این کار از دو راه صورت می‌پذیرد. یکی این که رمال به طور تصادفی
در شانزده سطر تعدادی نقطه می‌کشد. سپس نقطه‌های هر سطر را دو به دو به هم وصل می‌کند.

واضح است که از این طریق در انتهای هر سطر؛ یا یک نقطه باقی می‌ماند یا نقطه‌ای نمی‌ماند.

 در این صورت سطری را که تعداد نقاط آن فرد بوده (فرد یا نقطه)، و سطری که تعداد نقطه‌های آن
زوج بوده (زوج یا خط) محسوب می‌کنند.

 راه دیگر ریختن قرعه یا تاس است. اگر عدد تاس فرد باشد نشانگر نقطه و اگر زوج باشد نشانگر خط است.

پس از تشکیل خط و نقطه‌ها آنها را به صوت چهار ردیف چهارتایی می‌نویسند. که به آنها امّهات می‌گویند.

تاس چیست

تاس عبارت است از چهار مهره چهار وجهی که روی یک محور سوار شده است که از این سیستم
بصورت زوج یا دوتائی استفاده می‌شود.

در دو وجه آن سه نقطه و در دو وجه دیگر، یکی دو و دیگری چهار نقطه وجود دارد.

از نظر چینش، نقاط دو و چهار مقابل هم، و سه و سه نیز مقابل هم قرار دارند ولی طرز قرار گرفتن سه‌ها عکس هم است.

روش گرفتن فال رمل :

چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه برای گرفتن فال را کلیک کنید.
و یا اینکه ، سوره مبارکه حمد را خوانده و آنچه را مایلید قصد و نیت کنید و اشاره ای فرمائید.

رمل

رمل‏ نام یکی از علوم غریبه است. که ازآن به مناسبت در باب تجارت سخن‏ گفته‌‏اند.

معنای رمل

رَمْل شا خه اى از علوم و به معنای ریگ و سنگ ریزه است.

رَمل از علوم غریبه


رمل به معناى نخست، علمى است که در آن از اشکال شانزده گانه بحث مى‏شود و نتیجه آن استعلام از مجهولات و وقوف به احوال عالم است. به دارنده چنین علمى «رمال» گویند.

دانیال پیامبر و رمل


علم رمل به حضرت دانیال پیغمبر علیه السّلام نسبت داده شده است.

آموزش رمل


آموختن و آموزش دادن علم رمل جایز است؛

حکم صادره بواسطه رمل


لیکن حکم قطعى و یقینى به استناد آن حرام است، مانند آنکه حاصل رمل زدن، بهبود بیمار باشد، که خبر جزمی دادن به بهبود یافتن بیمار به استناد آن جایز نیست.

 

دانلود کتاب گنج و دفینه باستان شناسی آثار علائم و نشانه های گنج دانلود …

ganj.filekar.ir/

کلمات کلیدی: کتاب اسرار علم رمل شاخه علوم غریبه در دو جلد-کتاب اسرار علم … حیوانات در تفسیر و حل معماها -نشانه های و آثار یک حفار و کاوشگر گنج و دفینه خوب -آثار … کامل-دانلود کتاب تعبیر خواب به صورت کامل-بانک جامع تعبیر خواب کاملترین و …

کتاب اسرار علم رمل از سری کتاب های شاخه علوم غریبه و همچنین نایاب و بسیار با ارزش می … سرفصل های کتاب می باشد که در کتاب اسرار علم رمل به طور کامل توضیح داده شده است. … کتاب نقش سلیمانی اثر شیخ بهایی در این مطالب از سایت ganj.filekar.ir کتاب … دانلود کتاب باستان شناسی آثار علائم و نشانه های گنج و دفینه علامت و نماد …

کارشناسی و تفسیر علامت دست انسان بر روی کوه | دانلود کتاب گنج و …

antique-book-treasure.ir/…/کارشناسی-و-تفسیر-علامت-دست-انسان…Translate this page

علامت دست در گنج و دفینه یابی نشانه چیست؟,کارشناسی و تفسیر نماد دست در باستان … خرید و دانلود کتاب کامل گنج یابی و باستان شناسی چشم طلایی با قیمت ارزان و … دانلود مجموعه کتابهای علوم غریبه و دعانویسی,کتاب PDF علوم جفر رمل,کتاب های …

