عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دکوراسیون اتاق خوابتان را با ایـن رنگ تابستانی خاص کنید

دکوراسیون اتاق خوابتان را با ایـن رنگ تابستانی خاص کنید

دکوراسیون اتاق خوابتان را با این رنگ تابستانی، خاص و متفاوت بچینید

دکوراسیون داخلی اتاق خواب یکـی از با ارزش ترین پارت های با ارزش در دکوراسیون داخلی مسکن است . چنانچه می خواهید اتاق خواب تان را با ایده هایی اختصاصی و زیبا و به رنگ تابستان بچینید با ما همراه شوید و از ایده های ما الگو بگیرید.

۷ ایده اختصاصی برای تابستانی کردن دکوراسیون اتاق خواب

برای یک اتاق خواب تابستانی از بالش و کوسن های رو تخت تان استفاده بکنید

چنانچه شما زیاد علاقه به اضافه کردن رنگ در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان ندارید به شما توصیه می کنیم تنها برای روبالشی و کوسن های رو تخت خواب تان از ترکیب رنگ زرد با سفید و یا ترکیب رنگ زرد با آبی استفاده بکنید .

برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان؛ ترکیب رنگ لیمویی و طوسی روشن را فراموش نکنید

ترکیب رنگ لیمویی روشن و طوسی یکـی از برترین ترکیب ها برای یک اتاق خواب تابستانی روشن و دلباز است . بهتر هست برای مابقی اجزای اتاق خواب تان از رنگ سفید استفاده بکنید .

برای یک اتاق خواب تابستانی زیبا؛ رنگ لیمویی و زرد پر رنگ را با ترکیب بکنید

چنانچه شما جزو دسته کسانی می باشید که رنگ های تند و یکدست شما را کلافه نمی نماید توصیه می کنیم رنگ زرد پررنگ و لیمویی را با ترکیب بکنید . برای دوری از کسل کننده کردن فضا؛ بیشتر از رنگ لیمویی و کمتر از رنگ زرد پررنگ استفاده بکنید ؛ به طور مثال کاغذ دیوار؛ کفپوش و پرده ها بهتر هست به رنگ لیمویی و رو تختی به رنگ زرد پررنگ باشد.

مطالب مرتبط:

برای یک اتاق خواب تابستانی آرامش بخش؛ رنگ لیمویی و آبی را با ترکیب بکنید

ترکیب رنگ لیمویی و طیف های متفاوت آبی یکـی از برترین ترکیب رنگی ها برای یک اتاق خواب تابستانی است . برای ایـن کار دیوارها؛ پرده و میز کنار تخت تان بهتر هست به رنگ سفید باشد و برای اجزای اتاق خواب تان از رنگ های آبی و لیمویی استفاده بکنید . سعید بکنید رنگ غالب در اتاق خواب تان آبی باشد.

برای یک دکوراسیون تابستانی؛ تنها دیوار اتاق خواب تان را دریابید

چنانچه شما می خواهید برای تغییر در دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان هزینه کمی صرف بکنید به شما توصیه می کنیم تنها رنگ دیوار اتاق خواب تان را تغییر دهید. برای ایـن کار از یک کاغذ دیواری با ترکیب رنگی لیمویی و سفید استفاده بکنید . همچنین میتوانید یک کوسن لیمویی به تخت خواب تان اضافه بکنید .

دکوراسیون تابستانی اتاق خواب تان را با ترکیب لیمویی و آبی آسمانی رویایی بکنید

دیوار اتاق خواب تان را به رنگ لیمویی روشن بکنید . برای روتختی؛ روبالشی و رو مبلی داخل اتاق خواب از پارچه ای با ترکیب رنگی لیمویی و آبی روشن استفاده بکنید . برای جلوگیری از یکدست شدن فضا برای فرش اتاق خواب تان از آبی آسمانی استفاده بکنید .

ترکیب زرد؛ مشکی و سفید؛ یک ترکیب لذت بخش و سرحالی آور برای یک اتاق خواب تابستانی

برای روتختی؛ رو بالشی و پرده اتاق تان از یک پارچه زمینه سفید با گل های ترکیبی مشکی و زرد استفاده بکنید . برای هارمونی بیشتر چوب تخت خواب تان را مشکی و میز کنار تخت خواب تان را زرد انتخاب بکنید . لوستر اتاق خواب تان را یک لوستر چوبی زرد با گل های مشکی خریداری بکنید .

دکوراسیون اتاق خوابتان را با ایـن رنگ تابستانی خاص کنید
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.