عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

گلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کند

گلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کندReviewed by Admin on Feb 20Rating: 5.0گلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کندگلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کند / گلشیفته فراهانی,جانی دپ,جک گنجیشکه,دزدان دریایی کارائیب,عکس های فیلم جدید دزدان دریایی کارائیب,

گلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کند

گلشیفته فراهانی” در فیلم جدید سری “دزدان دریایی کارائیب“که با عنوان “مردان مرده داستان نمی گویند” در حال ساخت است و تولید آن اخیرا در کشور استرالیا آغاز شده است، به ایفای نقش خواهد پرداخت.

مطالب مرتبط:

به گزارش خودمونی به نقل از پارسینه، “جانی دپ” به نقش خود در قالب “جک گنجیشکه” ادامه خواهد داد و هنرپیشگان دیگری همچون “خاویر باردم”، “کایا اسکودلاریو” و “برنتون” در کنار هنرپیشگان قدیمی مثل “جفری راش” در نقش “باربوسا”، “استفن گراهام” در نقش”اسکرام” در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

“اسپن سندبرگ” و “یواخیم رانینگ” کارگردانی پنجمین پارت از این مجموعه را به عهده دارند. دزدان دریائی کارائیب تا کنون ۳٫۷ میلیارد دلار درآمد داشته است. لوکیشن های این پارت از این مجموعه در “کویینزلند” استرالیا خواهند بود.

در این قسمت از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب نیز بد اقبالی دست از سر”جک گنجیشکه” بر نمی دارد و ارواح دزدان دریایی توسط “کاپیتان سالازار”، خاویر باردم، از مثلث شیطان آزاد می شوند تا همه دزدان دریایی را بکشند. در این میان تنها امید جک، پیدا کردن چنگک پوسیدون -پادشاه افسانه ای دریاها- است تا به وسیله ی آن بتواند قدرت کنترل تمام دریاها را بدست آورد.

گلشیفه فراهانی در دزدان دریایی کارائیب بازی می کند
۴ (۸۰%) ۳ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.