رَمل – ganjur.loxblog.com

www.ganjur.loxblog.com/post/1407

رَمل – اطلاعات علمی از تاریخ و آثار شناسی. … زایجه رمل از ضرب این چهار شکل حاصل از قرعه یا ریختن نقطه زایجه رمل که شانزده خانه است بدست می‌آید.استخراج ضمیر و حکم تفسیر و استخراج ضمیر و حکم از این شانزده شکل صورت می‌پذیرد. … دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج یابی کتاب …

علوم و فنونی مثل طالع‌بینی، جفر (عددشناسی) و رمل در رابطه با علوم شکل … بسته به میزان ماندگاری مورد نظرشان، روی کاغذ و تکه فلز و پوست و حیوانات نقش می‌کنند. … که البته برای هر یک از این عناصر تفسیر غیر از تفاسیر شناخته شده در علومی …. علم مدد->علم حروف ->علم جفر ->علم جفر ساده-> جفر کامل->ستاره شناسی گِماتریا (به …

علامت عقاب در روی دلار آمریکا نقش بسته است. …. علوم و فنونی مثل طالع‌بینی، جفر (عددشناسی) و رمل در رابطه با علوم شکل گرفتند و استفاده می‌شوند. … آتش است ; که البته برای هر یک از این عناصر تفسیر غیر از تفاسیر شناخته شده در علومی …. علم عدد-> علم مدد->علم حروف ->علم جفر ->علم جفر ساده-> جفر کامل->ستاره شناسی گِماتریا …

یکی از معایب اصلی ساروج خاصیت کاهش حجم آن می‌باشد که با توجه به کاربرد ….. نادر الرمل- نقش سلیمانی اصول علم رمل و استرلاب – رساله در باب حروف- رموز اسرار در …. از دلائلی که نمیتوان با موکل موفق بود آگاه شدن عجاین هست که اجازه نمیدهند دفینه را جا ….. و ترجمه آنها کار استادانی است که به خط شناسی و طلسمات آگاهی کامل داشته باشند.

دانلود – دفینه – blogfa.com

yeralti.blogfa.com/author/yeralti

اگر چه روباه یک نشانه نادر است ولی دفینه زیاد و خیلی با ارزشی دارد. … سمبل زین علامتی است که به طور کامل در حرفه گنجیابی به کار رفته است. … در ضمن آن دو مدل کبری هم دستگاههای زمین شناسی است که ربطی به فلزیابی ندارند. ….. مصطلحات علم جفر – نادر الرمل- نقش سلیمانی اصول علم رمل و استرلاب – رساله در باب حروف- رموز اسرار در …

کتاب اسرار کاوش ( مرجع کامل گنج یابی و آثار شناسی دفینه – آپارات

www.aparat.com/…/کتاب_اسرار_کاوش_(_مرجع_کامل_گنج_یابی_…

Feb 4, 2017 – تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :علائم و نشانه های مهم دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی می …

Aug 14, 2013 – آن‌گاه، علمِ خواصِ روحانیِ حروف را یکی از فروع علم تفسیر شمرده‌اند که این خود …. نام برد که در فتوحاتِ خود ایمان کامل و اعتقاد راسخ خود را به علم حروف و اسرار آن، و …. بر این اساس، گروهی از متصوفان و نیز اهل رمل و تلبیس که روحانیت حروف …. که از طریق دانستن طبایع این حروف و کاربرد آنها در پیشگویی و جادو، می‌توان هر …

علوم خفیه – جذاب ترین ها،وبلاگ ایرانیکان – رز بلاگ

iranikan.rzb.ir/tag/علوم+خفیه

دانلود نرم افزار آموزش کامل گنج یابی، دفینه یابی و باستان شناسی … علوم و فنونی مثل طالع‌بینی، جفر (عددشناسی) و رمل در رابطه با علوم شکل گرفتند و استفاده می‌شوند. … به میزان ماندگاری مورد نظرشان، روی کاغذ و تکه فلز و پوست و حیوانات نقش می‌کنند. … یهودیان با این روش کلمات را با معیار و بینش مذهبی تفسیر نموده و آینده را با …

