عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

عاقبت عشوه گری و چشم چرانی با خانم فوتبالیست مشهور!+عکس

عاقبت عشوه گری و چشم چرانی با خانم فوتبالیست مشهور!+عکسReviewed by Admin on Sep 6Rating: 5.0

۰عاقبت عشوه گری و چشم چرانی با خانم فوتبالیست,حمله به خبر نگار چشم چران توسط ماردونا, عاقبت چشمک زدن به همسر فوتبالیست مشهور ۰

۰عاقبت عشوه گری و چشم چرانی با خانم فوتبالیست مشهور!+عکس ۰

فوتبالیست مشهور هنگامی که می بیند یکی از خبرنگاران به همسرش چشمک می زند سخت ناراحت شده و به سوی وی حمله ور می شود.بازیکن فوتبال سرشناس همراه با خانمش به سوی تئاتر شهر در حرکت بود که عده زیادی از طفداران و خبرنگاران ماشین وی را محاصره نموده بودند.

1407778746_dailykhabar_ir_1

وی در حالی که پشت فرمان نشسته بود فرزندش را روی زانو نشانده بود و به سوال خبرنگران پاسخ می دهد.در همین لحظه متوجه می گردد یکی از خبرنگاران ناشی به همسرش چشمک می زند.وی به شدت عصبانی شده و به سوی خبرنگار حمله وی می شود.

مطالب مرتبط:

1407778746_dailykhabar_ir_2

به گزارش دیلی خبر روز یکشنبه ستاره قبلی بارسلونا دیگو مارادونا به همراه همسرش ورونیکا اوجیدا به سمت تئاتر در میان انبوهی از طرفداران و روزنامه نگاران در حال حرکت بود.

1407778746_dailykhabar_ir_3

مارادونا به خبرنگاران گفت “اولین روزی است که با فرزندم بیرون امده ام.امروز بهترین هدیه برای فرزندم است.سپس یکی از خبرنگاران در حالی که ژست بیشرمانه ای می گیرد به خانم مارادونا چشمک می زند.

1407778747_dailykhabar_ir_4

مارادونا از این صحنه به شدت ناراحت شده و می گوید این چه رفتار بی شرمانه ایست که با همسر من دارید.سپس از ماشین پیده شده و به سمت خبرنگار حمله ور می شود و سلی به صورت او می زند تا به او بفهماند که نباید با خانم سرشناس بازیکن فوتبال عشوه گری نمود.

عاقبت عشوه گری و چشم چرانی با خانم فوتبالیست مشهور!+عکس
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.