عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟

علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟Reviewed by سجاد on Nov 21Rating: 5.0

علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟

در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟ توضیحاتی را ارائه بدیم شما می توانید با دنبال کردن ما تا انتهای این مطلب توضیحات لازم را مطالعه و اطلاعات لازم را کسب نمایید . همراه ما باشید…

دلیل جوش صورت : محل جوش های صورت بیانگر دلیل جوش ها می باشند . بـعد جای جوشهای صورت را مشـخص نمایید تا بتوانید به دلیل آن پی ببرید و راحت تر آن را بهبود نمایید ..

علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟
علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟

جوش پیشانی

پیشانی با سیستم گوارشی در رابطه هست پس جوش های ایـن قسمت به علت ضعف سیستم گوارشی است .

علت جوش پیشانی:

مسائل کبد؛ اضطراب ؛ خواب نامنظم و سیستم گوارشی ضعیف.کسانی که دائما کلاه می پوشند به دلیل اصطکاک پارچه در بخـش پیشانی جوش می زنند.

بهبود جوش پیشانی :

قبل از هر وعده غذایی گیاهان تلخ و آنزیم های گوارشی استفاده نمایید .روزانه ۷ الی ۹ ساعت بخوابید.آب زیاد بخورید و لیمو به آب اضافه نمایید .چای قاصدک برای از بیـن بردن مسائل کبد عالی است .برای مدیریـت جوش ها سالیسیلیک اسید بهره گیری نمایید .استفاده چربی را کم نمایید .

گیجگاه؛ ابرو و بیـن ابروها

دلیل جوش زدن در ایـن قسمت ها عادت های غذایی ناسالم و سبک زندگـی ناسالم است . ایـن قسمت با کبد در رابطه است . کبد نیاز به پاکسازی دارد و با میل کردن غذاهای سالم از بیـن بردن خواهد شد.

علت:

یکـی از دلایل میل کردن غذاهای چرب و ناسالم است .هر نوع آلرژی غذایی.استفاده بیش از حد الکل

بهبود :

برنامه غذایی سالمی داشته باشید.نوشیدنی های الکلی استفاده ننمایید .جوش های بیـن ابرو را با سالیسیلیک اسید بهبود نمایید .لبنیات و غذاهای چرب استفاده ننمایید .چغندر؛ گریپ فروت؛ سیر؛ هویج؛ و چای سبز برای پاکسازی کبد عالی می باشند .در غذا زردچوبه استفاده نمایید چون حاوی آنزیم هایی هست که مواد سرطان زا را از کبد می زداید.هضم غذاهای فست فود مساله هست و میل کردن شان باعث تهیه جوش روی صورت می شود .

بینی

قسمت بینی با قلب در رابطه است . همه دکترها فشار خون مریض را از بینی پیش بینی می کنند. بـعد جوش های روی بینی نشاندهنده مسائل قلبی است .

علت:

سوءهاضمه و برنامه غذایی نامناسب.

حتما بخوانید :  باکلاس بودن با ایـن ترفندهای ساده و کاربردی ( شیوه های باکلاس شدن).استفاده بیش از حد گوشت؛ نمک و غذاهای تند.بهره گیری از لوازم آرایشی که منافذ پوست را می بندند.

بهبود :

غذاهای سالم مثل آجیل؛ ماهی؛ آووکادو و بذر کتان استفاده نمایید .میوه های سالم مثل آلبالو؛ گلابی؛ تمشک و لیمو استفاده نمایید .طب فشاری مساله عدم تعادل در قلب؛ طحال و شش ها را از بیـن بردن می نماید .هوای تازه و ورزش.استفاده سبزیجات سبز برای کم شدن التهاب که برای قلب خیلی سودمند است .زوغن ماهی نیز برای قلب خیلی سودمند است .

نکته: چنان چه روی بینی جوش دارید فشار خون را چک نمایید و ویتامین C و اومگا۳ استفاده نمایید .

گونه ها

مطالب مرتبط:

گونه ها با دستگاه تنفسی؛ سینه و شش ها در رابطه می باشند و جوش های ایـن قسمت نشاندهنده آلرژی است . گونه رهست با شش ها و گونه چپ با کبد در رابطه است .

علت:

استفاده بیش از حد برس های آرایشی.سیگار کشیدن.آلودگی هوا.استفاده بیش از حد شکر.بالش کثیف.زیاد غذامیل کردن .آلرژی به غذاها.

بهبود :

برس های آرایشی؛ تلفن و دست ها را همیشه تمیز بشوئید تا در ارتباط با صورت میکروب انتقال پیدا نکند.سیگار را ترک نمایید .قبل از بیرون رفتن صورت را بپوشانید و کرم ظد آفتاب بهره گیری نمایید .در مسکن گل و گیاه قرار دهید تا هوا را تصفیه نماید .قبل از خواب صورت را تمیز بشوئید.

اطراف دهان و لب ها

دلیل جوش های ایـن قسمت اضطراب و تغییرات هورمونی است . ایـن قسمت با کبد و روده ها در رابطه است .

علت:

اضطراب و تغییرات هورمون ها.غذاهای ناسالم چرب و تند.کم خوابی.کم آبی.

بهبود :

برنامه غذایی سالم داشته باشید.خواب کافی.نوشیدن آب.چانه. جوش های بخـش چانه نیز وقتی که هورمون ها تغییر می کنند تهیه خواهد شد. اما یکسری مسائل گوارشی و مرتبط به معده نیز اثر گذار می باشند . ناگفته نماند که جوش های هورمونی اجتناب ناپذیر می باشند .

علت:

عدم تعادل در هورمون ها.ارتباط صورت با لوازم غیربهداشتی.

حتما بخوانید :  بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان و اسرار مهمی که می بایست آگاه باشید

استفاده شکر مصنوعی.

بهبود :کم شدن عدم تعادل هورمون ها با خواب کافی؛ افزوده شدن استفاده سبزیجات و استفاده آب.

مراقبت از پوست در زمان قاعدگی.میل کردن غذاهایی که چرخه های هورمونی را منظم می نماید .

گوش ها

گوش ها با کلیه ها در رابطه می باشند و چنان چه کلیه ها خوب آبرسانی نشوند بخـش گوش ها جوش زده می شود و زیر چشم ها کبود می شود .

علت:

کم آبی.میل کردن نوشیدنی های گازدار و کافئین دار.

بهبود :

روزانه ۸ لیوان آب بنوشید.تا جایی که خواهید توانست قهوه؛ چای و نمک استفاده ننمایید .اکنون که دلیل جوش زدن صورت را می دانید آغاز به نکته برداری نمایید . احتمالا علت شما ترکیبی از اضطراب ؛ و مسائل هورمونی و تغذیه ای باشد. تمام ایـن مسائل با نیز مشابه می باشند چنان چه به حد ضـروری بخوابید؛ برنامه غذایی سالمی داشته باشید و روزانه به حد ضـروری آب بنوشید مدقت بهبود جوش ها خواهید شد.

مطلب مرتبط:

مواظبت کردن از حیوانات خانگی از نظـر اسلام

تصاویر لباس عروس اسلامی

علت جوش زدن روی بخش های مختلف صورت چه میباشد؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.