تصاویر و عکسهای تله های مکانیکی در گنج یابی و دفینه یابی و مکانیزم …

treasure-book.ir › تله های مکانیکی در گنج یابی و دفینه یابی

Jan 24, 2016 – کتاب اسرار کاوش ( مرجع کامل گنج یابی و آثار شناسی دفینه ها ) … …. باستان شناسی،علائم های رایج در گنج یابی،کتاب های اموزشی،،تفسیر … ….. چشمه ها و نقش آنها در علامتگذاری; ۱۰ قانون طلایی درگنج یابی; حفار خوب; تله های مکانیکی در …… علوم غریبه ، سحر ، جادو ، رمل ، خواندن فکر ، دعا نویس یهود ، دعاگر یهود …

فالنامه تبتی – مرکز تبلیغات آگهی جور

kelidfa.ir/فالنامه%۲۰تبتی/tag-10073198/

… کتابخانه دیجیتال ادعیه وزیارت · کتابخانه دیجیتال اطلاعات عمومی · کتابخانه دیجیتال تفسیر نمونه · دکوراسیون داخلی تلفیق هنر و دکوراسیون · کتابخانه دیجیتال …

نتایج جستجوی عبارت اساتید رمل از بین کلیه اطلاعات و وبلاگهای ثبت شده در سایت … است و شما میتوانید با کلیک بر روی عنوان هر وبلاگ اطلاعات کامل آنرا مشاهده فرمائید. … مسئول کانون قرآن وعترت واحد اراک از برگزاری سومین کارگاه تفسیر قرآن کریم … این نشست در روز ۱۸ آذر با حضور تعدادی از دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی …

دعا نویسی و جن گیری – راز های شیطان پرستان

razhayesheitanparastan.com/دعا-نویسی-و-جن-گیری/
منظور من الهیاست علمتون کامل کنید مثال طلسم شرف شمس پشت انگشتر ها هست …… من طبق تفسیر و ایه های سوره ناس میگم ک خوداشرف مخلوقاتوجادوگران جادو کرده بودن چطور …. مبدأ افرینش و هدفشم و در این راه هم فیزیک کوانتوم و زیست شناسی های مختلف و… …… نه دعا نویسی که با رمل و اسطرلاب و با پول گرفتن مثلا به شما کمک میکنه.

[PDF]زندگی نامه رودکی – سرزمین آریان

sarzaminearyan.com/wp-content/uploads/…/زندگی-نامه-رودکی.pdf

کامل ترین مجموعه عروض پارسی دری ، نخستین بار در شعرهای رودکی پیدا شد و در همین شعرهای باقی … این مثنوی ببحر رمل مسدّس سروده شده ، چهار بیت نمونه از آن نقل می کنیم : …. آغازگر نهضت رودکی شناسی در تاجیکستان، صدرالدین عینی است که با آثار تحقیقی خود … در این زمان نقش تحقیقات استاد سعید … کلمه با شرح و تفسیر است.

خرید و دانلود کتاب مفتاح طلاسم کنوز طلسم نامه ۲ آموزش علوم باستان …

fileee.ir/خرید-و-دانلود-کتاب-مفتاح-طلاسم-کنوز-طلس/

Oct 13, 2015 – برای خرید پکیج کامل کتابهای باستان شناسی و علوم غریبه کلیک کنید … کتاب دوم : آموزشهای رمل و جفر در استخراج دفینه ها ,احکام نجومی دفینه …

قرآن – مطالبی در مورد قرآن کریم

matalebe-ghorani.persianblog.ir/tag/قرآن
این کلمه که نام سوره اول قرآن نیز مى باشد به صورت‌هاى مختلفى کاربرد دارد. … کنایه‌اى است از پذیرش کامل و بدون شرط یک مطلب،به معناى این که گوینده تمامى …. (تفسیر فخر رازی، ذیل آیه) در هر حال روش سۆال کردنِ قوم، حکایت از روحیّه‌ی لجاجت …… حسینی طهرانی، سید محمد حسین، معاد شناسی، ص ۴۱-۴۰ و ۶۲٫ …… طالع بینی (رمل و اضطرلاب) .

