عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

رمل چیست ؟ معنی و مفهوم رمل ، انواع نشانه های رمل

رمل چیست ؟ معنی و مفهوم رمل ، انواع نشانه های رملReviewed by Admin on Mar 13Rating: 5.0

رمل چیست ؟ معنی و مفهوم رمل و انواع نشانه های رمل

در ایـن مطلب از سایت خودمونی قصد داریم تا شما عزیزان را با رمل و معنی و مفهوم رمل و انواع نشانه های رمل بیشتر آشنا کنیم و از شما سروران محترم تقاضا داریم که ما را تا انتها ایـن مطب همراهی بکنید .

Image result for ‫نشانه های رمل‬‎

رمل چیست ? ,  انواع نشانه ها و علائم رمل ,  فال رمل,طالع بینی رمل,دربـار ه فال رمل ,  تفسیر رمل ,  آشنایی با آثار علائم و نشانه های رمل , معنی و مفهوم رمل ,  مفهوم کلمه رمل

علم رمل

مقدمه :
علم رمل را می توان از مشهور ترین و در عین حال ناشناخته ترین شاخه های علوم غریبه نامید. نام این علم از قدیم برای عوام شناخته شده بوده است . اصطلاح «رمال» در واقع به کسی اطلاق می شده که رمل می دانسته ولی در عرف عوام مجازاً برای هر کسی که دستی در علوم غریبه یا طالع بینی داشته و به کار می رفته است که این کاربرد هنوز باقی است .
اصطلاح رمل و «اسطرلاب» را کمتر کسی است که به گوش نشنیده باشد و امّا کسانی که در حقیقت این علم و تاریخچه آن را بدانند و با کاربردهای اعجاب انگیز آن آشنا باشند و کمتر یافت می شوند.

رمل چیست ؟

رمل در لغت به معنای ریگ یا شن است . علت اطلاق این نام به این علم به دلیل تاریخچه ای است که برای این علم شریف ذکر می شود.
در برخی کتب علم رمل را معجزه حضرت انسان (ع) می دانند و سبب فرود آمدن این علم را چنین ذکر کرده اند که چون فرزندان حضرت انسان (ع) زیاد شدند و در روی زمین متتفاوت گشتند و انسان خواست تا از احوال ایشان مطلع گردد و از خداوند درخواست یاری نمود. در اجابت درخواست او و حضرت جبرائیل فرود آمد و نقطه رمل را که اصل و اساس این علم است و فرود آورد.
چون اولین بـار این نقاط را از طریق فرو بردن انگشت و نشان دادن اثر آن که نقطه بود بر روی شنهای بیابان آموزش داد و این علم به نام رمل شناخته می شود. نظـر دیگر این است که چون علم رمل علم نقاط است و دانه های شن نیز مثل نقطه اند و این علم را رمل می نامند. همچنین برای به دست آوردن جواب از رمل روشی وجود دارد که در آن از دانه های شن استفاده می کنند. همچنین نقل می شود که این علم از انسان به ادریس نبی رسید و از او به حضرت دانیال منتقل گردید و از دانیال به ارمیا و از او به اشعیا و پس به لقمان حکیم و بعد به حضرت داوود منتقل گردید.
روایات زیاد مذهبی در مورد این علم موجود می باشد که از حوصله این مقال خارج است امّا برای درک اهمیت این علم این نکته را ذکر می کنیم که گروهی این اعتقاد را دارند که رمل معجزه حضرت دانیال بوده است و به وسیله آن قوم گمراه خود را هدایت می کرده است .

کاربردهای رمل

رمل از طریق به دست آوردن اشکالی ویِژه که ترکیبی از خط و نقطه می باشند و یک سلسله عملیات ریاضی که بر روی آنها انجام می گیرد و ترکیبی از شانزده شکل را به دست می دهد که آن را زایچه رمل می گویند. با تفسیر این زایچه می توان اطلاعات بسیار دقیق و صحیح با ذکر جزئیات را از مورد نیت شده به دست آورد. گوشه ای از اطلاعاتی که از طریق رمل می توان به آنها دست یافت به این شرح است :

مذکر یا مؤنث بودن
اعضای بدن : یعنی اشکال رمل می توانند عضوی از اعضای بدن را مورد اشاره و بحث قرار دهند.
رنگ ها : هر شکل و رنگ یا رنگ های اشیای مورد بحث را معلوم می کند.
اشیاء : چنانچه در مورد هر نوع اسباب و وسایل باشد و معین ات آن را می توان یافت.
وزن : وزن و حد و هیکل مورد بحث را می توان محاسبه نمود.
خوراک ها و مزه ها : در مورد خوراکی ها و طعام و مزه آنها می توان تفسیر کرد.
مشاغل : فعالی ت اشخاص را در شکل و مسکن مربوط به آن می توان برربسی نمود.
مکان ها : هر شکل می تواند به مکان خاصی اشاره کند که بستگی به مورد سؤال دارد.
زمان : زمان وقوع حوادث را در دور یا نزدیک می توان معلوم کرد.
همچنین از طریق علم رمل می توان به اطلاعات مربوط به حروف الفبا و طالع و نجوم و مدت زمان و خصلت ها و خصوصیات و امراض و بیماری ها و ثبات یا عدم ثبات و شروع و پایان هر مطلب و نقاط قوت و ضعف و طالب و مطلوب و بسیاری از اطلاعات دیگر دست یافت.
این علم را هر کسی که دارای نیت پاک و عمل پسندیده ای باشد می تواند بیاموزد و از آن بهره ببرد. همچنین می توان از کسانی که بهره ای از این علم دارند استفاده کرد و از اطلاعات جذاب و شگفت انگیز آن در زندگی منفعت کسب نمود.

جواب به یک غلط

همـان گونه که گفته شد اسم رمل و اسطرلاب با یکدیگر برده می شود. شاید علت آن باشد که برای رمل ریختن و تفسیر رمل از ساعات سعد باید استفاده شود. برای این امر یکی از وسایلی که مورد استفاده قرار می گرفته و اسطرلاب بوده است . اسطرلاب وسیله ای نجومی است که تنها برای به دست آوردن ساعات مناسب رمل در این علم استفاده می شود و کاربرد دیگری در رمل ندارد. بنابر این به کار بردن لفظ رمل و اسطرلاب در بـار ه آن صحیح نمی باشد

علم رمل همـان علم نقاط است که به چندین طریق اعمال می شود .بعضی ها رمل را با اسطر لاب می آورند که ایـن کاملا غلط است چون اسطر لاب یک وسیلهء حد گیری برای ارتفاع و طول و عمق است وبیشتر برای ستارگان بکار می رود.اما رمل علم نقطه است اما ضروری به ذکر است که برای تمام علوم ماوراءالطبیعه دانستن نجوم چنانچه ضروری نباشد با ارزش و ضروری است .

