عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

ابتذال بازیگران ایرانی تا کی + عکس

ابتذال بازیگران ایرانی تا کی + عکسReviewed by Admin on Aug 1Rating: 5.0

ابتذال در سینمای ایران,بازیگران مبتذل ایرانی,ابتذال بهاره اهنما,ابتذال بازیگر زن,ابتذال بازیگران زن ایرانی,ابتذال بازیگران,بهاره رهنما بی حجاب

ابتذال بازیگران ایرانی تا کی + عکس

مطالب مرتبط:

به گزارش خودمونی ، این افراد، اگرچه در میان جامعه بزرگ و قابل احترام هنرمندان، تعداد کمی را به خود اختصاص می دهند، اما ظاهرا با استفاده از روابط زنجیره ای که میان خود و برخی متنفذان عرصه سینما و تلویزیون برقرار کرده اند، همیشه جایی از عرصه فیلم و فیلمسازی را در اشغال خود درآورده و بدین ترتیب، تصویر و نامشان به عنوان سوپراستارهای کاغذی در رسانه های مختلف دست به دست می شود.

بررسی عملکرد مشخص آشکار (و نه خصوصی) برخی از این افراد می تواند بیانگر نکات مهم و البته تاسف برانگیزی باشد.

قبل از ورود به مصادیق، مجددا به جهت نشر برخی نوشته ها و تصاویر که برای تبیین مساله ضروری است، از عموم مخاطبان پوزش می طلبد.

بهاره رهنما؛ طلبکاری با ادبیات سخیف

طی چند روز گذشته، بازنشر یک عکس بهاره رهنما، بازیگر سینما و تلویزیون، به عنوان سوژه ای داغ مطرح شد که البته واکنش بی ادبانه وی به سایتی که عکس او را بدون کم و کاست منتشر کرده بود، تاسف برانگیز است.

ماجرا از این قرار بود که در شبکه های اجتماعی عکسی با وضعیت نامناسب از این بازیگر زن منتشر می شود؛ عکسی که ظاهرا خاستگاه اولیه آن در صفحه اینستاگرام بهاره رهنما بوده است. انتشار این عکس در یک سایت خبری و توضیحی که ذیل عکس نوشته شده، موجب واکنش این بازیگر شده است.

ابتذال بازیگران ایرانی تا کی + عکس
۲٫۵ (۵۰%) ۶ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.