عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

زن هندی که ۱۰۱ سال عمر میکند

زن هندی که 101 سال عمر میکندReviewed by Admin on Oct 10Rating: 5.0

زن هندی – یک زن هندوستانی که یک قرن زندگی را پشت سر گذاشته و نه تنها مشکلی در سلامتی ندارد بلکه بسیار سالم و سرحال می باشد راز زندگی این زن هندی را در ادامه مطلب بیشتر بخوانید.

زندگی کردن به مدت ۱ قرن شاید در حرف بسیار ساده باشد اما در عمل، افراد زیادی بوده اند که این آرزو برای آنها محقق نشده است. ” مان کائور ” زن اهل پنجاب هندوستان یکی از آن افرادی است که به تازگی ۱۰۱ سالگی اش را جشن گرفته است. او کم می خورد و بسیار می دود.

همه زندگی این زن دویدن است. وی در اوائل امسال برنده دو ۱۰۰ متر پیشکسوتان در نیوزلند شده  بود. کائور این مسافت را در مدت ۱ دقیقه و ۱۴ ثانیه دویده بود.

مطالب مرتبط:

مطالب مرتبط:

وی در این خصوص می گوید: ” تمرین و ورزش کردن و دویدن به من شادی می دهد. غذای هر وعده من بسیار محدود و کم است.  رژیم غذایی  من شیر سویا و میوه های فصلی است. به علاوه من هر روز ورزش می کنم و وزنم را در حالت ایده آل نگه می دارم.”  وی در پاسخ به این پرسش که چه توصیه ای برای نسل های جوان دارد می گوید: ” غذای مناسب بخورید و از خوردن غذاهای نامناسب پرهیز کنید. با مردم خوب، معاشرت کنید. ”

گفتنی است؛ کائور دارای یک  پسر ۷۹ ساله است که پا به پای مادرش به ورزش می پردازد. وی راز طول عمر مادرش را ورزش و تحرک می داند.

زن هندی که ۱۰۱ سال عمر میکند
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.