مشهور است که علم رمل معجزهء ۸ پیغمبر بودهمثل حضرت شیث علیه الدرود و…که ایـن کذب محض است همـان طوری که طلسمات سلیمانی و … کذب محض است . چون معجزهءپیامبر آموختنی نیست که در توحید و عرفان بعدا مفصلا آن را شرح میدهیم.اصل رمل عبـار ت است از صفحه چوبی لبه داری که در داخل آن خاک رمل یا ماسه میریزند پس آن را مر طوب کـرده و با قلم برنجی که توسط تنها انگشت شصت و سبابه گرفته شده ۱۶ سطر بی هدف نقطه بر روی رمل میکشند.بعد از ایـن هر دو نقطه را جدا می کنند چنانچه در انتها هر سطر ۲ تا نقطه ماند آن را یک خط وچنانچه یک نقطه ماند آن را یک نقطه به حساب می آورند.

هر شکل رمل از ۴ سطر بوجود می آید بعد از ۱۶ سطر .۴ شکل بو جود می آید.ما برای نمونه یک شکل رمل را که از ۴ سطر بو جود می آ ید را رسم میکنیم تا شما یاد بگیرید.

پس چون سطر اول فرد است شکل(.)می شود . . . . . . . . . . . . . سطر اول ۱۳ نقطه

چون۱۴زوج است شکل حاصل(-)است . . . . . . . . . . . . . . سطر دوم ۱۴ نقطه

چون ۱۰ زوج است شکل حاصل(-)است . . . . . . . . . . سطر سوم۱۰ نقطه

چون ۱۲ زوج است شکل حاصل(-)است . . . . . . . . . . . .سطر چهارم ۱۲نقطه

پس ۳ نقطه با یک خط ماحصل ۴ سطر از ۱۶ سطر شد که چنین می شود

.

——-

——-

——-

که اسم ایـن شکل لحیان است

رمل

به فالگیری با ریگ رَمل یا رَمّالی می گویند
نظـر ناباورمندان به رمل
به باور ایشان رملو رَمّالی یا آینده نگری با ریگ یکـی از دانش‌نماها است که اشخاص بسیاری آن را جزئی از خرافات می‌شمرند.

نکاتی در باب رمالی

رمال همـان همال اسکه در حمل بـار به همه یاری مبکند

نظـر باورمندان به رمل

به باور ایشان از کتب و رسـال ات قدیمی مثل دو چوب و یک سنگ ایـن طور بر می آید که:

رمل علمی است درست و از معجزات چند پیامبر از آن جمله دانیال نبی است که مبنای ان علم نقطه است و وسائل آن مهره های رمالی است اما با ریختن نقطه و ریگ همین استخراجات انجام می شـود .

در کتاب لغتنامه دهخدا برای رمل منبعی ذکر شده که در ایـن جا می آوریم و آن کتاب نفائس الفنون فی عرایس العیون نوشته علامه آملی در جلد سوم است . اصولا در هرشکل چهار نوع اهمیت داریم که به عنوان چهار عنصر طبیعت یعنی عنصر خاکی و عنصر آبی و عنصر هوا و سرانجام عنصر آتش در نظـر گرفته می شـود .

مناسب است که بدانید تعریف عناصر در علوم غریبه غیر از عناصر در شیمی است . در شیمی عنصر به ماده ای گفته می شـود که تنها داری یک نوع اتم ویِژه باشد ولی در ایـن جا چهار عنصر یعنی عناصر تشکیل دهنده عالم از نظـر ایشان(اهالی معتقد به علوم غریبه)که همـان خاک و آب و هوا و آتش است ; که اما برای هر یک از ایـن عناصر تفسیر غیر از تفاسیر شناخته شده در علومی مثل فیزیک علم هیئت و غیره قائلند.مثلاً برای خاک تفسیری غیر از خاکی که ما میشناسیم قائلند.

اهمیت اول را لحیان یا همـان آتش نامند .به همین منوال سه اهمیت دیگـر را آبی خاکی و هوایی

———————————————————————————————————

از جمله علوم شریفه ای که خداوند منان آن را از دسترس عموم بر حذر داشته و آن را اختصاص به انبیاء و اولیاخود قرار داده و بعد به معدودی از اشخاص به عنوان مشت نمونه خروار اعطا فرموده است علم درست و عزیز رمل  است و چنانچه مالک نفحات از ابن عباس نقل کرده ایـن علم از جمله معجزات هفت تن از انبیاء عظام به ایـن شرح :

انسان و شیث و ادریس و لقمان و شعیا و ارمیا و دانیال (ع) بو ده است .

ایـن روایت منسوب به حضرت امیر مومنان علی (ع) است که فرمودند :

((الم تر ان الله جل ثنائه افاض علی ادریس علما ترملا و الهمه علم النقاط بفضله و اوحی الیه کلما کان مشکلا ))
و از نظـر فقهاء عظلام از جمله علوم صحیحه شمرده می شـود و ضروری است به عنوان شاهد بر ایـن مدعی کلام مرحوم خلد آشیان خاتم المجتهدین استاد الاساتید حاج شیخ مرتضی الانصاری عطالله  مه فرمودند :
(( اما بعض العلوم الصحیحه مکالرمل و الجفر الخ ))

در ایـن جا به بیان ایـن علم  به طرز آسان و روان با استفاده از رسـال ه (( کفایه الرمل ))  از سید محمد جواد ذهنی تهرانی می پردازیم .

به گفته ایشان : و حقیر بعد از فراگرفتن ایـن علم از استاد ایـن فن بحسب التزام شرعی که نزد استاد به عهده گرفتم تدریس ایـن علم را ترک نمودم فلذا تا حال هرچه طالبین مراجعه نمودند قبول ننمودم ولی بعدا بخاطر فاتر چنین آمد که رسـال ه مختصری نگاشته که در صورت مراجعه اشخاص صالح از باب زکوه العلم تعلیمه به آنها تقدیم کنم .

