عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آزادی جنسی به سبک یواشکی در انگلیس + فیلم و عکس

آزادی جنسی به سبک یواشکی در انگلیس + فیلم و عکس 

آزادی

گزارش زیر به نقل از بی بی سی دقیقا مطرح کننده و موید همین موضوع است چرا در کشور آزادی های جنسی چنین اتفاقاتی رخ می دهد؟

چند وقتی است که در فضای مجازی و خبرگزاری های دنیا با یک پشتیبانی قوی خبری روی موضوع آزادی، آزادی های جنسی و آموزش دادن بچه ها در این رابطه و حتی بحث حجاب و قوانین مربوط به آن است.

 آزادی یواشکی

در اجلاسی جهانی در لندن سیاستمداران و فعالان حقوق بشر در مورد خشونت و بهره برداری جنسی در مناطق جنگی و کشورهای بحران‌زده به گفتگو نشسته‌اند. اما کارشناسان می‌گویند همین جا در انگلیس تجاوزهای گروهی به دختران در باندهای خیابانی شباهت زیادی به آنچه در مناطق جنگی اتفاق می‌افتد دارد. لینا حوسی خبرنگار بی بی سی در لندن به فرهنگ خشونت و تجاوز در باندهای خیابانی انگلیس پرداخته است.

تونی دختر شانزده ساله انگلیسی به خاطر دوست پسرش عضو یکی از این باندها شد. دوست پسر نوزده ساله اش سردسته باند بود. تونی می‌گوید در اطرافش دختران خیلی کمی را می‌شناسد که به آنها تعدی نشده باشد.

دوست پسر تونی در پانزده سالگی به او تعدی کرد. او تونی را تهدید کرد که اگر به خواسته های او و باقی اعضای باند تن ندهد به خانواده اش آسیب خواهد زد.

تونی می‌گوید دختران در باندها دست به دست می‌چرخند. آنها عضو باند هستند و توان مقابله با همه را ندارند.

آمار دقیقی در مورد میزان و گستردگی این خشونت‌ها وجود ندارد ولی در سراسر انگلیس باندهای خیابانی به دخترانی که عضو این باندها هستند تجاوز می‌کنند.

کارشناسان می‌گویند تجاوزهای گروهی درباندهای خیابانی این دختران را در همان شرایط پیچیده و وحشتناکی قرار می‌دهد که در مناطق جنگی تجربه می‌شود. مهمترین شباهت این شرایط تکرار و عادی شدن این اتفاق است.

تجاوزهای خیابانی

در این باندها که اعضای آن را بیشتر نوجوان‌ها و جوان‌ها تشکیل می‌دهند، دختران به طرز وحشتناکی توسط مردان باند تحقیر می‌شوند و مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند.

پلیس لندن می‌گوید تنها در لندن بیش از ۲۰۰ باند خیابانی وجود دارد که تقریبا ۳۵۰۰ عضو دارند.

دختران هم عضو این باندها هستند. ولی نقش دختران متفاوت از مسئولیت مردان عضو این باندها است. از این دختران مثل ابزار استفاده می‌شود.

سوء استفاده جنسی

مطالب مرتبط:

هلن بکت محقق در زمینه خشونت جنسی در میان نوجوانان در دانشگاه برفوردشایر می‌گوید فرهنگ حاکم بر باندها مثل فرهنگ حاکم برقبایل در مناطق جنگی است. جنگ برسر قلمرو است. و دختران در باندهای خیابانی لندن خیلی راحت مورد استفاده در دعواهای بین باندها قرار می‌گیرند.

در خیلی از موارد ممکن است باند رقیب به خاطر انتقام به دوست دختر یا خواهر یکی از اعضای باند دیگر تعددی کنند.

گاهی هم ممکن است از دختران برای به دام انداختن استفاده شود. یکی از دختران پسر باند رقیب را به خیابانی خلوت می‌کشاند و بقیه او را به شدت کتک می‌زنند.

اما در مرحله بعد خود این دختر هدف قرار می‌گیرد و اعضای باند رقیب ممکن است برای انتقام به او تجاوز کنند.

ریچل پانزده ساله بود که قربانی خشونت جنسی یکی از باندهای خیابانی لندن شد.

پسرهای عضو باند روی بدنش ادرار کردند، لباس هایش را پاره کردند، و بعد او را تهدید کردند که عکس هایش را در شبکه های اجتماعی منتشر می‌کنند تا زندگی اش را به جهنم تبدیل کنند.

