عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

فیسبوک حیا را از دختران ایرانی میگیرد + عکسها

فیسبوک حیا را از دختران ایرانی میگیرد + عکسهاReviewed by Admin on Jun 23Rating: 5.0

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

فیسبوک حیا را از دختران ایرانی میگیرد + عکسها,گرفتن حیا,فسبوک,بی حیا شدن دختران,بی حیا شدن دختران در فیسبوک,عکس های بی حجاب در فیسبوک

[/toggle]

فیسبوک حیا را از دختران ایرانی میگیرد + عکسها

 خودمونی : ایجاد فضای غیر متعارف در این شبکه اجتماعی حتی با وجود قیلتر بودن این سایت باعث گروییدن روز افزون دختران و پسرانی به آن می شود که برای خودنمایی و فرار از تنهایی به هر وسیله ای چنگ می اندازند .

فیس بوک شبکه ای اجتماعی است که در چند سال اخیر با عنوان نوسازی رسانه و با حربه های تبلیغاتی وسیع توانسته در بین ایرانیان طرفداران زیادی را به دست بیاورد و سیاست گذاران و موسسان این سایت اهداف وسیع سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را از تاسیس آن دنبال می کردند که نمونه ای از اهداف سیاسی آن را در حوادث بعد از انتخابات سال ۸۸ در ایران دید یم که اطلاعیه بیشتر نا آرامی ها سریع با منتشر شدن در فیس بوک به همه حلقه های فتنه در تهران و دیگر شهر ها ارسال می شد .

با تمام این تفاسیر گویا این شبکه اجتماعی با فروکش کردن آتش فتنه سیاسی در ایران وارد فضای جدیدی شده که هدف آن به از بین بردن کشیدن فرهنگ حیا و حجاب در ایران است پروژه ای که غربی ها از ابتدای انقلاب و قانونی شدن مسئله حجاب در ایران به دنبال تحقق ان بودند زیرا بر طبق اندیشه نظریه پردازان  صهیونیزم جهان ی برای گرفتن عزت و پایداری زن ایرانی ابتدا باید حیا و عفت را از ان دور کرد .

همین امر منجر به این گردید تا مدیران شبکه اجتماعی فیس بوک با به راه انداختن مسابقات اینترنتی مثل (دختر مناسب ایرانی ) کاربران این سایت را برآن دارند تا با قرار دادن عکس های شخصی خود در صفحه های عمومی با عناوین مختلف ؛حیا را برای دختر ایرانی قبح شکنی کنند و بعد از آن بسیاری از کاربران فیس بوک با قرار دادن عکس های خصوصی و خانوادگی خود در انظار عمومی به حریم شکنی پرداختند ؛ تا جایی که در برخی از این مسائل شما عکس هایی از دوست ها و همکاران خود می بینید که برایتان باور کردنی نیست.

نکته اولی که هر شخص وقت رویارو شدن با صفحه فیس بوک برایش جالب جلوه می نماید ثبت نام رایگان کاربران در این شبکه اتماعی وسیع است که حکایت از قصد و نیت اصلی دست اندر کاران فیس بوک برای راه اندازی این شبکه داشتند می دهد ، تشویق قوت های اجتماعی برای حضور در این شبکه برای رفیق یابی از دیگر حربه های گردانندگان فیس بوک است اما تهدید اصلی که این روز ها فضای فرهنگی کشور را در امور زنان تهدید می نماید پروژه حیازدایی از زنان و دختران ایرانی است.

رقابت دختران ایرانی در به روز کردن آلبوم های شخصی خود از عکس های برایوع برهنه و نیمه برهنه فیس بوک را به مکانی برای تبلیغ مدهای خیابانی و آرایش های جدید در بین ایرانیان تبدیل کرده است که با توجه به عادی شدن این امر در بین زنان دختران دیگر بحثی از حیا در بین این کاربران به بین نمی آید و دردآور تر از تمام این است که کاربران با کمال افتخار از تیب و وضعیت ظاهری خود حرف می زنند و عکس های نیمه عریان خود را با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند!

مطالب مرتبط:

ایجاد فضای غیر متعارف در این شبکه اجتماعی حتی با وجود قیلتر بودن این سایت باعث گروییدن روز افزون دختران و پسرانی به آن می شود که برای خودنمایی و فرار از تنهایی به هر وسیله ای چنگ می اندازند .

قطعا می دانید که بعد از عضویت در این سایت، تمام مخاطبان و کاربران فعال در آن می توانند به آسانی به نمایه شما دسترسی پیدا کنند و این اجازه را سایت و اما “خود شما” به دیگر کاربران داده اید که به آسانی شما را شناسایی کرده و در صورت لزوم به شما درخواست دوستی بدهند؛ اما نکته ای که واضح و مبرهن است این است که بعد از ورود به نمایه شخص دیگری اعم از دختر و پسر یا مرد و زن، شما عکس اصلی نمایه وی را مشاهده می بکنید و فقط در بخش “عکس ها” یا همان “آلبوم عکس ها” کاربر می تواند دیگر عکس های مربوط به خود را از دید شما پنهان کرده و آنها را فقط برای دوست ها یا برخی از آنها به نمایش بگذارد.

