عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد!

کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد!Reviewed by Admin on May 20Rating: 5.0

کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد!

کیف زنانه کلاسیک

۱۰ کیفی که تمام خانم ها لازم دارند تا در شرایط مختلف از آنها مصرف کنند را بشناسید و ببینید که در هر وقتی چه کیفی مناسب تر است :

کیف کلاسیک مشکی ، یکی از مورد هاییست که نسبتا تمام آن را دارند و تمام ما می دانیم که ضروری ترین کیف ما خواهد بود، این کیف می تواند بزرگ و یا متوسط باشد چون اکثرا وسایل بسیاری را با آن حمل می کنیم برای مثال سرکار ، اداره و یا دانشگاه !

کیفی به رنگ خنثی (برای مثال موشی ،بژ و …) نیز یکی از ضروریات است چون با لباس های مختلف ست می شود و بسیار شیک نیز هست ، به خصوص با لباس های سفید .

کیف موشی زنانه

کیف دستی بدون بند ، برای زمان هایی که وسایل کمی به همراه دارید . اما چون اکثرا بند ندارد برای وقتی مناسب است که کار خاصی نداشته باشید .

کیف دستی زنانه

کیف مجلسی کوچک طلایی ، برای مهمانی و عروسی ، مدل صندوقچه ای طلایی جدیدا بسیار محبوب است !

کیف مجلسی طلایی

کیف آسان ساده برای زمان هایی که یک کیف آسان می خواهید که دست و پا گیر نباشد ، نسبتا تمام ما یکی از اینها داریم ، اکثرا آن را یک طرفه می اندازیم ، برای خرید و پیاده روی و .. عالیست !

bag-5

مطالب مرتبط:

کیف زنجیری شیک و  آسان ، این کیف در عین شیک بودن ، آسان هم هست ، می توانید آن را یک طرفه بیندازید، نیز برای مهمانی و نیز برای جاهای رسمی و غیر رسمی عالیست

bag-6

کیف دسته کوتاه ، این کیف های باطعم برای  جاهایی که وسایل بسیاری دارید و رسمی نیز هست  عالی هستند

bag-7

کیف های فانتزی، که خوش آب و رنگ و با طرح های جالب هستند برای وقتی که حال و هوای شادی دارید !

کیف های رنگی ، از کیف های رنگی به خصوص وقتی که لباستان تیره است مصرف بکنید ، می توانید آن را با کفش همرنگ نیز ست بکنید .

bag-9

کیف بزرگ مسافرتی، لازم نیست قطعا پوست ماری باشد ، اما برای تمام ما لازم است  چون وسایل بسیاری را می توانیم با آن جا به جا کنیم .

bag-10

 

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

کیف پول زنانه, کیف پول زنانه, کیف پول زنانه چرم, کیف پول زنانه چرم دست دوز, کیف پول زنانه نوین چرم, کیف پول زنانه شیک, کیف پول زنانه دست دوز, کیف پول زنانه مارک دار, کیف پول زنانه مارال چرم, کیف پول زنانه۲۰۱۴,

[/toggle]

کیف هایی که هر زنی باید داشته باشد!
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.