عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شدReviewed by Admin on May 26Rating: 5.0

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد , عشق واقعی جنیفر لوپز , جنیفر لوپز ,عشق واقعی , عکس جنیفر لوپز , Cinta sejati jelas Jennifer Lopez

[/toggle]

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد

 

مطالب مرتبط:

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد/ خاطراتی متفاوت با وسواس زیاد

فرهنگ > کتاب – جنیفر لوپز اینک می تواند شغل نویسندگی را به دهها عنوان شغلی و حرفه ای که دارد اضافه کند، چرا که اولین کتاب وی تحت عنولن «عشق واقعی» با موضوع چالش های زندگی و فرزندان به زودی راهی بازار می شود.

به گزارش ایبنا به نقل از «یو اس ای تو دی»، خواننده، طراح لباس و مد، تهیه کننده، قاضی مسابقات تلویزیونی اینک در نقشی متفاوت ظاهر خواهد شد چرا که خاطرات روزانه اش را کتاب کرده است.

این خاطرات شامل دو سال سفر یک مادر و البته هنرمند و مواجه شدن با بزرگترین چالش های ممکن است که یک زن و دو قلوهایش (مکس و امی متولد ۲۰۰۸/ طلاق جنیفر از مارک آنتونی شوهرش در ۲۰۱۱) را در بر می گیرد و نشان می دهد که جنیفر چگونه این تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده ودر نهایت ماجراهای واقعی رخ داده در طول دو سال وی را آبدیدده تر کرده و به گفته خودش، در زندگی وی را استوارتر و قوی تر ساخته است.
«عشق واقعی» نوشتن تجربه عمیق، شخصی در ترکیب با آسیب پذیری هاست که منجر به عشق و شجاعت در قبال فرزندان می شود و نشان می دهد چطور یک مادر با بزرگترین چالش ها و ترس های زندگی خود روبرو می شود.
جنیفر لوپز صفحه به صفحه کتاب خود را با وسواس مرور کرده و می گوید وقت زیادی صرف نوشتن و مرور کتاب کرده است.
کتاب همراه با عکسهای دیده نشده از جنیفر لوپز هم زبان به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی در ۲۸ اکتبر (۶ آبان ۱۳۹۳) عرضه خواهد شد.
بخشی از درآمد کتاب به بنیاد خانوادگی لوپز برای کمک به زنان و کودکان اختصاص خواهد یافت. ناشر کتاب کمپانی سلبرا، زیر مجموعه انتشارات پنگ.ئن شعبه امریکا است که کتاب را تحت عنوان True Love عرضه خواهد کرد.
این کتاب در ۲۷۲ صفحه و به قیمت ۲۱ دلار توسط آمازون در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد.

 

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.