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «رمل» ثبت شده است – love is when you find yourself and … یا بحث زامبی و آیات قرآنی و در بحث تفسیر بحث ختم و طبع و ناگهان در فیلم … یا در درس جریان شناسی موسیقی حرام نیست آلات موسیقی شامل دف و نی و تنبور و . …. که اثبات این موضوع استو مبانی فلسفی شعور کل در مورد خداوند علوم غریبه درون زاد زاد …

ن نشسته در دفینه ی | جستجو

khabarsky.xyz/search/ن-نشسته-در-دفینه-ی.htmlTranslate this page

رو با تصاویر واضح در نرم افزار تفسیر و تشریح کنیم و یه مرجع کامل از این نمادها برای شما عزیزان بسازیم. … تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :علائم و نشانه های مهم ….. نقش آن دقّت کنند ، و آنه …. رمل ۰۹۰۱۵۰۸۷۳۴۱

گنجور » مولوی » دیوان شمس » غزلیات » غزل شمارهٔ ۲۲۱۹

ganjoor.net › مولویدیوان شمسغزلیات

شماره‌گذاری ابیات | وزن: فعلاتن فعلاتن فعلاتن فعلن (رمل مثمن مخبون محذوف) … راجع به “سخی شمع و شکر” در مقابل ” سخن شمع و شکر” به نظر بنده چون کل غزل بر بنیان … حتا اگر شعر شناس به فکر و احساس خودش هم مراجعه بکند ، مسئله ی به این روشنی را … ایشان در تفسیر این بیت اشاره به نفیس و کمیابی شکر در روزگار مولانا کردند و …

شهریور ۱۳۹۵ – گنج باستان

ganjebastan.blogfa.com/1395/06

آثار دوم نماد آخر کار است و دفینه را نشان می دهد و متراژ کار در شتر حکاکی شده بستگی به آثار دوم دارد . ….. تصویر کامل تل و تپه ها https://telegram.me/ghedmatttt … کتب رمل خطی پوستی علوم غریبه مفتاح کنوز یهود. …. نشانه های تمویهی و صلیب، توضیحی ، دفینه تنور ?تلگرام ما باستان شناسی کتب ? …. تفسیر علائم حفاری

معنی و مفهوم سنگ قورباغه در گنج یابی و دفینه یابی + تفسیر و کارشناسی علامت و نماد … در ادامه کارشناسی و تفسیر و معنی و مفهوم کامل علامت سنگ پالان به صورت ….. خواص حروف و جُمَل و اشکال · خواص الاشیاء · خواص طبع‌ها جفر · رمل · عددشناسی · علم …

منبع – مجله گردشگری ایران و جهان

gedan.ir/…/YW50aXF1ZS1ib29rLXRyZWFzdXJlLmlyL3BhZ2Uv…

مجموعه کامل کتابهای آموزش کارشناسی گنج یابی و دفینه یابی۶۰ هزار تومان ….. و تفسیر کامل علامت تندیس را برای شما دانشجویان عزیز رشته باستان شناسی قرار دادیم . ….. برای شما عزیزان و علاقه مندان به علوم غریبه و متافیزیک و جفر و رمل قرار دادیم .

اسناد ابجد و حروف (اسناد ابجد و خواص حروف) – لب الالباب

shafaie.blogfa.com/…/اسناد-ابجد-و-حروف-(اسناد-ابجد-و-خواص-حروف…

هر کس روز پنج شنبه ۱۳۰ “ع” نویسد و با خود همراه دارد، ایمان کامل به او روزی شود و مشهور ….. {امروزه علم طالع بینی که بر مبنای ستاره شناسی پایه‌ریزی شده در نزد برخی ….. رسول خدا (ص) فرمود: تفسیر ابجد را بیاموزید که همه معانی شگفت انگیز در آن است و … همانطوری که با تلفظ در شنیدن اثر می گذارد، در نقش و ظاهر و ترکیب نیز اثر دارد:.