 اوقات رمل :

بر حسب قاعده برای هر چیز ساعتو زمانی معین کرده اند و استادان ایـن فن برای استخراج مطلوب از طریق رمل ساعات و اوقاتی را معین کـرده اند که ما به طور اجمال به آنها اشاره می کنیم :

به تجربه ثابت شدعه است که در زمان ابر و وزش باد و طوفان و حصول آیات سماوی حال ساءل ( فرد پرسش کننده ) درست معلوم نمی گردد و معمولا در ایـن حالات اشکال در رمل منقلب می باشند که ایـن خود علامت عدم انتاج است .

همین طور زمان حلول قمر در برج عقرب را نحس دانسته اند و از ایام روزهای :
۳ و ۵ و ۷ و ۸ و ۱۶ و ۲۱ و ۲۲ و ۲۳ و ۲۹ را منحوس

و روزهای  : ۱ و ۲ و ۶ و ۹ و ۱۲ و ۱۳ و ۱۹ و ۲۰ و ۲۵ و ۲۶ و ۲۷ و ۳۰ را نیک

و روزهای : ۴ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۴ و ۱۵ و ۱۷ و ۱۸ و ۲۴ و ۲۸ را میانه گفته اند .

و برترین ساعت زمان بین الطلوعین است .

تذکر :

سزاوار است در موقع عمل با طهارت و دوزانو  و روبرو به قبله نشینند و در محل عمل فرد جنب و حائض نبوده و حتی الامکان محل ازارجاس و اقذار پاک باشد و در موقع عمل با کسی سخن نگویند  و از اعمال آن برای استفادات دنیوی اجتناب کرده کما ایـن که از کثرت اشتغال به آن حذر نمایـن د که مورث درویشی و فقر است و استادان ایـن فن گفته اند :
مراعات آداب و سنن اثر بسزایی دارد و از جمله آنها دعا قبل از ریختن قرعه یا چیدن نقاطاست
———————————————————————————————————-
رمل و حضرت دانیال نبی
همـان طور که بیان شد  علم رمل از معجزات حضرت دانیال پیغمبر است و ایشان در زمان پیغمبری خود مدتی خلق را به حق دعوت می کرد و هیچکس به او نمی گروید و توجهی به سخنان او نداشت .

حضرت از آن شهر بیرون رفته و به شهری دیگـر که او را نمی شناختند رفت و مکانی برای خود برگزید و تخته ای محیا تهیه و ریگ سرخ بر آن ریخت و خطی چند بر آنجا کشید و از احوال قدیم و آینده خبر می داد .

آوازه ی او به پادشاه آن اقلیم رسید و او را به بودن فراخواند و برای امتحان چند چیز از او پرسید و چنانچه واقع بود خبر داد و پادشاه از وی درخواست کرد تا ملازم او شود و حضرت چهار نفر از ملازمان شاه را استادی نمود تا در ایـن فن ماهر شدند .

روزی دانیال به ایشان گفت رمل بزنید و بنگرید در ایـن عصر پیغمبری وجود دارد یا نه ؟
ایشان رمل زدند و گفتند هست ….
حضرت گفت اکنون حلیه او را بنویسید تا معین شود او کیست .
ایشان صورت و شکل او بنوشتند و چون نگریستند همه صفت او ( حضرت دانیال ) بود .
گفتند پیغمبر توئی پس همه به او گرویدند .

مفهوم و مفهوم نشانه و علائم  علامت پرنده طاووس

کبوتر- پرنده – طاووس – پلیکان
نشانگر اشیائ زینتی زنان است . با گفتن ایـن که دفینه داخل کبوتر است و آنرا نابود نسازید. دوست ها و لطفا آگاهانه تر اقدام به کار نمایید.هیچ یک از علامتها را تخریب نکنید ؛ چرا که داخل هیچ علامت و نشانه ای دفینه وجود ندارد. کسانی که برخلاف ایـن می گویند در صدد تحریف شما می باشند . مسیر حرکت کبوتر در حال پرواز را ارزیابی کن. چنانچه علامت صلیب(خاج) بود و دفینه داخل غار است وبرای پیدا کردن غار بایستی دومین علامت صلیب را در همـان نزدیکـی ها بیابید. پشت دومین علامت صلیب و راه ورودی غار است .

نشانه پرنده و طاووس و کبوتر و پلیکان

نظـر یه دوم: اردک
اگرعلامت فلش(تیر) با اردک در کنارهم بوده و هر دو به یک جهت وامیزان اشاره (نگاه) کنند و دفینه در همـان مسیر است . چنانچه فلش و اردک روبروی باشند و جهت مخالف فلش را ارزیابی نمایید.چنانچه اردک سرش را به عقب برگردانده باشد و محدوده پشت اردک را ارزیابی بکنید . احتما ل دارد سنگ مفرق ی در کنار نهر آب باشد. چنانچه دو نهر آب باشد و در نقطقه تلاقی و اتصال آنها با یکدیگـر و سنگ و یا صخره ثابت مفرق ی در بیرون یا داخل آب وجود دارد که آنرا کاملا ارزیابی بکنید .

نشانه پرنده و طاووس و کبوتر و پلیکان

نظـر یه سوم:
درنماد کبوتر- پرنده وعلامتهایی مثل مرغ و با دقت به ماهیت تخم گذاری آنها بایستی در اطراف به دنبال شکل تخم مرغ سفید یا قرمز باشید. با عنایت به ایـن که هسته تخم مرغ زرد است و تداعی کننده طلا است .
نظـر یه چهارم:
چنانچه پرنده شبیه لک لک باشد و اکثرا نشانه کسانی بود که وادار به مهاجرت اجبـار ی شده بودند. دفینه در حدود ۵ متری است . با ایـن حال و برای رسیدن به هدف نهایی و چنانچه نشانه دیگـر ی نباشد به دستگاه طلایاب نیاز دارید.
نظـر یه پنجم:
در اسطوره شناسی یونان به آفرودیت(از خدایان اولمپ و الهه عشقو قشنگی و شور جنسی بود) اشاره دارد. نماد سه روح و هفت روح و معصومیت و صلح است . علامت بایستی بر روی تخته سنگ بزرگ باشد. همین طور به یاد داشته باشیم که آنها به دور از مناطق مسکونی نیستند.
نظـر یه ششم:
ایـن علامت به علت قدمت دیرینه اش و در فرهنگ و آیین مسیحیت به عنوان سنگ قبر استفاده شده است . علاوه بر ایـن و در ساختارهای معماری و هنری به چشم میخورد. پرندگان حک شده بر روی صخره و سنگهای بزرگ بایستی به دقت ارزیابی شود.

