عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

مدرسه‌ آموزش هوانوردی به دختران

مدرسه‌ آموزش هوانوردی به دخترانReviewed by Admin on Mar 10Rating: 5.0

مدرسه‌ آموزش هوانوردی به دختران

به گزارش خودمونی:هر سال ۳۰ الی ۴۰ دختر به دبیرستان آسمان وارد می‌شوند؛ دخترانی که یا علاقه به پرواز دارند یا دنبال رشته تحصیلی متفاوتی هستند و می‌خواهند کاری انجام دهند که دیگران آن را انجام نداده‌اند

مطالب مرتبط:

مدرسه دخترانه هوانوردی آسمان، سال ۱۳۸۳ برای اولین‌بار در مقطع هنرستان و برای دانش‌آموزان دختر، آغاز به‌کار کرد. هر سال ۳۰ تا۴۰ دختر به دبیرستان آسمان وارد می‌شوند؛ دخترانی که یا علاقه به پرواز دارند یا دنبال رشته تحصیلی متفاوتی هستند و می‌خواهند کاری انجام دهند که دیگران آن را انجام نداده‌اند. تاکنون تعدادی از این دختران وارد رشته خلبانی شده‌اند که یکی از آنها سیمین طاهری از خلبان‌های معروف کشور است.

پس از آسمان با فاصله زمانی طولانی، و در سال ۱۳۹۰ مدرسه فراز در تهران برای دختران آغاز به‌کار کرد. همچنین مدارس بلندپرواز در مشهد و آفاق در شیراز به آموزش هوانوردی دختران اختصاص دارند. ازطرفی مدارس موج کوتاه قرن و مروارید آسمان کویر در قم نیز هم دختران و هم پسران را تحت آموزش قرار می‌دهند. این‌بار به مناسبت روز نیروی هوایی، مهرخانه به مدرسه آسمان رفته و یک روز تحصیلی دختران این مدرسه را به تصویر کشیده است.

مدرسه‌ آموزش هوانوردی به دختران
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.