عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟

از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟Reviewed by Admin on Feb 24Rating: 5.0از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟,خواص طبیعی میوه انجیر,خواص انجیر در تقویت قوای جنسی,خواص طبیعی میوه انجیر,خواص میوه ها در تقویت قوای جنسی

از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟

گیاهان دارویی,تقویت قوای جنسی با انجیر، انجیر دارای خواص طبیعی است که منجر به تقویت قوای جنسی در افراد سرد مزاج می شود که قدرت جسمی افراد را نیز افزایش می دهد.

تقویت قوای جنسی,خواص انجیر,فواید انجیر
یک کارشناس طب سنتی گفت: انجیر قوای جنسی و جسمی را افزایش می‌دهد. همین طور ، بچه‌هایی که وقت دویدن و بازی کردن دچار درد ناحیه زیر دنده چپ می‌شوند، می‌توانند برای تسکین درد از انجیر با سرکه بهره بگیرند.

به گزارش ، با طبیعت گرم و تر، موافق حال سردمزاج ها و سوداوی مزاج ها است. خداوند به انجیر قسم یاد کرده است چرا که انجیر نیز غذاست و نیز دوا! ممکن است آدم ها با توجه به انجیر و فوائد انجیر که یک آیه و نشانه الهی است، توجه کنند، اسباب گسترش و افزایش معنوی خود را فراهم آورده اند.

۱٫میل کردن انجیر گرما کبد و قلب را تسکین می دهد.

۲٫انجیر ارزش غذایی بسیاری دارد و طبع را لینت داده، مسهل ملایم است.

مطالب مرتبط:

۳٫انجیر دارای طبع گرم و تر است.

۴٫انجیر قوای جنسی و جسمی را افزایش می دهد.

۵٫افرادی که می خواهند چاق شوند قطعا صبح ناشتا انجیر استفاده کنند.

۶٫اگر انجیر در گلاب خیس خورده شود و بین وعده های غذایی استفاده شود برای رفع یبوست در افراد سرد مزاج اثر گذار است.

۷٫خیسانده انجیر در سرکه و استفاده آن درد ناحیه طحال را آرام می نماید .

۸٫بچه هایی که وقت دویدن و بازی کردن دچار درد ناحیه زیر دنده چپ می شوند، می توانند برای تسکین درد از انجیر با سرکه بهره گیرند.

۹٫محسن ناصری کارشناس طب سنتی در کتاب حفظ سلامتی از دیدگاه طب سنتی آورده است: توصیه ای که به کودکان می کنم این است که از خوردن مواد غذایی مثل چیپس، پفک، کاکائو، سوسی و کالباس به مقدار زیاد بپرهیزند تا لکه های تیره زیر چشم و پوست آنان برطرف شود.

از خاصیت انجیر در تقویت قوای جنسی چه می دانید؟
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.