دانلود کتاب اسرار نشانه ها، کامل ترین مرجع رمز گشایی علائم و نشانه های دفینه و گنج … و گنج ها : تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل …. ﻫـﺎ ﻭ ﺷـﮑﺴـﺘﻦ ﻃﻠﺴـﻤﺎﺕ ﺩﻓﯿـﻨـﻪ ﻫـﺎ ﻭ ﮔﻨـﺞ ﻫـﺎ و ﺁﻣـﻮﺯﺷﻬـﺎﯼ ﺭﻣـﻞ ﻭ ﺟـﻔـﺮ ﺩﺭ ﺍﺳﺘـﺨـﺮﺍﺝ ﺩﻓـﯿﻨـﻪ ﻫـﺎ ,ﺍﺣـﮑﺎﻡ … معماری به عنوان دانه های سازنده فضاهای شهری و نقش آن در سیما وبافت ومعماری شهری …

aya raml va jafr joze olome gharibe hast ya nist??bad raml kheili sangine az … آمده از دفینه یابان مشهور و با استفاده از نتایجی که علم باستان شناسی بدست آورده …

Mar 23, 2015 – در این بخش متن سخنرانی با عنوان نقش ائمه درتاویل آیات قرآن در موضوع ویژگی … تفسیر بله اگر کسی پیدا بشود دارای شرایط باشد با آن بحث مبسوطی که خدمت … اصلا ماده حیات آب است قرآن حرف را تمام می کند «من الماء کل شیء حی»[۶]؛ حالا …. طرف می اندازند اینها شیاد هستند کسی که علم رمل بلد باشد به کسی یاد نمی دهد …

ایران سرزمین بهشت گمشده علم ها – شناخت علمی علم باستان شناسی و علوم کهن(سکه … شانت به طور کامل بر طرف نگردید وپس از آن مراحل شیمی درمانی و رادیوتراپی شروع گردید و …. تاکنون تحقیق جامعی در رابطه با این قبرستان انجام نشده، با این حال تفسیرهای متفاوتی ….. -خط رمل-خط روان -خط ریاسی -خط ریحان. ….. دفینه غارها و دست سازها

دانلود نرم افزار آموزش کامل گنج یابی، دفینه یابی و باستان شناسی … علوم و فنونی مثل طالع‌بینی، جفر (عددشناسی) و رمل در رابطه با علوم شکل گرفتند و استفاده می‌شوند. … به میزان ماندگاری مورد نظرشان، روی کاغذ و تکه فلز و پوست و حیوانات نقش می‌کنند. … یهودیان با این روش کلمات را با معیار و بینش مذهبی تفسیر نموده و آینده را با …

– لب المیزان

lobolmizan.ir/files/other/attach/lobolmizan.ir_94-5-4_KZD.html
May 3, 1994 – و مصداق کامل این آیه در زمان مهدی محقق می‌شود، به همین جهت در روایات داریم؛ …. و دیگر در ایجاد صورت‌های قابل قبول قلب و روح که نقش عبادات قلبی و تدبر در …… و از همه اینها گذشته بیانات علامه طباطبایی در تفسیر المیزان آنجا که می …. مرحوم علامه باز فرمود: رمل نکته ای دارد که آن را یاد نمی دهند و آن پیدا کردن مغیّبات است.

۴ days ago – در این پست از سایت خودمونی میخواهیم شما عزیزان را با تفسیر کامل جوغن شناسی و جوغن شناسی در دفینه یابی بیشتر آشنا کنیم و از شما سروران …

مقاله رمزگشایی نماد خاک – رز بلاگ – متفاوت ترین سرویس سایت ساز

fileload.rozblog.com/post/114/مقاله-رمزگشایی-نماد-خاک.html

Jan 21, 2017 – کل مطالب : ۱۶۶; کل نظرات : ۰; افراد آنلاین : ۰; تعداد اعضا : ۰; آی پی امروز : … مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفهوم شناخت درمانی، کاربرد و کارایی آن در …

اشعار و متون ادبی زیبا – نسخه قابل چاپ – کافه کلاسیک

cafeclassic5.ir/printthread.php?tid=80

Nov 14, 2010 – شعر کامل استاد شهریار با نام یک شب با قمر که بیت بالایی،یکی از ابیات این …. سحر عین‌ است‌ این عجب‌ لطف‌ خفی‌ است‌ بر تو نقش‌ گرگ‌ و بر من‌ یوسفی‌ است‌ …… اما چه باک که این اشخاص نیازی به توجیه و تفسیر این افراد ندارند و از هر اتهامی مبرا هستند …… شیخ بگرفت رمل و اصطرلاب / ریخت در پیش و باز کرد کتاب.

