عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

فصل ۸ بازی تاج و تخت؛ آخرین و کوتاه‌ترین فصل خواهد بود

فصل ۸ بازی تاج و تخت؛ آخرین و کوتاه‌ترین فصل خواهد بود

در  این پست از سایت خودمونی قصد داریم تا شما دوستان عزیز را با آخرین اخبار در رابطه با سریال پرطرفدار و بسیار زیبای بازی تاج و تخت بیشتر آگاه سازیم.در ادامه این مطلب به آخرین گفته های  George R. R. Martin خالق و نویسنده بازی تاج و تخت پیرو اسپین آف های دیگر این سریال بسیار هیجان انگیز خواهیم پرداخت,با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با این خبر که سریال بازی تاج و تخت احتمال این را دارد که پنج سریال فرعی به همراه داشته باشد بیشتر آگاه سازیم.

Bildergebnis für game of thrones wallpaper
Season 8 | Game of Thrones

سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) قطعا یکـی از محبوب‌ترین سریال‌ها در دنیاست . HBO تاکنون شش فصل از ایـن سریال را پخش کـرده و اعلام کـرده پخش فصل هفتم تیرماه شروع می‌شود. پیش‌بینی‌های زیادی در مورد ایـن ویدئو وجود دارد. شایعاتی وجود داشت که فصل هشتم که آخرین فصل خواهد بود کوتاه‌تر خواهد بو و گزارش تازه ایـن مسئله را تایید کـرده است .

گزارشی که Entertainment Weekly منتشر کـرده نشان می‌دهد که فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت تنها ۶ قسمت خواهد داشت. ایـن یعنی آخرین فصل ایـن سریال کوتاه‌ترین آن‌ها خواهد بود.

Ähnliches Foto
white walker

David Benioff  و  Dan Weiss ساخته ‌کنندگان ایـن سریال برای ۷۳ قسمت برنامه‌ریزی کـرده ‌اند. آن‌ها گفته‌اند در کنار کارهای پسا تولید فصل ۷ Game of Thrones در حال آماده‌سازی ویدئو‌نامه آخرین قسمت‌ها می باشند که فصل ۸ را تشکیل می‌دهد. احتمالا انتها ایـن سریال جذاب برای میلـیون ‌ها طرف‌دار آن  ناراحت‌کننده است . اما می بایست بگوییم امتیاز ایـن سریال با فصل ۸ انتها نمی‌یابد. HBO برای ۵ سریال اسپین آف  Game of Thrones برنامه دارد. HBO  نخستین تریلر رسمی فصل ۷ Game of Thrones را ایـن هفته منتشر کـرده است . تا ۲۵ تیر می بایست منتظر نخستین قسمت ایـن فصل باشید.

 

Bildergebnis für game of thrones wallpaper
white walker king

ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم Game of Thrones تا تابستان ۲۰۱۸ طول می کشد

تا به ایـن امروز بـار ها شنیدیم که تا سـال ۲۰۱۹ خبری از فصل هشتم سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نخواهد بود؛ حال ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ یکـی از ستارگان اصلی سریال که در نقش ﺳِﺮ ﺩﺍﻭﺱ ﺳﯿﻮﺭﺙ بازی می نماید ؛ در تازه ترین اظهاراتش تایید کـرده هست کـه ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم تا تابستان ۲۰۱۸ طول خواهد کشید؛ ما اکنون مدتههست که منتظر شنیدن چنین خبری هستیم؛ با اینکه برای طرفداران خبری خوبی نیست؛ ولی خواندن هر اطلاعات جدیدی دربـار ه ایـن سریال همیشه شادمان کننده است .

Ähnliches Foto
Game of Thrones

بد نیست بدانید که فصل هفتم Game of Thrones پربیننده ترین فصل سریال بود؛ علاوه بر آن خود Game of Thrones از پرطرفدارترین سریال های دنیهست و هر سـال ـه میلـیون ها نفر منتظر در همه دنیا دارد – بعلاوه هزاران منتظر در ایران! – با ایـن وجود فصل هفتم کوتاه از میزان معمول بود؛ – هفت اپیزود بجای ده – ولی در عوض شاهد اپیزودهایی فوق العاده تماشایی و زیاد تر از همیشه بودیم؛ به همین دلیل فصل هفتم بی مثل و فراموش نشدنی بود. در کنار این؛ بیشتر شخصیت ها که مدتها در یک قاب مشاهده نشده بودند و یا کلا هرگز با ملاقات نکـرده بودند؛ طی وقایع فصل هفتم کنـار قرار گرفتند که همین اتفاق به جذابیت فصل افزود؛ بعلاوه فصل هفتم حماسی و عظیم تر از همیشه بود؛ ولی انتها وحشتناکی داشت [اسپویل را در نظـر گرفتیم! پس یا خودتانمشاهده کـرده اید و یا قطعا تماشا کنید.]