اما بسیاری از کاربران ایرانی، (به ویژه خانم ها) فیس بوک در بخش انتخاب “عکس نمایه خود” عکسی بد پوشش و بی حجاب را انتخاب می کنند که این موضوع نگران کننده است؛ کافی است شما نام یکی از همکاران، همکلاسی ها، نیز دانشبعضی ها، نیز محله ای ها و … را که احساس می بکنید در این سایت عضو است را بعد از عضویت در این سایت جستجو بکنید ، که در اکثرا مسائل در صورت عضویت این افراد، با عکس های “عجیبی” مواجه می شوید که باعث تاسف و ناآسانی شما می شود.

پرسش اینجاست که چرا باید برخی از مردم کشورمان در مواجهه با این پدیده به این شکل منفعلانه برخورد کرده و به آسانی استحاله شوند؟ اما تمام افرادی که عکس های بد پوشش را در این سایت قرار می دهند جاهل مقصر نیستند و در واقع این موضوع را به عنوان یک عرف قبول کرده و باورشان شده که فقط در یک “اتاق خصوصی” که دوست ها نیز جنسشان آنها را می بینند مشغول زندگی روزمره خود هستند ؛ و نا گفته نماند افرادی نیز هستند که با اغراض فرهنگی و اجتماعی اقدام به این کار می کنند.

اما تمام ماجرا به “عکس نمایه” ختم نمی شود! در پارت “آلبوم عکس ها” نیز بسیاری از کاربران فیس بوک با قرار دادن عکس های خصوصی و خانوادگی خود در انظار عمومی به حریم شکنی می پردازند؛ طوری که به نظر می رسد برایشان “عرفی موجه” شده است؛ در برخی از این مسائل شما عکس های خانوادگی دوست ها و همکاران خود را با پوششی مفرق و اما نامناسب می بینید که برایتان باور کردنی نیست.

به طور کلی هرزه پردازی یکی از وسائل های قدرتمند جنگ علیه خانواده است که قلب، روح و وجدان زنان و مردان جوامع مختلف از غرب گرفته تا شرق را هدف قرار داده است. در جهان ی رابطه ات دست یابی به محتواهای جنسی به آسانی از طریق تلوزیون، فیلم ها، کانال ها و سایت های اینترنتی مقدور شده است. به بیان دیگر با ظهور اینترنت و تلوزیون های ماهواره ای همه جوامع جهان هدف یک تهاجم هرزه پردازانه قرار گرفته که نتایج این هجمه روانشناختی و جامعه شناختی با توجه به آمارهای مربوط به «خانواده» در کشورهای مختلف با گذر وقت بیش از پیش آشکار می شود.

اصرار بر دم غنیمت شماری خودخواهانه برای لذت جویی به هر قیمتی، شاکله داخلی و ذات پورنوگرافی را تشکیل می دهد، هرزه پردازی افکار معتقدین به نجابت و عفت و پاکی و مسئولیت اخلاقی در مساوی خداوند را به مسخره می گیرد و زنان و مردان و کودکان را استثمار کرده اهمیت آدم ی آنها را فروکاهیده و شرافت و حقوق آنها را چپاول می نماید . هرزه پردازی تحقیر و تنزل احساسات و کنش های طبیعی جنسی آدم به یک پدیده شدیدا اعتیادآور، مخرب، اخلاق زدا، فساد آور و مهلک است که با فرصت طلبی عوامل فعال در پیاده سازی بخش اجتماعی نظم نوین شیطانی سامان داده شده تا راه زندگی اخلاقی و نجیبانه بر آدم عصر رابطه ات و رسانه بسته شود.

تصویری که هرزه پردازی در ذهن جوانان مذکر از جنس مونث می آفریند بسیار تحقیرآمیز است به طوری که همه وجود آدم ی و تن دختران و زنان را در اذهان نوجوانان پسر در میزان یک شئ که نسبتی با احترام و عواطف ندارد پایین می آورد و دقیقا به وجود آمدن رقابت بزک کردن دختران در فیسبوک برای جلب توجه نتیجه اش چیزی جز به وجود آمدن روحیه حقارت در آنان نیست و در نتیجه امکان ایجاد رابطه طبیعی حاوی نگاه آدم ی و محترمانه بین دو جنس از بین رفته و زمینه ارتکاب به تجاوز و تعدی جنسی فراهم شود.

فیسبوک حیا را از دختران ایرانی میگیرد + عکسها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.