در این هنگام در امتحانات ادبیات شرکت کرد و دیپلم کامل دوره دبیرستان را نیز گرفت. …. چاپ اول دیوان که آراسته به دیباچه پر مغز شاعر و استاد سخن شناس ملک الشعرای بهار و حاوی …. بیت آن باقی مانده است و در بحر رمل مسدس مقصور سرود شده است؛ مثنویهای دیگری در بحرهای …. نقش موثر ایهام در شعر حافظ را می توان از چند نظر تفسیر کرد:

کتابی خطی در زمینه علم جفر و اوفاق و رمل و علوم غریبه. کتابی خطی در علم … مجموعه کامل علوم غریبه و مجربات ابن سینا. مهج الدعوات و …. هستی شناسی. وحدت وجود … تفسیر نور از حاج شیخ محسن قرائتى …. تسخیر موکلین الواح (کاربرد علم نجوم در الواح).

کتب خطی و چاپی قدیم و محصولات سایت – ایران سرزمین گنج ها, رموز و …

www.kanz786.lxb.ir/…/کتب%۲۰خطی%۲۰و%۲۰چاپی%۲۰قدیم%۲۰…

رمزگشایی و تفسیر تندیس یا نشان عقاب در گنج یابی و دفینه … تندیس عقاب نیز خود به دو صورت دیده می شود تندیس کامل عقاب و سردیس عقاب . ….. نقش اغریقی یظهر اودیسیوس وهو یغرز العصا . …… علم حروفات, علم اعداد, علم رمل , جفر, تسخیرات و طلسمات, نجوم و ستاره شناسی, ادعیه مجرب,‌علوم و طب روحانی , کتب اسرار نظامی گنجینه ها و.

بزودی کل کتاب رو اسکن میکنم و نسخه PDF این کتاب رو در اختیار شما قرار میدم… …… لطفا تفسیر طبری تفسیر طبری و باز هم تفسیر طبری رو قرار بدید قبلا هم درخواست … با درود اگر مکمن هست نقش مخرب دین و آخوندها در تاریخ معاصر ایران نوشته … سلام میخواستم درباب رمل و سحر وجادو کتاب بگذارید مخصوصا کتاب هایی که به هند …

http://jafr.ir/ | Trade Nosis.

trade.nosis.com/pt/jafr.ir/2392290/s

… غزالی, فلسفه, سیر و سلوک, جن, حرز, شرف الشمس, نقش سلیمانی, کشکول, میرداماد کبیر, … فتوا, دستورات عرفانی, استاد دکتر محمود حکیمی, تفسیر قرآن, تفسیر حدیث, …. رمل – جادو. طلسم. احضار جن. علوم غریبه. رمل،جادو. طلسم. احضار جن. علوم غریبه. رمل … هجری قمری ، دستور کامل وآسان استخراج اسم اعظم ، فضیلت تهلیل های قرآن ، خواص …

Oct 20, 2011 – اگر کسی گفت اسفندیار را می شناسی خودت را به نفهمی بزن. …. حتی اگر شما و نیمه همراهتان از هم جدا شوید، او هیچوقت به طور کامل از زندگی شما بیرون نخواهد رفت. …… میگم پـَــ نَ پـَـــ دارم واسه نقش آفرینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم. …… جایی که توش پر از وسایل ستاره شناسی و رمل و استرلاب و هرچیزی که مربوط به …

در این پست از سایت خودمونی شما عزیزان را با تفسیر کامل رمل و نقش رمل در دفینه شناسی بیشتر آشنا کردیم و یک کلیپ و تعدادی عکس
تفسیر کامل رمل ،نقش رمل در دفینه شناسی
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.