عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

گریه یک داعشی هنگام رویارویی با جنایات خود

گریه یک داعشی هنگام رویارویی با جنایات خودReviewed by Admin on Dec 31Rating: 5.0

 گریه یک داعشی هنگام رویارویی با جنایات خود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خودمونی به نقل از العالم، این تروریست در حالی که دستبند به دست داشت و توسط یک نیروی امنیتی عراقی محافظت می شد، به همان جایی که ماه گذشته عملیات تروریستی انجام داده بود برده شد تا با قربانیان و بازماندگان جنایت خود روبرو شود.

0.056310001299451538_irannaz_com

در این صحنه دردناک که توسط دوربین های رسانه ها به بینندگان منتقل شد، تروریستی که به جنایت خود اعتراف کرده با چشم گریان با مردی روبرو می شود که پاهای خود را در انفجار از دست داده و روی صندلی چرخ دار می نشیند.

مطالب مرتبط:

خانواده قربانیان این انفجار علاوه بر لعن و نفرین فرد تروریست گفتند، آرزو دارند او را به خاطر اعمال زشت علیه مردم بیگناه تکه تکه کنند.

0.372094001378498681_parsnaz_ir

«احمد حسن»خبرنگار همراه این تروریست، گفت: هدف از این مواجهه نشان دادن این حقیقت است که عوامل حملات تروریستی بالاخره به چنگ عدالت خواهند افتاد. وی ابراز امیدواری کرد، این برنامه سهمی در بیدار کردن وجدان جنایتکاران داشته باشد، تا شاید دست از اقدام زشت خود بردارند.

افسر بلندپایه سازمان اطلاعات و امنیت عراق که در این تصویر برداری حضور داشت، نیز گفت: بیشتر تروریست ها هنگامی که قربانیان خود را می بینند از جنایت های خود پشیمان می شوند از این رو تروریست ها با دیدن عواقب جنایت هایشان شاید قبل از ارتکاب اعمال تروریستی به عاقبت آن بیندیشند.

گریه یک داعشی هنگام رویارویی با جنایات خود
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.