خانه » عکس » دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع)

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع)

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع)Reviewed by Admin on Jun 2Rating: 5.0

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع),دانلود عکس,عکس حرم امام حسین, عکس حرم امام حسین ع, دانلود تصاویر سه بعدی,تصویر سه بعدی,تصویر حرم امام حسین,ولادت امام حسین,عکس سه بعدی از حرم,عکس سه بعدی از حرم امام حسین,امام حسین ع,امام سوم شیعیان,میلاد امام حسین,دانلود عکس حرم امام حسین,عکس های سه بعدی,

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع)

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع) / در این پست از سایت خودمونی تصاویری فوق العاده زیبا و سه بعدی از حرم امام حسین (ع) به مناسبت ولادت این بزرگوار برای شما عزیزان آماده کرده ایم که شما میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب آن را مشاهده کنید.

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم حضرت امام حسین (ع)

برای دانلود اینجا کلیک کنید

این تصویر از جهت قبله روبروی مرقد مطهر ایستاده اید و می توانید شاهد رواق پشت سر و زوایای مختلف حرم مطهر و سقفهای رواق و زاوایای شرقی و غربی حرم مطهر باشید .

برای دانلود تصویر کلیک کنید

شما در این تصویر در زاویه جنوب غربی صحن شریف حرم مطهر حضرت عباس(علیه السلام) ایستاده اید و شاهد گلدسته های حرم مطهر قبل از تذهیب و تزئین با مینا هستید . اکنون شما مجاور درب حرم مطهر به نام امام حسن مجتبی(علیه السلام) ایستاده اید.

برای دانلود تصویر کلیک کنید

شما در این تصویر در ضلع جنوبی صحن مطهر حضرت عباس(علیه السلام) و کنار درب قبله صحن ایستاده اید و می توانید ایوان طلای حرم مطهر را مشاهده نمائید .

برای دانلود تصویر کلیک کنید

شما در این تصویر در گوشه شمال غربی صحن مطهر ایستاده و گنبد روبرو شما قرار دارد .شما می توانید گوشه هایی از تمام دیوارهای پیرامونی حرم مطهر را در حالیکه مجاور مهمانسرای حرم مطهر ایستاده اید مشاهده نمائید .

برای دانلود تصویر کلیک کنید

 

 

دانلود تصاویر سه بعدی از حرم امام حسین (ع)
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟ ترجمه دقیق متن منتشر شده توسط کندی  چارمز را در ادامه خواهید خواند. کندی چارمز ...