نشانه پرنده و طاووس و کبوتر و پلیکان

نظـر یه هفتم: (طاووس)
نشانه های چشم موجود در دم طاووس(زمان باز شدن کاملا نمایان می شـود ) و در علم باستان شناسی نشانگر مقبره و آرامگاه بوده و نماد فنا ناپذیری و جاودانگی و صورتگر تداوم حیات و زندگانی است . به طور کلی و در نماد گرایی آیین مسیحیت به کار گرفته شده است . احتما ل دارد در ورودی مقبره انفرادی یا گورستان یافت شود.

نشانه پرنده و طاووس و کبوتر و پلیکان

در مورد طاووس ایـن افسانه ها گفته شده است: آرامگاه یک شاهزاده خانم باکره است . جواهرات و اشیائ قیمتی (جهیزیه) در انبـار زیر زمینی با خود دارد. علاوه بر ایـن در اساطیر یونان به هرا (الهه آسمانها ) اشاره دارد. چشمان هرا به چشمان دم طاووس تشبیه شده است . و در اسطوره زئوس(پادشاه خدایان یونان باستان) و سن جوانی ۳۰-۲۵ سـال گی را تمثیل می نماید . همین طور نشانگر رهبانیت اوایل زمان مسیحیت ونماد کشیش اعظم بوده است . ایـن نماد را می توان در تزئینات قبر و دیواریافت.
پلیکان (مرغ سقا):
یکـی از نماد های مسیحیت بوده ومفهوم قربانی و احترام را می رساند. ایـن نماد در گورستان یافت شده و آرامگاه دیوان سـال اران جوان را نشان می دهد. با دقت به ایـن که از ایـن نماد به عنوان نشانه قدرت استفاده می شـود و ممکن است نزدیک ساختمان مرکزی باشد.مثل تزیینات دیوار بناهای بزرگ.

آیا علوم کیمیاو لیمیاو هیمیاو سیمیا از علوم مورد قبول دین می باشند ؟

سوال

آیا علوم غریبه؛ مثل علوم کیمیاو لیمیاو هیمیاو سیمیا و ریمیا از علوم دینی و الاهی اند؟

جواب اجمالی

* کیمیاء؛ علمی است که با آن می‏توان بعضی فلزات و اجرام معدنی را به چیز دیگـر تبدیل کرد.

* لیمیا؛ علمی است که با آن روح را در بدن دیگـر ی انتقال دهند.

* یمیسا؛ علمی است که انسان به وسیله یادگیری آن قدرت برای انجام کارهای خارق العاده پیدا می‏کند .

* هیمیا؛ علمی است که در ترکیب قواى عالم بالاو با عناصر عالم پائینو بحث مى‏کند.

* ریمیا؛ علمى است که از استخدام قواى مادى بحث مى‏کندو تا به آثار عجیب آنها دست یابد.

هدف بنیادی در ایـن علومو دخالت در امور عالم طبیعتو خبر از آینده و حالات و احوال اشویِژه از طریق معادلات و شیوه های خاصی است که اما در مسائل ی نتیجه می دهد. در ادرود که کامل ترین و کامل ترین ادیان الاهی استو آموزش و یادگیری و بکار بردن آنها مورد تشویق واقع نشده است . پس و ایـن علوم الاهی و دینی نیستند.
علوم غریبه چیست ؟

انسان موجود بسیار پیچیده‌ای است و دارای قدرتهای عجیب و غریب زیاد می‌باشدو که ایـن خود نشانه و آیت عظمت خالق تواناست .
از ایـن روست که می‌تواند کارهای خارق‌العاده و غیر طبیعی انجام دهدو ایـن گونه کارها اکثرا ً از ابعاد فیزیک و متافیزیک وجود بشرمنشاء می‌گیرد
در بعد فیزیک انسان می‌تواند با یاری وسائل و با انجام تمریناتو سرعت خود را در انجام بعضی کارها افزوده شدن دهد و یا نسبت به بعضی پدیده‌ها عادت پیدا کند که برای بقیه ین عجیب می‌نمایـد
در بعد متافیزیک انجام ایـن کار با استفاده از نیروی‌های روانیو فراروانی و روحی صورت می‌گیرد.
بعضی اشخاص با بهره‌گیری از ایـن توانایی‌های خارق‌العاده اقدام به پیشبرد اهداف شوم خود می‌کنند و یا
حداقل ایـن امور را بهانه‌ای برای کسب درآمدهای مالی و مادی قرار می‌دهند. اما محدود کسانی یافت می‌شوند که از ایـن توانمندی هابرای خدمت به خلق و یا در انجام کارهای خیر و مثبت بهره می‌گیرند.درجامعه امروز علی‌رغم تمام پیشرفته ای صنعتی وعلمیو هنوز اشخاص زیادی برای حل مشکلات
خود به ایـن روشها روی می‌آورند و به ایـن بهانه‌ها مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. لذا بر آنیم تا با تشریح و نقدو ارزیابی ایـن مقولات آگاهی ضروری را به عموم منتقل کرده تا جلوی سوء استفاده بعضی اشخاص فرصت طلب گرفته شودو همین طور می‌خواهیم یادآور شویم که یگانه قدرت اثر بخش در عالم خدای قادر می‌باشد (لله الوامیزان القهار)و لذا بهتر است برای حل مشکلات بجای روی آوردن به سحر- طلسمو جادو و امثال آن به درگاه رحمت حضرت حق پناه بریمو

