عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

توضیحات وزیر علوم در خصوص پرونده بورسیه ها

توضیحات وزیر علوم در خصوص پرونده بورسیه هاReviewed by Admin on Mar 7Rating: 5.0

توضیحات وزیر علوم در خصوص پرونده بورسیه ها

وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: پرونده بورسیه ها نه رها شده و نه اغماضی در این پرونده صورت گرفته است و همچنان مسیر آقای دکتر نجفی در این زمینه ادامه دارد

اخبار,اخبار دانشگاه ,پرونده بورسیه ها

به گزارش خودمونی: محمد فرهادی روز چهارشنبه به همراه سخنگوی هیات دولت در نشست خبری حاضر شد و در مورد پرونده بورسیه ها افزود: بررسی های جامعی انجام شده است و کمیته ای به این منظور تشکیل شده و افرادی به عنوان ناظر از مجلس و دیگر دستگاه ها بر فعالیت این کمیته نظارت می کنند.

مطالب مرتبط:

وی ادامه داد: عده ای به فعالیت کمیته اعتراض داشتند که برخی از آن ها رسیدگی و برخی در حال رسیدگی است و تا پایان سال جاری وضعیت این ها نیز مشخص می شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: تعدادی از افرادی که مورد بررسی قرار گرفته اند مجاز به ادامه تحصیل شدند و تعدادی از بورسیه ها لغو و همچنین تعدادی نیز قرار شد تبدیل وضعیت شوند تا با هزینه خود تحصیلاتشان را ادامه دهند.

فرهادی اظهار کرد: در کمیته ای که به این منظور تشکیل شده است سه شرط عمده سن، نداشتن اشتغال در دولت و همچنین معدل مورد بررسی قرار می گیرد.

فرهادی در ارتباط با فعالیت موسسات آموزشی آزاد گفت: تا سال ۱۳۸۴ بیش از ۸۰ مجوز برای موسسات آموزشی صادر شده بود که از آن زمان تاکنون ۲۳۰ مجوز دیگر در این زمینه صادر شده است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر این که چرا بودجه های وزارت علوم در همان سال تخصیص پیدا نمی کند، گفت: در سال های ۹۱ و ۹۲ تخصیص ها خوب نبود و مطالباتی در آن سال ها باقی مانده بود اما امسال با تمام مشکلات و مسایلی که وجود داشت تمام بودجه دانشگاه ها تخصیص پیدا کرد.

توضیحات وزیر علوم در خصوص پرونده بورسیه ها
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.