Bildergebnis für game of thrones wallpaper
Jon Schnee

تا اینجا تایید شده که فصل هشتم قرار هست از هفتم کوتاه تر باشد؛ ایـن فصل در شش اپیزود روی آنتن HBO می رود؛ در عوض فصل ۸ زیاد ترین اپیزودهای سریال را خواهد داشت به طوری که تصور می کنید در حال تماشای یک فیـلم تلویزیونی می باشید ! ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ در تازه ترین مصاحبه اش با TV Guide چند مورد با ارزش را تایید کـرده است؛ اپیزودها قرار هست عظیم تر و زیاد تر از همیشه باشند؛ تا تابستان سـال آینده ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل هشتم به طول می انجامد؛ او همین طور اشاره کرد که سـال های قدیم تصویربرداری ده اپیزود شش ماه طول می کشید؛ و با اینکه امسـال تعداد اپیزودها کمتر است؛ وقتی زیادتری را می بایست صرف تولید کنند که خبر از زیاد بودن اپیزودها می دهد.

مطالب مرتبط:
Bildergebnis für game of thrones wallpaper
marjory

با ایـن حساب؛ ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ عملا تایید می نماید که فصل هشتم قرار هست زیاد ترین اپیزودهای کل فرانچایز را داشته باشند؛ بعضی از شایعه ها می گویند که بعضی از اپیزودها نزدیک به ۹۰ دقیق خواهند بود؛ ایـن را یک خبر خوب حساب می کنیم. و ولی خبر بد اینکه تا تابستان بازیگران می بایست جلوی دوربین بـروند؛ پس تا ۲۰۱۹ خبری از فصل هشتم نخواهد بود. با ایـن حساب مجبوریم ایـن فقدان را با فصل دوم سریال علمی-تبسیار Westworld (دنیای غرب) که سـال آینده میلادی روی آنتن می رود پر کنیم. هرچند قابل مقای ۳ و جایگزینی نیستند!!

هنوز منتظر تایید تاریخ شروع پخش فصل هشتم Game Of Thrones از طرف HBO هستیم.

فصل ۸ بازی تاج و تخت آخرین و کوتاه‌ترین فصل,اسپین آف بازی تاج و تخت,فصل آخر بازی تاج و تخت, پنج سریال فرعی بازی تاج و تخت ,ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل ۸ بازی تاج و تخت

Game of Thrones احتمال دارد پنج سریال فرعی داشته باشد

فصل بعد سریال «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones؛ انتها نزدیک ایـن سریال را گوش‌زد می‌کند. قرار هست در سـال ۲۰۱۸ میلادی؛  سریال بازی تاج و تخت به انتها برسد. در نتیجه جمعیت بزرگی که مخاطب ایـن سریال می باشند ؛ احتمالا حسابی ناراحت خواهند شد. قرار هست کتاب‌های بازی تاج و تخت ادامه داشته باشند؛ ولی از بین ایـن همه کسانی که سریال بازی تاج و تخت را می‌بینند؛ فکر می‌کنید چه درصدی حوصله‌ی خواندن کتاب‌ها را دارند؟

Ähnliches Foto
khal Drogo

«جرج آر آر مارتین» (George R.R. Martin)؛ نویسنده‌ی رمان‌های بازی تاج و تخت؛ خبر خوبی برای طرفداران ایـن مجموعه دارد. جرج آر آر مارتین در وبلاگ خودش نوشته هست که از همین حالا؛ پنج قصه‌ی فرعی از مجموعه‌ی بازی تاج و تخت در حال تهیه است . در نظـر داشته باشید که احتمالا تمام ایـن پنج مجموعه؛ به سریال تبدیل نخواهند شد؛ چون تهیه ایـن همه سریال؛ قطعا نتیجه‌ی خوبی را در پی نخواهد داشت.

جرج آر آر مارتین
جرج آر آر مارتین

خالق بازی تاج و تخت نوشته است: “هفته‌ی پیش که به لس آنجلس رفتم؛ روی ۴ ویدئو‌نامه‌ی متفاوت کار می‌کردیم. وقتی که لس آنجلس را ترک کردم؛ ایـن عدد به پنج رسیده بود. یک نویسنده‌ی دیگر اضافه کـرده ‌ایم. اکنون پنج ویدئو‌نامه برای قسمت‌های اول پنج مجموعه‌ی متفاوت داریم. چند عدد از ایـن ویدئو‌نامه‌ها ضبط خواهند شد و چند عدد از آن‌ها به یک سریال کامل تبدیل می‌شوند؛ هنوز معین نیست.”

تصور نمی‌کنیم تهیه ایـن همه سریال و گسترش بدون برنامه‌ی بازی تاج و تخت؛ آن تنها به ایـن دلیل که مخاطب دارد و می‌فروشد؛ نتایج خوبی داشته باشد.

 

مطالب مرتبط : 

معنی اسپین آف در فیلم و سریال

نمایشگاه جهانی بازی تاج و تخت

بازسازی بزرگِ وینترفل برای پیش تولید فصل هشتم

فصل ۸ بازی تاج و تخت؛ آخرین و کوتاه‌ترین فصل خواهد بود
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.