عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

مهمترین شهرهای روسیه برای میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸

مهمترین شهرهای روسیه برای میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸

در این مطلب قصد داریم مهمترین شهرهای روسیه برای میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ را با توجه به اطلاعات اخیر بدست آمده توسط خبرنکاران فضای مجازی برای شما معرفی نماییم . امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد .

جام جهانی 2018
جام جهانی ۲۰۱۸

مسکو مهم ترین شهر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مسکو مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر روسیه می باشد که با دو ورزشگاه بزرگ و مطرح میزبان بیشترین دیدارهای جام جهانی روسیه است .

این شهر از مهم‌ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری روسیه و اروپا برشمرده می‌شود. شهر مسکو، با بیشتر از ۱۱ میلـیون شخـص جمعیت، یکـی از پرجمعیت‌ترین شهرهای قاره اروپا به شمار می‌رود.

چهار فرودگاه بین‌المللی، ۹ ایستگاه راه‌آهن، مترو مسکو که یکـی از عمیق‌ترین تونل‌های دنیا را دارد، در این شهر قرار دارند. مترو مسکو با ۱۸۵ ایستگاه یکـی از بزرگ‌ترین سامانه‌های مترو در دنیا بوده و مسافران بی‌شماری را جابه‌جا می‌کند.

همچنین اگر بخواهیم از دیدگاه دیگر به معرفی شهر مسکو بپردازیم باید بگوییم :مسکو حاوی اقلیم قاره‌ای مرطوب با زمستان‌های دیرپا و سرد می باشد. از جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان به کلیسای کامل سنت باسیل، کاخ کرملین، میدان سرخ، نگارخانه ترتیاکوف و آسمان‌نمای مسکو اشاره کرد.

جام جهانی 2018
جام جهانی ۲۰۱۸

همچنین قابل ذکر استکه متروی مسکو نیز از جمله جاذبه‌های گردشگری این شهر به شمار می‌آید. به باور برخی، متروی مسکو، یک نگارستان هنری می باشد. طراحی داخلی متروی مسکو، خیلی زیبا هست و گردشگران را محو معماری خود می‌کند.

 

مطالب مرتبط:

ورزشگاه اسپارتاک آرنا

جام جهانی 2018
جام جهانی ۲۰۱۸

یکـی از دو ورزشگاه میزبان جام جهانی در مسکو، ورزشگاه اسپارتاک آرنا می باشد. این ورزشگاه زودتر از سایـر ورزشگاه‌ها برای میزبانی جام جهانی روسیه آماده شد و همان گونه که از نام آن معلوم است، تملک این ورزشگاه برای تیم اسپارتاک مسکو هست و بازی‌های این تیم مطرح روسیه‌ای در این ورزشگاه برگزار می‌شود.

این ورزشگاه قرار هست میزبان ۴ دیدار وهله گروهی و ضمناً یک دیدار مرحله یک هشتم نهایی باشد و ۴۵ هزار شخـص گنجایش دارد.

 

 

ورزشگاه لوژنیکـی

مشهور ‌ترین ورزشگاه روسیه و یکـی از بزرگترین ورزشگاه‌های اروپا ورزشگاه لوژنیکـی مسکو هست که میزبانی مهمترین دیدارهای جام جهانی روسیه را بر عهده دارد و قرار هست مراسم افتتاحیه و اختتامیه در این ورزشگاه انجام شود. این ورزشگاه که قبلا لنین نام داشت، میزبان دیدار افتتاحیه و اختتامیه جام جهانی خواهد بود. این وزشگاه میزبان رویدادهای ورزشی با ارزش همچون بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۸۰، فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۰۸ وفینال جام یوفا ۱۹۹۹ بوده و میزبان مسابقات جهانی دو و میدانی ۲۰۱۳ نیز بوده می باشد.

لوژنیکـی قرار هست علاوه بر میزبانی دیدار افتتاحیه جام جهانی، سه دیدار بـقیـه از وهله گروهی جام جهانی را نیز میزبانی نماید و یک بازی از وهله یک هشتم نهایی، یک بازی از وهله نیمه نهایی و دیدار نهایی جام جهانی در این ورزشگاه برگزار می‌شود.

 

جام جهانی 2018
جام جهانی ۲۰۱۸

خب دوستان به پایان این خبر رسیدیم از همراهی  و توجه شما صمیمانه سپاسگزاریم . پیشنهاد میکنیم در پست های خبری دیگر ما را همراهی بفرمایید .

مهمترین شهرهای روسیه برای میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.