به گزارش خودمونی : پسری هندی به نام تجاشوی پراساد یاداو اخیرا ادعا کرده است که ۴۴۰۰۰ دختر از وی خواستگاری کرده اند و آمار خود را به وی داده اند تا جواب مثبت از تجاشوی بگیرند .

فیلم های هندی, معروف به بزرگنمایی هستند و شاید ادعای تجاشوی پراساد یاداو پسر هندی مبنی بر خواستگاری ۴۴ هزار دختر از وی هم از فیلم هایشان نشات گرفته است .

تجاشوی پراساد یاداو Tejashwi Prasad Yadav پسر لالو پراساد یاداو Lalu Prasad Yadav یکی از سیاستمداران معروف هند ادعا کرده است که ۴۴۰۰۰ دختر از وی خواستگاری کرده اند و برای ازدواج به مشکل خورده است .

تجاشوی یاداو متولد ۹ نوامبر ۱۹۸۹ در پاتنا هندوستان می باشد که از سیاستمداران بیهار و از بازکنان ورزش کریکت می باشد .

خواستگاری دختران هندی از تجاشوی را شاید بتوان برای قدرت و منصب وی اعلام کرد اما تعداد ۴۴ هزار دختر که از وی خواستگاری کرده اند کمی تعجب برانگیز است .

خواستگاری , خواستگاری ۴۴۰۰۰ دختر هندی , خواستگاری دختران هندی از یک پسر هندی , خواستگاری ۴۴۰۰۰ دختر هندی از تجاشوی پراساد یاداو

تجاشوی اخیرا ادعا کرده است که ۴۴۰۰۰ دختر از وی خواستگاری کرده اند و آمار خود را به وی داده اند تا جواب مثبت از تجاشوی بگیرند .

تجاشوی شماره خود را برای ابراز شکایت های مردمی در اختیار مردم قرار داده بود که با موج بسیاری از خواستگاران دختر در واتس آپ رو به رو شد .

طبق گفته یک مقام رسمی ۴۷ هزار پیام بر روی شماره اعلام شده ارسال شده بود که ۴۴۰۰۰ پیام خواستگاری دختران از پسر هندی بوده است و سه هزار پیام مربوط به مشکلات مردم .

دختران هندی زیبایی و اندام و قد و رنگ پوست خود را در پیام ها برای تجاشوی ارسال کرده بودند .

تجاشوی گفته است که دختری که قرار است با آن ازدواج کند توسط پدر و مادرش انتخاب میشود و هر دختری را که پدر و مادرش انتخاب کنند به همسری خود میپذیرد .

تجاشوی به خبرنگاران گفته است : ۴۴ هزار دختر دم بخت به وی پیشنهاد ازدواج داده اند که وی  با دیدن این همه پیشنهاد شوکه شده است.

خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی

پسر هندی به شوخی در این باره گفته : چنین پیشنهادهایی می‌تواند او را هنگام ازدواج با دردسرهای جدی روبه‌روکند و خداروشکر هنوز مجرد هست .

طبق شنیده ها بیشتر دختران آمار خود را از طریق واتس آپ برای تجاشوی فرستاده اند و به وی ابراز علاقه کرده اند .

 منبع : اخبار جالب سایت تفریحی خودمونی