انجام امور خارق‌العاده اکثرا ً از طریق علوم غریبه صورت می‌گیرد

علوم غریبه همـان ند راهی برای رسیدن به خداوند و قرب الهی است , برای مثال (شما یک ادم فقیر و محتاج رو در نظـر بگیرید , هیچ وقت چنین فردی که به نان شب خویش محتاج است و هیچ بهره ای از ایـن علوم ندارد نمی تواند به فکر خدا باشد و به قرب الهی برسد) چه بسا کسانی که پول دارند ولی ایـن علم را ندارند پس به قرب الهی نمی رسند. اما کسانی که ایـن علم رابدانند چنانچه بخواهند وضعیت مالیشان خوب می شود و میتوانند با ایـن علم به درجه قرب الهی برسند و فوائد ی می باشند که احتیاجی به پول ندارند و با استفاده از ایـن علوم به قرب الهی می رسند مثل همـان دراویش زمانهای قدیم در واقع انها برای قرب الهی ایـن ریاضت را به خودشان تحمیل میکنند همـان ند قیام عاشورا( همـان طور که می دانید در ان موقع زعفر جنی پادشاه جنهای مسلمان با چندین هزار سرباز به یاری امام حسین-علیه السلام-شتافتند ولی ان حضرت کمک انان را رد کرد و در حدیثی امده که ان حضرت به زعفر قرمود : خود بهتر می دانی که چنانچه بخواهیم خودمان ایـن کار را (شکست دادن سپاه دشمن) بهتر از شما می توانیم انجام دهیم .

پس می توان نتیجه گرفت که ایـن علوم غریبه حاوی (رمل , جفر , نجوم , سلوک , حتی قران و روایت شناسی و….) می شـود .

تعریف دیگـر از علوم غریبه : در قدیم که مثل حالا روانشناس و متخصصی نبود , اشخاص عالم و فوائد ی بودند به نام فیلسوف . برای مثال : شخصی پیش یکـی از انان میرفت و می گفت که من یا فلانی مشکلی برایش پیش امده که سر به دیوار می کوبد و مدام ناله می نماید و دیوانه شده , بعد فرد فیلسوف که از علوم با خبر بود یا توسط احضار اجنه و یا با استفاده از رمل و جفر به مساله ان فرد جواب می گفت برای مثال می گفت : فلانی را فلان جن به خاطر فلان عملش مورد ازارو اذیت قرار می دهد و یا …. و چنانچه فرد فیلسوف تشخیص می داد که اجنه ایـن کار را کردن و اسم جن را بدست می اورد با استفاده از اعمالی برای مثال نوشتن طلسم و قسم نامه و دادن دستوراتی ویِژه که همه منطقی می باشند ان جن را از ان فرد دور می کرد.

امیدوارم با توضیحاتی که در بالا اوردم قضیه برایتان روشن شده باشد و با چشم دیگـر ی به ایـن علوم نگاه بکنید همچنین ایـن علوم را اشخاصی از طریق احضار اجنه و یا از طریق ملائک و… یاد گرفته (مثل پیامبران و امامان ما )

علوم غریبه دارای پنج شاخه بنیادی می‌باشد که عبـار تند از

علم کیمیاوعلم لیمیاو علم هیمیاو علم سیمیا و علم ریمیا

اما ایـن علوم دارای شاخه‌های فرعی می‌باشند که از آن جمله می‌توان به:

علم اعداد و اوفاقو علم احضار ارواحو علم تنویم مغناطیس و خافیه اشاره کرد

علم کیمیا چیست ؟

چگونگی تبدیل صورت یک عنصر به صورت عنصردیگـر می‌باشد.
ایـن همـان است که در طول تاریخ اشخاص زیادی به دنبال آن بوده‌اند و قصد تبدیل خاک به طلا داشته‌اند. قصه های زیادی در ادبیات ملل متفاوت دربـار ه کیمیا وجود داردو ظاهراً عرفا دارای ایـن قدرت بوده‌اند
(آنان که به یک نظـر خاک را کیمیا کنند)

علم لیمیا چیست ؟

علم تسخیرات است . در ایـن شاخه چگونگی تأثیرهای ارادی در صورت اتصالش با موجودات ماورائی مورد نقد و ارزیابی قرار می‌گیرد.
لیمیا منجر به کسب قدرت تسخیر جن و روح می‌شود.
منظور از تسخیر آن است که موجودات در اختیار و به فرمان انسان باشند.
اکثرا ً افـراد سودجـو برای رسیدن به اهداف خود(که عمدتاً اهداف غیر معنوی و مادی است)
از ایـن موجودات تسخیر شده بهره می‌برند

 

علم هیمیا چیست ؟

در علم هیمیاو ترکیبات قوای عالم بالا با عناصر عالم پایین مد نظـر است و به آن علم طلسمات می‌گویند.
در طلسم از طریق بعضی وسائل و وسایل مادی(عناصر عالم پایین) نیروهای ماورائی جهت انجام کارها به خدمت گرفته می‌شوند. ظاهراً طالع‌بینی زیر مجموعه هیمیا می‌باشد.
در طالع‌بینی: اعتقاد بر ایـن است که محل و موقعیت قرار گرفتن ستارگان در لحظه تولد نوزادو برسر
نوشت و آینده او تأثیر می‌گذارد و از ایـن طریق نسبت به پیشگویی در مورد آینده اقدام می‌شود.
طالع‌بینان اکثرا ً با استناد به تأثیرات ماهو خورشید و ستارگان دیگـر پیشگویی می‌کنند
در کل پیشگویی و اطلاع از اخبـار آینده مورد تأیید نمی‌باشدو هر‌چند که ممکن است ایـن کار عملی باشد. چنانچه لازم بود انسان از آینده با خبرباشدو مسائل آینده در حجاب و پوشش قرار نمی‌گرفت
و یقیناً پوشیده بودن آن حکمت الهی داشته و خیر عموم در آن است .

 

علم سیمیا چیست ؟

ترکیبات نیروهای روانی و جسمانی است . به عبـار ت دیگـر هماهنگ ساختن و خلط کردن قوای ارادی با قوای ویژه مادی می‌باشد.
از ایـن علم برای دست‌یابی و تحصیل قدرت در تصرفات عجیب و غریب در امور طبیعی استفاده می‌شود. برای مثال تصرف در خیال مردم و تغییرآن از ایـن دسته است

گفتن  ۹۴ مربته  یا غنی  بعد از نماز صبح روزانه سبب کشف اسرار کیمیا  و سیمیا خواهد بود

 علم ریمیا چیست ؟

استفاده از قوای مادی در انجام امور خارق‌العاده است . مثل کاری که اکثرا ً شعبده ‌بازان انجام می‌دهند. ایـن اشخاص از توان پنهان در امکانات و وسایل مادی با دقت خاصی برای انجام کارهای عجیب وغریب بهره می‌گیرند.

