عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دستگیری خانمی که ۲۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد

دستگیری خانم ۲۱ میلیارد تومانی

با سلام خدمت همه همراهان عزیز . یک خبر جالب به دستم رسید که میخواهم با شما هم به اشتراک بگذارم . بالاخره خانمی که توانسته بود ۲۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کند دستگیر شد و به دست قانون افتاد . در ادامه با جزییات بشتر برایتان شرح خواهم داد .

 

دستگیری خانم 21 میلیارد تومانی
دستگیری خانم ۲۱ میلیارد تومانی

 

به دنبال ارسال یک فقره پرونده از دادسرای کرج به پلیس آگاهی البرز برای تحقیقات و شناسایی افـراد جاعل، بازبینـی تخصصی به مقوله در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاه‌برداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

با بازبینی اظهارات شاکی این پرونده معیـن شد مال‌باخته ملکی را به مبلغ ١٧ میلیارد ریال از فردی خریداری کـرده ولی پـس از مدتی متوجه می‌شود این ملک متعلق به فـرد دیگری بوده و فروشنده با مدرک سازی جعلی اقدام به فروش مال غیر کـرده می باشد.

با تحقیقاتی که از فروشنده ملک صورت گرفت، معیـن شد وی نیز این ملک را از یک خانـم خریداری کـرده که با دقت به اظهارات شاکیان و استعلام اداره ثبت، محرز شد مدرک های ارائه‌شده به خریداران جعلی بوده و ملک موردنظـر نیز از طریق ستاد اجرائی توقیف شده می باشد.

مطالب مرتبط:

بعد از انجام تحقیقات زیـادتر وجود یک باند زمین‌خواری در این پرونده به قطعیت رسید و دستور ضـروری برای شناسایی اعضای باند جعل و کلاه‌برداری دریـافت شد.

مأموران پلیس آگاهی پـس از شناسایی فروشنده خانـم کلاهبردار، وی را دستگیر کردند که در تحقیقات اولیه اعتراف نمـود به دلیل مـوارد مالی با چند شخـص بـقیـه همدست شده و با مدرک سازی، ملک مذکور را به مشتـری فروخته و پـس از نقدکردن چک‌ها مبلغ ٢٣ میلـیون تومان اخذ کـرده می باشد.

با کوشش مأموران شش شخـص از همدستان متهم نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. با تحقیقات تکمیلی معیـن شد که اعضای این باند یک قطعه زمین را نیز به مبلغ چهارمیلیارد و ۵٠٠ میلـیون ریال به شخـص دیگری فروخته و به این شیوه از وی کلاه‌برداری کـرده ‌اند. سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی البرز، در‌این‌باره توضیح داد: دراین‌باره هفت متهم با ٢١۵ میلیارد ریال کلاه‌برداری دستگیر و پرونده آنان تحویل مراجع قضائی شد.

به امید اینکه این کلاهبرداران به سزای اعمالشان برسند . با اخبار جالب دیگر در آینده با ما همراه باشید .

شاد و موفق باشین

دستگیری خانمی که ۲۱ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.