ریچل می‌گوید دختران در این باندها به برده های جنسی تبدیل می‌شوند. خیلی از آنها به این خاطر به ادامه این شرایط تن می‌دهند که پسران تهدید می‌کنند فیلم ها و عکس هایشان را در اینترنت منتشر خواهند کرد.

ریچل می گوید خیلی از این دختران بارها دست به خودکشی می‌زنند یا همیشه به آن فکر می‌کنند.

کارلن فیرمین از یک موسسه غیردولتی برای پیشرفت تساوی جنسیتی میان نوجوانان می‌گوید آنچه در باندهای خیابانی بریتانیا اتفاق می‌افتد شباهت زیادی به شرایط در مناطق جنگی دارد.

زنان و دختران در این شرایط خیلی به ندرت تقاضای کمک و حمایت می‌کنند.

  “این حقیقت که تعدی توسط چندین نفر و در ملا عام اتفاق می‌افتد و در نه خفا، شبیه آنچه است که در مناطق جنگی اتفاق می‌افتد.”

خانم فرمین می گوید به همین دلیل باید درسهایی که ازخشونت در مناطق جنگی می‌گیریم را با مددکارانی که به این باندها کار می‌کنند در میان بگذاریم.

ریچل و تونی هر دو تحت مراقبت هستند و توانسته اند از عضویت این باندها بیرون بیایند.

داستان آنها مشابه داستان خیلی از دختران جوان دیگر عضو این گروه‌ها است.

ریچل می‌گوید دختران بیشتری باید جرات کنند و حرف بزنند. دختران وقتی وارد دبیرستان می‌شوند نمی‌دانند که ممکن است مورد آزارو سوء استفاده جنسی قراربگیرند و باید به آنها آموزش داده شود.

تحقیر جنسی

قطعا موضوعات بالا هم قابل اهمیت و هم جای بحث دارد ولی همین هجمه ها نسبت به قوانین موجود در کشور اسلامی ذهن را یاد سوالاتی می اندازد که چندی پیش توسط استاد ماندگاری مطرح شده بود.

 حجت الاسلام ماندگاری درمورد تبعات آزادی های حجاب و آزادی های جنسی در ایران می گوید:

 سوال: اگر حجاب را مثل بقیه کشورها آزاد می گذاشتیم شاید نیازی نبود که نگران چشم های گناه آلود باشیم…

اگر مقداری بر جوامع اروپایی مطالعه کنیم این گونه نمی پرسیم. اگر برای آنها این مسئله معمولی شده ۳ سؤال را پاسخ دهید:

  1. چرا هنوز در تبلیغات اجناس و کالاها و شبکه هایشان از جنس زن به صورت برهنه و نیمه برهنه استفاده می کنند؟ اگر عادی شده است، از چیز دیگری استفاده کنند. معلوم می شود که خداوند به زن لطافتی داده که این گونه نابود نمی شود و عادی نمی شود. شاید در جامعه عادی شده باشد اما در درونشان عادی نشده است. خداوند در وجود زن جذابیت گذاشته است و این جذابیت به هیچ وجه نابود نمی شود.

  2. اگر جذابیت کم شده است پس چرا به سراغ همجنس بازی و لذت بردن از حیوان رفته اند؟

  3. شاید نگاه های یک مسلمان، دیگر عادی شود و دیگر برایش بدحجابی تعجب آور نباشد اما پس چرا در اروپا خیانت های کاری و جنسی در محل های کار دیده می شود؟

اگر آزادی جنسی عادی شدن را در پی داشته باشد پس چرا خیانت، همجنس بازی و حیوان بازی؟

افکاری که در سرها می گردد عادی نشده است. نگاه هایی که وجود دارد عادی نشده است. خداوند به صورتی خلق کرده است که اینها باید به صورت خاصی به یکدیگر نگاه کنند. راه جهت دادن به آن توجه به سخن خداست و احکامی که قرار داده است.

تنوع آرایش ها در اروپا چگونه است؟ خودشان را به شکل های عجیب و نازیبا درآورده اند. این یعنی تنوع را دوست دارند یعنی اگر آرایش های قدیم را آزاد کرده ایم این گونه نیست که عادی شود بلکه شیوه های جدیدی ابداع می شود.

 

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

 آزادی جنسی ,آزادی جنسی در انگلیس ,آزادی جنسی مخفیانه ,آزادی جنسی یواشکی ,آزادی جنسی مخفیانه در انگلیس ,آزادی جنسی یواشکی در انگلیس

[/toggle]

آزادی جنسی به سبک یواشکی در انگلیس + فیلم و عکس
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.