خانه » خبر » اقتصادی سیاسی » اعدام داعشی به خاطر گریستن برای فامیل!

اعدام داعشی به خاطر گریستن برای فامیل!

اعدام داعشی به خاطر گریستن برای فامیل! Reviewed by Admin on Dec 29Rating: 5.0

 اعدام داعشی به خاطر گریستن برای فامیل!

اخبار,اخبار بین الملل ,گروه تروریستی داعش

یکی از تروریستهای دستگیر شده در دیالی در جریان بازجویی ها اعتراف کرده است که یکی از اعضای داعش که مجبور شده بود یکی از بستگان و دوست دوران کودکی خود را بکشد؛ پس از این اقدام برایش گریه کرد.

سایت شبکه عراقی سومریه نیوز تأکید کرد، این زندانی که (ع – ج ) نام دارد گفته است، داعش پایان ماه ژوئن ، کمینی را در یک مسیر کشاورزی نزدیک تکریت در استان صلاح الدین نصب کرد و تعدادی از نیروهای عراقی را به اسارت گرفت؛ و آنها را برای اعدام به منطقه دوری منتقل کرد.

این زندانی که از ساکنان صلاح الدین است و اخیرا به اتهام اقدامات تروریستی در بعقوبه دستگیر شده ، خاطرنشان کرد: یکی ازعناصر داعش پس از آنکه متوجه شد یکی از سربازان اسیر عراقی از بستگان و دوست دوران کودکی او است غافلگیر شد و تلاش کرد تا وی را نجات دهد اما تلاش هایش بی نتیجه ماند و مسؤول این گروه وی را مجبور کرد فامیلش را در برابر جمع اعدام کند.

زندانی مذکور گفت: این عضو داعش پس از کشتن فامیلش بر جسد وی افتاد و شروع به گریه کرد؛ و مسؤول داعشی هم به دلیل نگرانی از شورش با شلیک گلوله به سرش او را هم اعدام کرد.

این زندانی افزود: دهها عضو داعش از پایگاههای خود فرار کردند زیرا اعتقاد دارند که وارد درگیری زیان باری شده اند.

وی افزود: فرماندهان عربی و خارجی این گروه تروریستی را هدایت می کنند وعراقیها فقط هیزم آتشی هستند که تر و خشک را با هم می سوزاند.

اعدام داعشی به خاطر گریستن برای فامیل!
۱ (۲۰%) ۱ vote

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

قالب وردپرس
x

این مطالب را نیز ببینید!

بررسی کامل جدیدترین خودرو نیسان V-Motion

بررسی کامل جدیدترین خودرو نیسان V-MotionReviewed by Admin on Sep 23Rating: 5.0 ارزیابی کامل جدیدترین خودرو نیسان V-Motion    نیسان ...