علم رمل چیست ؟

 

علم رمل از معجزات حضرت دانیال نبی علیه الدرود است و حضرت امیرالمومنین علیه الدرود از ایـن علم بهره مند بودند وایـن علم بر پایهء اعداد وعناصر اربعه است وتا حدودی میتوان از ایـن ده با خبر شداما به توسط ایـن علم . وبیشتر بر مبنای سیرخط ونقطه است رمل مثل علوم دیگـر شاخه های گوناگونی دارد

 علم جفر چیست؟

جفر در واقع به مفهوم پوست بزغاله ای است که وسیع باشد وچیزهای زیادی را در خود جا میدهد

و علم جفر بر طبق بعضی روایات به ایـن روش بوده که کتابیرا جبرائیل به خدمت حضرت محمد(صلوات الله علیه واله)اوردند که همه علم عالم از اول خلقت تا به اخر انرا توضیح داده بود که ایـن کتاب جفر نام داشت و روزی یکی از صحابهء پیغمبر کتاب را از ایشان غرض کردند وبه بیایانی رفتند تا مطالعه کنند ولی در زمان باز گشت طوفان شدیدی میگیرد که چندین برگ از کتاب را با خود میبرد صحابه شرمگین نزد رسول خدا امده و ماجرا را شرح میدهدرسول خدا به همراه صحابی به بیابان رفته و چندین برگ از ان کتاب را پیدا میکنند ولی یک برگه از ان کتاب مفغود باقی میماند وایـن علم جفری که تا کنون در همه جهان منتشر شده از همـان یک ورق بوده که خدا میداند دست که افتاده بوده ولی کتاب اصل ان اکنون در نزد حضرت(حجت عج الله تعالی فرجه الشریف )است ولی بایستی دانست که تا اقا امام زمان به کسی نظـر نداشته باشد محال است کسی بتواند به ان(جفر) دسترسی داشته باشد.

عددشناسی

عددشناسی یا علم‌الاعداد جزء علوم خفیه است و به ادعای باورمندانو یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می‌شودو و عددشناسی پایه علم حروف است .

بایستی دقت داشت که ذهنیت و تلقین در عددشناسی خود یک ترفند برای معنا دار کردن اعداد است .

اثر اعداد (ارتعاش اعداد)

شانس در جهان وجود ندارد و ایـن تنها افزوده شدن قوت جاذبه است که سبب هماهنگی در ارتعاشات ما می‌شود. ارتعاش کلماتو ارتعاش اعداد و ارتعاش حروف. علم‌الاعداد و علم الحروف (جفر)و در الهیات مسیحی برای تفسیر قدیم یا پیش‌گویی آینده به کار می‌رود.

فیثاغورث و شاگردانش اعداد را بسیار مقتدر می‌دانستند و برایـن باور بودند که اعدادو حروف و کلماتو ماهیت واقعی جهان را به تصویر می‌کشند.

دانلود کتاب رمل رموز | عجیب و غریبه|دفینه وگنج

olumgaribe.ir/دانلود-کتاب-رمل-رموز/

Sep 27, 2016 – بسته شماره یک کتاب افزایش مهر ومحبت و بخت گشایی مجموعه دعای های افزایش مهر … کتاب طلسم,طلسم هندی,دانلود کتاب طلسم,دانلود انواع کتاب طلسم,دانلود کتب …. مفهوم و معنی علامت و نشانه سنگ کاسه در گنج یابی و دفینه یابی,معنی و مفهوم … کاسه گرد نماد و نشانه چیست,معنی و مفهوم کامل سنگ حکاکی شده شبیه سنگ و …

کارشناسی آثار علائم و نشانه های وجود گنج و دفینه مجموعه علامتها تصاویر …

ganj.filekar.ir/…/معنی-و-مفهوم-نشانه-های-سفال-کوزه-های-شکسته-ج…

های مکان محل وجود گنج و دفینه زیرخاکی طلا ,معنی و مفهوم نشانه های سفال کوزه هایانواع قبر ها فرصت استثنایی برای جوینگان گنج و دفینه خلاصه ی کتاب چشم …

معنی و مفهوم علامت رد پای برهنه علائم و نشانه و آثار و نماد گنج و دفینه|نماد …

ganj.filekar.ir/…/نماد-و-آثار-و-علائم-رد-پای-انسان-در-دفینه-یابی-و…

در این پست معنی و مفهوم و تفسیر علامت علائم و نشانه های آثار رد پای جای کفش انسان در … یابی رو برا,نماد و آثار و علائم رد پای انسان در دفینه یابی و گنج یابی چیست.

معنی و مفهوم نشانه و علائم علامت پرنده طاووس کبوتر پلیکان روی گنج و …

ganj.filekar.ir/…/کارشناسی-و-مشاوره-علائم-و-نشانه-های-کبوتر-طاو…

در این پست معنی و مفهوم تفسیر و کارشناسی علائم آثار و نشانه های گنج و دفینه در … چیست,علائم شناسی حیوانات پرنده کبوتر طاووس و پلیکان نشانه و علامت چیست …

Dec 30, 2015 – در این پست از سایت treasure-book.ir علوم غریبه چیست؟ … با مفهوم و معنی علوم غریبه و متافیزیک آشنا کنیم پس با ما باشید … … خود نشانه و آیت عظمت خالق تواناست . … وبیشتر بر مبنای سیرخط ونقطه است رمل نیز مانند علوم دیگرشاخه های گوناگونی دارد …. جوغان ها و انواع آن,جوغن در گنج یابی,اسرار و نشانه های جوغان ها.

(فال و طالع بینی ) -falgir – علم رمل – وبلاگی که انواع فال ها و طالع بینی ها در اون قرار دارن. … رمل چیست ؟ رمل در لغت به معنای ریگ یا شن است. علت اطلاق … نظر دیگر این است که چون علم رمل علم نقاط است و دانه های شن نیز مانند نقطه اند ، این علم را رمل می نامند.

Jan 7, 2013 – کیمیاء؛ علمی است که با آن می توان بعضی فلزات و اجرام معدنی را به چیز دیگر تبدیل کرد. * لیمیا؛ علمی است که با آن روح را در بدن دیگری انتقال دهند.

