عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

یک کودک مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد !+عکس

یک کودک مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد !+عکسReviewed by Admin on Aug 24Rating: 5.0

یک کودک مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد !+عکس

به گزارش خودمونی: وستون ایمر؛ دانش آموز ۱۲ سـاله آمریکایی کسی است که مدیریت امور روزمره کار دفتر انتخاباتی دونالد ترامپ؛ کاندیدای ریاست جمهوری حزب جمهوری خواه آمریکا در بخش موسوم به “جفرسون کانتی” در ایالت کلورادو را دست کم تا وقتی که در ماه سپتامبر مدارس باز شوند؛ برعهده دارد.

 یک کودک مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد

مطالب مرتبط:

اگرچه مادر ایمر هماهنگ کننده میدانی بنیادی ایـن دفتر انتخاباتی که داوطلبانه اداره خواهد شد است اما ایـن پسرش ایمر بوده که بخش عمده امور ایـن دفتر را انجام داده و گاها دیگـر دوست ها کم سن و سـال ش به او در اداره ایـن دفتر کمک کـرده ‌اند.

ایمر در مصاحبه با شبکه KMOV اظهار کرد: چیزی که من می‌خوام به بچه‌های دیگـر بگویم ایـن است که کار بکنید . بچه‌ها بایستی کارآزموده باشند.
وی با اشاره به ایـن که “قصد دارد روزی خودش رئیس جمهور آمریکا شود” بیان کرد: سـال ۲۰۴۰ می‌توانید کاندیداتوری من را ببینید. به بـار ون ترامپ(پسر دونالد ترامپ) چنانچه که من را می بیند می‌گویم که تو کاندیدای معاونت رئیس جمهور در سـال ۲۰۴۰ هستی.

ایـن در حالی است که ترامپ اخیرا در زمینه اداره کمپین انتخاباتی‌اش مسائل عدیده‌ای داشته و در همین راستا چند روز پیش پال منافورت؛ مدیر کمپین انتخاباتی‌اش از سمت خود استعفا کرد.

یک کودک مدیر دفاتر انتخاباتی ترامپ شد !+عکس
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.