عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

هاشمی ‌دستگیر شد +عکس

هاشمی ‌دستگیر شد +عکسReviewed by Admin on Mar 6Rating: 5.0

هاشمی ‌دستگیر شد +عکس

مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران به همراه یکی از اعضای کادر فنی این تیم به دلیل توهین و درگیری فیزیکی توسط پلیس دستگیر شد.

اخبار,اخبار ورزشی , سرمربی تیم بسکتبال

دو تیم بسکتبال شهرداری گرگان و مهرام تهران از هفته ششم لیگ حرف‌های بسکتبال امروز در گرگان به رقابت پرداختند که در نهایت تیم بسکتبال مهرام تهران موفق شد با نتیجه ۸۴ بر ۷۷ تیم شهرداری گرگان را شکست دهد.

اما این بازی حواشی گوناگونی را نیز به همراه داشت که یکی از حواشی پررنگ این بازی، دستگیری مصطفی هاشمی به همراه یکی دیگر از اعضای کادر فنی این تیم به دلیل توهین و برخورد فیزیکی با یکی از ماموران قوت انتظامی حاضر در سالن بعد از انتها بازی توسط پلیس دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

مصطفی هاشمی سرمربی تیم بسکتبال مهرام تهران در این بازی از دقایق نخست اعتراضات متعددی را به تیم داوری انجام می‌داد و این شدت اعتراضات به میزانی بود که هاشمی بعد از هر سوت داوران با عصبانیت به سمت داوران آمده و به میز داوری اعتراضات شدید می‌کرد.

مطالب مرتبط:

اعضای کادر فنی تیم بسکتبال شهرداری گرگان و هواداران این تیم که اعتقاد داشتند سرمربی مهرام تهران در حال حاشیه‌سازی و تغییر جو مسابقه به سود تیم خود است نیز واکنش‌های مختلف ی را نشان می‌دادند که این اعتراضات باعث شد تا حساسیت‌ها و تشنج حاکم بر روی نیمکت‌های دو تیم به بازیکنان و بر روی سکوی هواداران نیز منتقل شود.

در مقاطع مختلف بازی نیز بازیکنان دو تیم معتقد بودند که بازیکن تیم حریف به او فحاشی کرده که در یکی از این برخوردها، کاوه نورافزا با اعتراض شدید به سمت داوران معتقد بود که «اوشین ساهاکیان» بازیکن تیم مهرام تهران به وی فحاشی کرده و این فحاشی حتی منجر به درگیری لفظی و حتی توقف چند دقیقه‌ای بازی نیز شد.

در بخش دیگری از حواشی این بازی و در وقتی که بازی متوقف بود، نیروهای انتظامی برای برقراری آرامش و نظم در سالن، تعدادی از نیروهای خود را در حاشیه زمین مسابقه مستقر کرد.

در همین زمان که یکی از نیروهای انتظامی در حال دعوت کردن کادر فنی تیم بسکتبال مهرام تهران به آرامش برای حفظ وضعیت مطلوب در سالن و ادامه بازی در شرایطی مناسب بود، یکی از کادر فنی تیم بسکتبال مهرام تهران با دست بر صورت وی زد.

این حرکت باعث برهم میل کردن جو سالن، اعتراض هواداران، مسئولان مسابقه و حتی دیگر نیروهای حاضر در سالن شده بود.

بعد از پیگیری‌های مختلف، مصطفی هاشمی که گفته می‌شود از الفاظ نامناسبی در آن لحظه مصرف کرده و همین طور یکی از اعضای کادر فنی این تیم نیز به دلیل درگیری فیزیکی با قوت انتظامی دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

پیگیری‌ها برای معین شدن تصمیم نهایی پلیس، دستگاه قضایی و فدراسیون در مورد این برخوردها ادامه دارد.

اخبار,اخبار ورزشی , سرمربی تیم بسکتبال

هاشمی ‌دستگیر شد +عکس
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.