عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

وضعیت سلامت قربانی اسیدپاشی +تصاویر

وضعیت سلامت قربانی اسیدپاشی +تصاویر Reviewed by Admin on Oct 22Rating: 5.0

وضعیت سلامت قربانی اسیدپاشی

 

crazy-weddings-6

خودمونی: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از زنده بودن قربانی اسیدپاشی در شهرستان دهدشت خبر داد و گفت: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.

عبدالحسین موسویان در تشریح جزئیات و آخرین وضعیت زن قربانی اسیدپاشی در دهدشت گفت: خوشبختانه زن قربانی اسیدپاشی زنده است و خبر فوت وی صحت ندارد و بر اساس اعلام پزشکان بین ۳۰ تا ۴۰درصد دچار سوختگی شده است. پیشتر اعلام شده بود صورت وی ۸۰ درصد دچار سوختگی شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به اینکه این حادثه اولین مورد اسیدپاشی در شهرستان بوده و این منطقه مجهز به بیمارستان سوانح و سوختگی نیست، در لحظات اولیه پس از این ماجرا، مصدوم را بلافاصله به بیمارستان طالقانی شهر اهواز منتقل کردند.

او ادامه داد: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های بیمارستانی پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.

مطالب مرتبط:

سید امین یوسفی گفت: در لحظات اولیه که این دختر را به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل کردند وضعیت مناسبی نداشت و با توجه به نوع حادثه صورت مصدوم به طور کامل دچار سوختگی و آسیب دیدگی شد به طوری که چشم چپ قربانی کاملا تخلیه شد و چشم راست نیز آسیب دیده است.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت یادآور شد: یک ساعت و نیم پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی بر روی بیمار به دلیل نبود بخش سوختگی، شدت جراحات وارده و نبود بخش جراحی پلاستیک در بیمارستان، وی به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شد.

بقایای اسدپاشی بر چهره سیما

 

viber

 

بر اساس شواهد و گفته‌های شهروندان دهدشتی دختر جوان قربانی اختلافات خانوادگی و سوء ظن شد زیرا اخیرا زن اسیدپاش متوجه علاقه و دلبستگی همسرش به قربانی شده بود، بر همین اساس برای گرفتن انتقام شخصی و کنار زدن رقیب دست به اسیدپاشی زده است.

این حادثه عصر یکشنبه ۳۰ شهریور در پارک مرکزی شهر دهدشت به وقوع پیوست که بر اثر این حادثه دختری ۳۰ ساله به نام (سیماا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.

 

crazy-weddings-5

وضعیت سلامت قربانی اسیدپاشی +تصاویر
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.