عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آرزوی زن انگلیسی حامی داعش + تصاویر

آرزوی زن انگلیسی حامی داعش + تصاویر Reviewed by Admin on Sep 7Rating: 5.0

آرزوی زن انگلیسی حامی داعش + تصاویر 

یک زن انگلیسی حامی داعش اعلام کرد: «رفیق دارم نخستین کسی باشم که سر شهروندان بریتانیایی یا آمریکایی را از بدن جدا می نماید .»
به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از شفاف : یک زن انگلیسی حامی داعش اعلام کرد: «رفیق دارم نخستین کسی باشم که سر شهروندان بریتانیایی یا آمریکایی را از بدن جدا می نماید .»

239439_399

از معدود عکس هایی که خدیجه از خودش منتشر کرده است.
او مدعی است در جریان سفرش به سوئد، این عکس را گرفته است.

به گزارش روزنامه دیلی میرر، این زن که خدیجه نام دارد موفق شده از طریق ترکیه خودش را به سوریه برساند و  هم اکنون در این کشور به پیکارجویان داعش پیوسته است. خدیجه فقط ۲۲ سال سن دارد و در سن ۲۰ سالگی تصمیم به جدایی از خانواده و مهاجرت به سوریه گرفته است.

او که با نام کاربری “Muhajirah fi Sham” در توئیتر فعال است، در صفحه شخصی خود نوشته است: «صحنه های هیجان انگیز قتل روزنامه نگار آمریکایی را دیدم. می خواهم با افتخار تکبیر بگوییم: الله اکبر. احسنت، اعتقاد دارم هیبت پوشالی بریتانیا متلاش ی شد … ها ها! می خواهم نخستین زنی باشم که سر شهروندان بریتانیایی یا آمریکایی را از بدن جدا می نماید .»

مطالب مرتبط:

239440_655

تصویر حساب (اکانت) خدیجه در توئیتر
او در زمان انتخاب این عکس کاربری، آرزو کرد «سپاه نونهالان اسلام» به زودی در داعش تشکیل شود!

گفتنی است نام قبلی این حساب (اکانت) در توئیتر، «خدیجه» بوده و طبق اطلاعات زمان افتتاح حساب، منزل وی در منطقه لیویشام در جنوب شرقی لندن بوده است. مکاتبات وی تا پیش از عزیمت به سوریه نیز به صورت کامل انگلیسی بوده است، اما با ورود به سوریه، توئیت های وی برخی وقتها به زبان عربی و برخی وقتها به زبان انگلیسی نوشته شده است.

دو سال قبل بود که مالک این اکانت با تغییر نام آن از خدیجه به «یک مهاجر در سرزمین شام» تغییر کرد و مالک این صفحه، با انتشار عکسهایی از حضور خود در سوریه خبر داد. مدتی بعد نیز عکسهایی را منتشر کرد که طبق آن، او با یکی از سربازان ترک داعش ازواج کرده است.

239441_947

توئیت خبرسازی که در آن خدیجه آرزو کرد نخستین زنی باشد که عملیات تروریستی در بریتانیا یا آمریکا انجام می دهد.

آرزوی زن انگلیسی حامی داعش + تصاویر
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.