خانه » عکس » عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شدReviewed by Admin on May 26Rating: 5.0

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد , عشق واقعی جنیفر لوپز , جنیفر لوپز ,عشق واقعی , عکس جنیفر لوپز , Cinta sejati jelas Jennifer Lopez

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد

 

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد/ خاطراتی متفاوت با وسواس زیاد

فرهنگ > کتاب – جنیفر لوپز اینک می تواند شغل نویسندگی را به دهها عنوان شغلی و حرفه ای که دارد اضافه کند، چرا که اولین کتاب وی تحت عنولن «عشق واقعی» با موضوع چالش های زندگی و فرزندان به زودی راهی بازار می شود.

به گزارش ایبنا به نقل از «یو اس ای تو دی»، خواننده، طراح لباس و مد، تهیه کننده، قاضی مسابقات تلویزیونی اینک در نقشی متفاوت ظاهر خواهد شد چرا که خاطرات روزانه اش را کتاب کرده است.

این خاطرات شامل دو سال سفر یک مادر و البته هنرمند و مواجه شدن با بزرگترین چالش های ممکن است که یک زن و دو قلوهایش (مکس و امی متولد ۲۰۰۸/ طلاق جنیفر از مارک آنتونی شوهرش در ۲۰۱۱) را در بر می گیرد و نشان می دهد که جنیفر چگونه این تهدیدها را تبدیل به فرصت کرده ودر نهایت ماجراهای واقعی رخ داده در طول دو سال وی را آبدیدده تر کرده و به گفته خودش، در زندگی وی را استوارتر و قوی تر ساخته است.
«عشق واقعی» نوشتن تجربه عمیق، شخصی در ترکیب با آسیب پذیری هاست که منجر به عشق و شجاعت در قبال فرزندان می شود و نشان می دهد چطور یک مادر با بزرگترین چالش ها و ترس های زندگی خود روبرو می شود.
جنیفر لوپز صفحه به صفحه کتاب خود را با وسواس مرور کرده و می گوید وقت زیادی صرف نوشتن و مرور کتاب کرده است.
کتاب همراه با عکسهای دیده نشده از جنیفر لوپز هم زبان به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی در ۲۸ اکتبر (۶ آبان ۱۳۹۳) عرضه خواهد شد.
بخشی از درآمد کتاب به بنیاد خانوادگی لوپز برای کمک به زنان و کودکان اختصاص خواهد یافت. ناشر کتاب کمپانی سلبرا، زیر مجموعه انتشارات پنگ.ئن شعبه امریکا است که کتاب را تحت عنوان True Love عرضه خواهد کرد.
این کتاب در ۲۷۲ صفحه و به قیمت ۲۱ دلار توسط آمازون در ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد.

 

عشق واقعی جنیفر لوپز آشکار شد
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

قالب وردپرس
x

این مطالب را نیز ببینید!

بارداری جنیفر لوپز در ۴۷ سالگی از معشوق ۲۹ ساله اش

بارداری جنیفر لوپز در ۴۷ سالگی از معشوق ۲۹ ساله اش طبق اخبـار منتشر شده جنیفر لوپز در سن ۴۷ ...