های گنج و دفینه طلسم و تله و مقبره و قبر و گوردخمه و علوم غریبه و دعانویسی جفر و رمل میباشد … … باستان و سکه شناسی ( به ارزش ۲۰۰ هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) … اهمیت و لزوم دعا برای ظهور و فرج اقا امام زمان چیست ؟ … انواع چله نشینی برای گرفتن حاجت بخت گشایی گرفتن جن و پری و … […].

عددشناسی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/عددشناسی

عدد ۱: نشانه قدرت خلاقیت، حمایت، نیکی و خیرخواهی; عدد ۲: نشانه قوه خلاقیت، حساس … ۳: نشانه آرمانگرایی، تعلیم و تربیت در سطح عالی، سفر به کشورهای دور دست، مذهب .

فال تاروت وپیشگویی ازآینده وحال – انواع فال و طالع بینی

www.verygoodsearch.ir/qncecdxyrcfnvxdnjdsdsncvndnsdcacyrctdy…Translate this page

انواع فال و طالع بینیانواع فال و طالع بینی,فال روز,طالع بینی,فال حافظ,انواع فال,فال … فال رمل – ایجوفانهمانند روش های هفت کارتی و نه کارتی که به سه بخش گذشته و حال و … معنای کارت های تاروت یک پیشگویی نسبتاً کامل از آینده ی فرد ارائه می شود. … برای یک مفهوم سنتی در پیش بینی آینده سخن می گوییم و نه واقعا یک روش خاص.

ایقاع | پارسی ویکی

www.parsi.wiki/fa/wiki/…/ba556bc65d3647f29871af4a7a1f7128

معنی ایقاع : علم موسیقی به‌ دو بخش تقسیم‌ می‌گردد ۱-علم‌ تألیف که کیفیت … نشانه های اختصاری … در این تعاریف فارابی مفهوم ایقاع را زمان‌های موجود بین نغمه‌ها می‌داند یا به ….. ضرب آهنگ هر حرف متحرک از ایقاع رمل براساس تفعلیه‌ی مفتعلن‌ مفتعلن شکل … (به تصویر صفحه مراجعه شود) همین ترکیب در یکی از انواع ایقاعات تونسی با …

دوستان عزیز در این پست کلیه علایم نقش بسته بر روی سنگها و معنی آنها پدیدار است . … مومیائی چیست؟ … قاسمی -مکاشف دوران روح –رمل کبیر – روح های تسخیر شده- نقد جاودان – سحر گشا و … به طور مثال باید بدانید که سگ یا گاو یا هر تصویری چه مفهومی دارد تا بتوانید … گورستانها و انواع قبرها … و درمان کننده بسیاری از امراض هست.

۱۳۳ نکته در رابطه با سحروجادو

www.ekshefkarbi133.ir/Showkhandani.aspx?KID=185

Sep 18, 2014 – 1) نظر اسلام در مورد سحر و جادو چیست؟ … ۱۴) جادو یا جادوی خاص یا جادو در معنای جزئی(به عربی سحر و به انگلیسی …. غیب گویی به کمک رمل و اسطرلاب … یافت چنان که شیاطین برای اختلاف و جدایی انداختن و بروز انواع فتنه‌ها به مردم جادو …. ۸ تیری که به بدن او خورده بود، با درمان سیمرغ شفا یافت؛ در روز بعد به میدان آمد.

فال رمل – نیک صالحی

www.niksalehi.com/فال-رمل

فال رمل : واژه‌ی رمل از زبان عربی و به معنای ریگ یا ماسه است. … تاس چیستنشانه های مردان عاشق و چگونه از عشق او مطمئن شویم … درمان سریع سردرد در عرض ۳۰ ثانیه !

که به تفسیر و نشانه های گنج و دفینه در آن پرداخته است. … و فلسفه رمل ?بخش اول تمرکز ?خودآموزی رمل ?معنی و مفهوم خانه های رمل ? فصل دوم آگاهی از اشکال و… ?نام اشکال رمل و سیر نقطه و کیفیت سعد و نحس اشکال ?نام اشکال و منازل … علایم، نمادها، آثار و نشانه ها و اسرار نظامی ایران ?شکستن و رمزگشایی کامل انواعﻧﺸﺎﻧﻪ ﯾﺎ ﻋﻼﻣﺖ ﭼﯿﺴﺖ ؟

گنجور » حافظ » غزلیات » غزل شمارهٔ ۲۴

ganjoor.net › حافظغزلیات

شماره‌گذاری ابیات | وزن: فعلاتن فعلاتن فعلاتن فعلن (رمل مثمن مخبون محذوف) | شعرهای … این نوشته ممکن است در درک بهتر معنی بیت پنجم این غزل کمکتان کند. … لطفا از گفتن مطالب کلیشه ای مانند:تعریف انواع عشق،مادی وروحانی-عشق به خداو… … از دولت وصل تو چون سلیمان حاکم بر باد شدم ولی باد خودش نشانه تغییر و ناپایداری است …

سمبل های نازی – جنگهای جهانی – Military.ir

www.military.ir › … › مباحث جامع نظامیجنگهای جهانی
Jan 4, 2014 – 9 posts – ‎۵ authors

دیگر نماد های به کار گرفته شده توسط نازی ها عبارتند از:عقاب در بالای صلیب شکسته، نماد رسمی حزب نازیرونیک اس اس ، نشانه رمزی شوتزاشتافلانواع مختلفی از رونز، … طرح رنگ های سفید، مشکی و قرمز بر روی پرچم امپراطوری آلمان، مفهوم همراهی …. جفر و رمل و الواح و اوفاق و طلسمات و مغربیات وکیمیا و هیمیا و سیمیا و …

خط و نشان (+) – بیتوته

www.beytoote.com/fun/proverb/line-show.html

خط و نشان یا علامت صلیب (+) بر کف دست کشیدن که نشانه قهر و خشم و انتقام تلقی … مورد شتم و طعن و سخریه قرار گیرد برای چنین کسی زندگی معنی و مفهوم واقعی ندارد . … زن گفت : ” این چیست و از کجا آورده ای ؟ … من هم بر اثر خواهش و تمنای تو این راه دراز و جانفرسا را در میان رمل های سوزان و خار های ….. انواع ضرب المثل , ضرب المثل با ل …

شعر – آموزش و نقد شعر

taqazzol.blogfa.com/category/2

اگر به قافیه های بیت اول شعر بنگرید، می بینید کلمات پایانی قبل از ردیف، …. ضعف تالیف چیست؟ … لازم به ذکر است، شاعر محترم مفهوم «مقدس شدن» را به گونه ای آورده که نه ذوق سلیم می …. را شنیده ایم و معنی آن را می دانیم؛ امّا جمع آن با نشانه ی جمع فارسی « طالبان » است. …… ۱-۵: فعلاتن فعلاتن فعلن: رمل مسدس مخبون محذوف(= مقصور).

