آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان مسلمان شد

به گزارش خودمونی  : خبری مبنی بر  مسلمان شدن آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان همراه با عکسهایش در شبکه اجتماعی اینستاگرام انتشار یافت.ایکول الیکزانوا ۲۵ ساله در ماه اخیر با انتشار تصاویر با حجاب خود در صفحه اینستاگرامش و همچنین انتشار تصاویری از الله به صراحت گرویدن خود به اسلام را اعلام کرد .

در سال های گذشته از گرایش زنان و مردان معروف دنیا به دین اسلام خبرهای بسیاری شنیده شده است که یکی از این افراد آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان است .

آیکول الیکژانوا Aikol Alikzhanova دختر زیبای قرقیزستانی که در سال ۲۰۱۴ به عنوان ملکه زیبایی قرقیزستان انتخاب شد اخیرا به دین اسلام گرویده است .

ایکول الیکزانوا ۲۵ ساله در ماه اخیر با انتشار تصاویر با حجاب خود در صفحه اینستاگرامش و همچنین انتشار تصاویری از الله به صراحت گرویدن خود به اسلام را اعلام کرد .

این مدل قرقیزستانی در سال ۲۰۱۴ در مسابقه زیباترین دختر قرقیزستان شرکت کرده و توانست عنوان ملکه زیبایی قرقیزستان را به نام خود ثبت کند .

ایکول با انتشار تصاویر با حجاب خود از حجاب گفته و اینکه خانواده اش از حجابش راضیند و وی بسیار خوشحال .

آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان مسلمان شد

ایکول با انتشار عکس بالا نوشته است :

من تصمیم گرفته‌ام از این پس حجاب به سر کنم و این تصمیم خودم است. خانواده‌ام نیز موافق این کار هستند و من بسیار از این تصمیم راضی و خوشحال هستم.

مسلمان شدن دختر قرقیزستانی , مسلمان شدن  بازیگر مسلمان قرقیز , مسلمان شدن ایکول الیکژانوا ۲۵ ساله , مسلمان شدن آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان

این تصمیم ایکول بسیار جنجال آفریده است که با همراهی و مخالفت تعدادی قرار گرفته است .

آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان مسلمان شد

ایکول در پاسخ به مخالفان حجاب خود گفته است که از این به بعد قصد دارد که همیشه حجاب داشته باشد و هر کس که مخالف حجاب وی است مذهب را نمیشناسد .

ایکول مردم را به مهربانی دعوت کرده و نوشته است که بیایید نسبت به همدیگر مهربانتر باشیم و احترام گذاشتن بیاموزیم.

در این میان عده زیادی از طرفداران ایکول از تصمیم او حمایت کرده و در رابطه با پوشیدن حجاب نوشته‌اند: این اقدام، حقیقتا شجاعانه است

چنین انتخابی قطعا ساده نبوده است.

آیکول الیکژانوا زیباترین دختر قرقیزستان مسلمان شد

این بازیگر مسلمان قرقیز همچنین اعلام کرده است که از این پس تنها در فیلم‌هایی ایفای نقش می‌کند که حجاب داشته و پوشیده باشد. در غیر این صورت وقتش را صرف امور خیریه و کمک کردن به دیگر دختران مسلمانی می‌کند که آن‌ها نیز حجاب را انتخاب کرده اند.

منبع : اخبار جالب سایت تفریحی خودمونی