عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

چگونه لباس بپوشیم تا با هوش و شیک به نظر برسیم ؟

چگونه لباس بپوشیم تا با هوش و شیک به نظر برسیم ؟ Reviewed by Admin on May 20Rating: 5.0

چگونه لباس بپوشیم تا با هوش و شیک به نظر برسیم ؟

 

در این مطلب ،راهنمای کاملا پیشرفته  لباسهایی که به شما ظاهری شیک و آراسته می دهند را می بینید ، اما ممکن است برخی از آنها برای خانم های ایرانی مناسب نباشند اما با ایده گرفتن از آنها می توانید آنها را گفتاسب با خود تغییر دهید .

چگونه هوشمندانه تر لباس بپوشیم
فکر بکنید قرار است برای اولین بار شخصی را ملاقات بکنید ، احوالپرسی می بکنید و بسیار مودبانه با او حرف می بکنید . اما قبل از اتمام عبارت شما، طرف مقابل شخصیت شما را از نمای ظاهریتان ارزیابی کرده است ( از نوک پا تا تفاوت سر ) و برایش معلوم می شود که شما چقدر باهوش و شیک هستید و تمام این تحقیق و تفحص او در عرض ۷ ثانیه اتفاق می افتد.
اگر حس می بکنید که سلیقه شخصی شما برای پیشرفتتان در کار و یا جلب احترام دیگران کافی نیست زمان آن فرا رسیده که دست به کار شوید.

مطالب مرتبط:

لباسهای یقه دار

ست لباس برای کار

یک بلوز با یقه صاف و تروتمیز ، در طول روز به شما ظاهری شیک و آراسته می دهد. ممکن است به این دلیل باشد که پیراهن های یقه دار مثل یونیفرم های مدرسه و دانشگاه ها حالت دانشجویی دارند. ممکن است به این دلیل باشد که برای بسیاری افراد این یقه ها نمادی از شیک پوش بودن مردان است .
با الهام از این بلوزهای یقه مردانه لباسهایی برای زنان طراحی می شود ( یقه های شل و پفی ظاهر شما را درهم برهم نشان می دهد ) که می توانید همراه با دامن های تنگ کوتاه و یک کراوات ظریف ست بکنید .(برای مثال می توانید از مانتوهای یقه مردانه مصرف بکنید )

رنگهای خنثی

می گویند قرمز رنگ قدرت و شور و اشتیاق و زرد ،رنگ جوانی است ، اما برای شما که می خواهید در نظر دیگران باهوش و قابل احترام به نظر برسید بهتر است از رنگ های خنثی مصرف بکنید تا همچنان شایستگی خود را حفظ بکنید و مردم به سمت شما جذب شوند. اگر تمایل دارید کمی تنوع در فرم پوشش خود بدهید ، مخلوطی از رنگهای نیز خانواده را در لباس خود مصرف بکنید . (یعنی رنگ های متضاد را بکار نبرید.)

کت بپوشید

اصلا تصادفی نیست که در یونیفرم ارتشی ها یک عدد کت شیک وجود دارد. سرشانه های چهارگوش شخص را قوی و با اقتدار نشان می دهد و همین طور نشان دهده نظم و انضباط شخص در زمان انجام دستورات مافوق است . بهترین پارت کت های نظامی در این است که نسبت به بقیه لباسهای بیرون شیک تر و جالب تر هستند . برای اینکه در زمان پوشیدن چنین کت های شیکی حالت جنگی و نظامی نداشته باشید، زیرکت یک تیشرت ابریشمی لطیف به تن بکنید و یک شلوار مناسب و یک گردنبند نیز انتخاب بکنید .

کفش های براق

مدل کفش ها چه معنایی دارد

زنی که نداند چگونه مراقب کفش هایش باشد نمی داندکه چگونه مراقب زندگی اش باشد” بین مردم اینگونه جا افتاده است و یک دلیل ی نیز دارد که می گوییم ” کف پای هر کس پنجره ای به روح او دارد” . گام برداشتن با کفش هایی که به بهتر ی مراقبت می شوند و برق انداخته می شوند به جهان ثابت می نماید که صاحبش فردی است که به جزئیات بسیار دقیق است و تمام خصوصیات ی لازم برای رییس بودن را داراست.

سبک های کلاسیک

به جای اینکه تسلیم مدلهای جدیدی که به سوی شما سرازیر می شوند شوید، به سراغ مدلهای کلاسیک بروید که همواره جالب و شیک هستند و از مد نمی روند. برای پیدا کردن چنین مدلهایی می توانید فیلمهای کلاسیک قدیمی( برای مثال : صبحانه در خانه تیفانی ) را تماشا بکنید و از سبک لباسهای آنها الهام بگیرید. قطعا در فیلمهای هالیوودی قدیمی دیده اید که زنان مدیر شیک پوش و ظریف چه مدل لباسهایی مصرف می کردند.

همچنین یادتان باشد که همواره لباس هایتان را اتو بکنید تا جلوه زیبا و شیکتان را حفظ بکنید .

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

چگونه لباس بپوشیم, چگونه لباس بپوشیم برای مردان, چگونه لباس بپوشیم, چگونه لباس بپوشیم برای مردان, چگونه لباس بپوشیم برای مردان, چگونه لباس بپوشیم برای مردان, چگونه لباس بپوشیم تا خوش تیپ باشیم, چگونه لباس بپوشیم تا خوش تیپ باشیم, چگونه لباس بپوشیم تا چاق به نظر برسیم, چگونه لباس بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم, چگونه لباس بپوشیم تا خوش تیپ شویم, چگونه لباس بپوشیم تا جذاب باشیم, چگونه لباس بپوشیم تا جذاب باشیم, چگونه لباس بپوشیم تا جذاب باشیم,

[/toggle]

چگونه لباس بپوشیم تا با هوش و شیک به نظر برسیم ؟
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.