Page 2 of about 486,000 results (0.45 seconds)

Aug 14, 2013 – فنیقیان مفهوم بنیادی الفبا را از عبریان و مصریان گرفتند، آن را پیچیده‌تر ….. بر این اساس، گروهی از متصوفان و نیز اهل رمل و تلبیس که روحانیت حروف را …. به بیان دیگر، حروف عالیات یا حروف اصلیه به معنی اندراج تمامی اشیاء، چنان‌که … غربی نیز علامتهای خاصی دارند که با نشانه‌های شرقی آنها کمابیش همانند است.

… سکه شناسی ( به ارزش ۲۰۰ هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به … دانلود دعای چهل کلید صوتی برای گوشی های موبایل اندروید + خواص و فواید ختم و تلاوت و …. در این پست از سایت antique-book-treasure.ir چله نشینی چیست ؟ … انواع چله نشینی برای گرفتن حاجت بخت گشایی گرفتن جن و پری و …

Jan 9, 2017 – … ارزش ۲۰۰ هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به … و جامع ترین کتاب های آموزش علوم غریبه و طلسمات و دعاهای مجرب و علم رمل و … کتاب انواع طلسمات و دعاهای مجرب و نایاب گنج العرش,دانلود کتاب علم رمل و …. برای پولدار شدن,دعای ثروتمند شدن,دعای پول و ثروت زیاد · چله نشینی چیست ؟

Nov 28, 2016 – تسخیر ارواح،احضار جن،تسخیر ملائک,علوم غریبه چیست؟,علوم خفیه چیست؟ … مانند علم رمل که مقدمات اطلاعاتیش، پدیده‌ای است که کاملاً عادی و قابل دسترس … خفى به معنى پنهان و جلى به معنى آشکار است. … و با مطالعه کتب اسلامی مانند کتاب های استاد شهید مطهری و استاد مصباح یزدی و …. انواع و اشکال شناخت، آل اسحاق

کتاب و نرم افزار علوم غریبه دعانویسی طلسم جفر رمل مخصوص اندروید …

antique-book-treasure.ir/…/کتاب-و-نرم-افزار-علوم-غریبه-دعانوی…

کتاب و نرم افزار علوم غریبه دعانویسی طلسم جفر رمل مخصوص اندرویددانلود کتاب … ( به ارزش ۲۰۰ هزار تومان ) ۷-کتاب جوغن ها (کارشناسی و معنی و مفهوم آثار و نشانه ها ) ( به … دانلود مجموعه کتابهای علوم غریبه و دعانویسی,کتاب PDF علوم جفر رمل,کتاب های …. انواع نشانه صورتک شیریا نشانه مار و نشانه های گنج روی سنگ به همراه نشانه های …

سنگ پاد زهر وقتی حرارت می بیند از خود روغنی پس میدهد که درمان کننده همه امراض … طلسم به معنای توهم هست که اگر بتوانی بر آن قالب شوی ، موفق می شوی و اگر نتوانی … هر کدام از این دو نوع تله خود به انواع گوناگون تقسیم میشوند که کار کرد همه آنها به همین ….. نادر الرمل- نقش سلیمانی اصول علم رمل و استرلاب – رساله در باب حروف- رموز اسرار در …

✅رمل چیست؟ | بیسترینها

nagshara-farsh.bistarinha.xyz/list/✅رمل+چیست؟.htmlTranslate this page

تعریف تورم، انواع تورم، راه‌های مبارزه با تورم، معایب و مزایای تورم، رابطه تورم با توسعه، … علت سکسکه کردن نوزاد چیست درمان سکسکه نوزاد دلیل سکسکه نوزاد سکسکه بعد از … API به معنی رابط کاربردی برنامه نویسی یا Application Programming ….. زیبای شب بخیر عاشقانه جدید ۹۵ – ۲۰۱۶ · مجموعه ارزشمند و مفهومی جملات و سخنان …

مراد از خیال انگیز بودن یک شعر چیست؟ … در وزن شعر فارسی انواع هجا سه دسته هستند: کوتاه، بلند و کشیده. … علمی است که قواعد تعیین وزن های شعر (تقطیع) و طبقه بندی وزن ها را از جنبه ی ….. چندان که گفتم غم با طبیبان / درمان نکردند مسکین غریبان … رمل در لغت به معنی بافتن حصیر است و در اصطلاح عروض به بحری گفته می شود که از …

تاثیر اعداد بر سرنوشت انسان ها – فال ابجد.ورق.انبیا.حافظ .رنگ.گل.درخت …

robabnaz5.persianblog.ir/tag/تاثیر_اعداد_بر_سرنوشت_انسان_ها

علم اعداد، علم رمل و ستاره یاب(اسطرلاب)، علم جفر جامع و جفر اصغر، علوم کیمیا، سیمیا، … اعتقاد به رمز گونه بودن ویژگی های عدد و استفاده از آن برای پیش بینی سرنوشت فرد یا … ما؛ و به معنای کلی پتانسیل هایی است که در زندگی ما می توانندبه وقوع بپیوندند. … T : نشانه قدرت تشخیص و از خود گذشتگی که این مطلب اشتباه است چون عدد …

May 13, 2011 – 3)تقطیع به ارکان:پس از تقطیع هجایی می بینیم که علامت های هجاها دارای نظم ….. اگر شعر در وزن رمل مخبون یعنی رکن فعلاتن باشد به اقتضای معنی ممکن …

در این مطلب از سایت خودمونی شما عزیزان را با  رمل  و معنی و مفهوم رمل و انواع نشانه های رمل بیشتر آشنا کردیم و یک کلیپ و تعدادی عکس برای شما عزیزان به نمایش گذاشتیم . امیدواریم که از پست ما نهایت استفاده را برده باشید .

رمل چیست ؟ معنی و مفهوم رمل ، انواع نشانه های رمل
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.