عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کرد

دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کردReviewed by سجاد on Dec 2Rating: 5.0

دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کرد

دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کرد
دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کرد

در این مطلب می خواهیمبرای شما دوستان عزیز در مورد دزدی های که در استان زنجان کاهش پیدا کرده توضیحاتی را ارائه دهیم شما می توانید با دنبال کردن ما این گزارش را مطالعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. در ادامه با ما باشید.

سردار علـی آزادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان به آمار سرقت‌ها در زنجان اشاره و اظهار داشت: سرقت‌های با ارزش استان زنجان ۲۰ درصد کم شدن داشته می باشد.

وی افزود: سرقت‌های با ارزش حاوی  سرقت منازل؛ مغازه؛ خودرو و بقیـه مسائل هست که با همت پلیس زنجان‌ روند کاهشی به خود گرفته می باشد. فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان به سرقت‌های خرد اشاره کرد و بیان کرد: متاسفانه آمار سرقت‌های خرد کمی افزوده شدن داشته هست که حاوی وسایل درون خودرو ‌و ‌‌‌سرقت‌های جزئی می باشد.

مطالب مرتبط:

وی اصرار کرد: تمام تمرکز پلیس بر روی سرقت‌های با ارزش و کلان هست تا سطح امنیت را بالا ببریم و رضایتمندی همشهریان را ارتقا بدهیم. مردم بعضـی از اهالی شهر زنجان شبیه شهرک‌های شهریار و نیک‌سازان از افزوده شدن سرقت در ایـن محله‌ها در روزهای اخیر خبر داده بودند و از خبرگزاری تسنیم برای پیگیری؛ کمک و یاری خواسته بودند. مختار شیرمحمدی فرمانده انتظامی شهرستان زنجان چندی پیش در واکنش به شایعات اخیر دربـاره افزوده شدن سارق و سرقت‌های منازل در زنجان در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کـرده بود که سرقت‌های‌کلان و منازل در زنجان کم شدن یافته و منازل محل خوبی برای مواظبت کردن پول و زیورآلات نمی باشد و از مردم خواسته بود به توصیه ‌ها و هشدارهای پلیس دقت کنند.

خب به انتهای این گزارش رسیدیم امیدوارم اطلاعات لازم را کسب کرده باشید و ما را در مطالب بعدی دنبال کنید. ما سعی داریم در مطالب بعدی برای شما دوستان عزیز گزارش را در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . موفق باشید.

مطلب مرتبط:

اذکاری که معجزه میکنند برای کارگشایی تا چهل روز

آموزش علم رمل به زبان ساده ، تشخیص علم رمل

 

دزدی های استان زنجان کاهش پیدا کرد
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.