عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

هشدار در خصوص برخی اقدامات تحریک آمیز در مشهد

هشدار در خصوص برخی اقدامات تحریک آمیز در مشهدReviewed by Admin on Sep 10Rating: 5.0

 هشدار در خصوص برخی اقدامات تحریک آمیز در مشهد

عده ای در اقدامی هماهنگ با هدف تفرقه افکنی ، ایجاد اختلاف و هنجار شکنی در سالروز شهادت ائمه اطهار (علیهم السلام) با برپایی مجالس عروسی به جشن و پایکوبی میپردازند که این اقدام اعتراض شدید مردم مشهد را به همراه داشته است.
 شیعه نیوز :

67806_635

به گزارش «شیعه نیوز»، در پی تحرکات وهابیون در سالهای اخیر در شهر مقدس مشهد که میتوان آن را اقدامی برنامه ریزی شده توسط عوامل داخلی و خارجی وهابیت عنوان نمود اخیرا اقدامات تحریک آمیز این گروه در سطح شهر مشهد و حومه اعتراض مردم ولایتمدار شهر امام هشتم (علیه السلام) را بر انگیخته است .

مطالب مرتبط:

خبرنگار شیعه نیوز از مشهد گزارش میدهد این افراد در اقدامی هماهنگ با هدف تفرقه افکنی ، ایجاد اختلاف و هنجار شکنی در سالروز شهادت ائمه اطهار (علیهم السلام) با برپایی مجالس عروسی به جشن و پایکوبی میپردازند.

در این راستا یک هموطن اهل سنت در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعتراض به اقدامات این افراد آنان را وهابی و دچار عقاید انحرافی عنوان نمود وی افزود احترام به اهل بیت (علیهم السلام) جزو اعتقادات اهل سنت است و این افراد هیچ رابطه ی با اهل سنت ندارند .

این افراد معلوم الحال با دهن کجی به مقدسات هموطنانمان، ماشین های خود را آذین کرده و در سطح شهر حرکت مینمایند تا عزاداران و محبین خاندان رسالت را تحریک نمایند .

مناسب است نیروهای انتظامی با افرادی که تلاش دارند وحدت و انسجام ملی را برهم زده بطور قاطع برخورد نماید .

 

هشدار در خصوص برخی اقدامات تحریک آمیز در مشهد
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.