عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

در یک روز سینه ها بزرگ می شود

در یک روز سینه ها بزرگ می شودReviewed by Admin on Nov 2Rating: 5.0

 در یک روز سینه ها بزرگ می شود

مطالب مرتبط:

5436b3ffe3fb5 در یک روز سینه ها بزرگ می شود

در آمریکا پژوهشگران علوم پزشکی موفق به ابداع شیوه ای شده‌است‌ که به‌کمک آن می شود سینه‌ها را‌ برای رفتن به مهمانی بطور موقتی به مدت ۲۴ ساعت بزرگ کرد.
پیش از این برای بزرگ کردن سینه از پروتز‌هایی استفاده می‌شد که یا داخل آنها با سرم نمکی پر شده بود یا حاوی ژل بودند. از نظر حساسیت پروتز‌های حاوی سرم نمکی کم‌خطرتر محسوب می‌شدند چون سرم نمکی کاملا با بدن سازگار است و بلافاصله جذب می شود اما چون‌ در موارد نادری سرم داخل آنها از منافذی که در جدار پروتز وجود داشت تخلیه می‌شد برخی جراحان پروتزهای حاوی ژل را ترجیح دادند.

به هر حال‌ کاشت پروتز سینه عملی دردناک و پرهزینه است و باید در بیهوشی کامل انجام شود و بعد از عمل فرد تا مدتی درد دارد و باید استراحت کند. نورمن رو، جراح پلاستیک آمریکایی موفق به ابداع روشی شده‌است که به کمک آن با هزینه بسیار کمتر از کاشت پروتز سینه می‌توان به سینه‌ها حجم بیشتری داد. این روش به‌خصوص برای خانم‌هایی که نمی‌دانند بزرگ‌کردن سینه آنها را زیباتر می‌کند یا نه! توصیه‌می‌شود.

در این تکنیک برای بزرگ‌کردن سینه‌ها از تزریق سرم نمکین داخل بافت سینه استفاده می‌شود اما مشکل اینجاست که بر‌خلاف پروتز نمی‌توان قبل از تزریق تصور کرد که سینه‌ها چه حالتی پید‌امی‌کنند. متخصصان توصیه می‌کنند چون این تکنیک جدید و عوارض آن ناشناخته است خانم‌ها در انجام آن حد اعتدال را رعایت کنند.

در یک روز سینه ها بزرگ می شود
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.