عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

عاقبت شوم رابطه نامشروع با زن خیابانی

عاقبت شوم رابطه نامشروع با زن خیابانیReviewed by Admin on Nov 28Rating: 5.0

 عاقبت شوم رابطه نامشروع با زن خیابانی

به گزارش حوادث جام نیوز به نقل از ابتکار، چندی پیش جسد زن جوانی در یکی از خیابان های تهرانپارس کشف شد. بلافاصله پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت و با حضور در صحنه به تحقیق در این رابطه پرداخت. تحقیقات نشان داد که این زن خفه شده است.

مطالب مرتبط:

 

در ادامه تجسس ها هویت این زن به نام سمیه از سوی ماموران کشف شد و کارآگاهان جنایی در نهایت موفق به شناسایی قاتل شدند. مرد جوان پس از دستگیری با اعتراف به قتل این زن به ماموران گفت: من با این زن در خیابان آشنا شدم. آن روز وقتی زن و بچه ام در خانه پدرزنم بودند با او به خانه ام رفتم. پس از اینکه با هم مواد کشیدیم، ناگهان دیدم که او بالای سرم ایستاده و با بند مانتو اش می‌خواهد مرا خفه کند. اما من اجازه این کار را به او ندادم و با هم درگیر شدیم و در نهایت خودم با همان بند او را خفه کردم.

 

پس از اعترافات این مرد پرونده وی با صدور کیفرخواست برای رسیدگی به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. صبح امروز این مرد در مقابل هیات قضایی این شعبه قرار گرفت. وی در خصوص این قتل به قضات گفت: من قصد کشتن او را نداشتم. اول او می‌خواست مرا به قتل برساند و فکر می‌کنم به دلیل اینکه من طلاساز هستم می‌خواست از من دزدی کند و با انگیزه سرقت قصد کشتنم را داشت که من به او این اجازه را ندادم. در پایان این جلسه نیز هیات قضایی وارد شور شدند تا حکم نهایی در خصوص این پرونده را صادر کنند.

عاقبت شوم رابطه نامشروع با زن خیابانی
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.