عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

باز هم توهین به امام حسین (ع) اینار در روزنامه ایرانی

باز هم توهین به امام حسین (ع) اینار در روزنامه ایرانی

در پی توهین به امام حسین (ع)، نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به قوه قضائیه، خواستار برخورد با هتاکی روزنامه اعتماد شدند. “معلوم نیست در وزارت ارشاد و هیئت نظارت چه می‌گذرد؟

قوه قضائیه,امام حسین,روزنامه اعتماد

به گزارش خودمونی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا و تهیه یک نامه برای قوه قضائیه هستند که برای همواره این روزنامه هتاک بسته شده و با این روزنامه های سکولار برخورد شود.

به گزارش ایران مطلب به نقل از راه دانا، ابراهیم آقامحمدی در خصوص توهین روزنامه اعتماد به ساحت مقدس امام حسین (ع) و هجمه به اعتقادات مذهبی مردم، اظهار داشت: باید برای وزیر ارشاد و هیئت نظارت تأسف خورد که بیت المال را به حلقوم افرادی می‌ریزند که هیچ گونه اعتقادی به عقاید مردم و چهارچوب های شناخته شده اعتقادی و باورهای دینی مردم مسلمان ندارند.

وی همین طور افزود: باید تأسف خورد به حال افرادی که بیت المال را به این روزنامه ها می‌دهند و نظارتی روی آن‌ها ندارند؛ آقای وزیر ارشاد و هیئت نظارت باید جوابگو باشند که چگونه بعد از سه روز هنوز متوجه چنین اتفاقی نشده‌اند؟

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: چگونه این هیئت روزنامه دیگری را به خاطر وجود شائبه یک اهانت تعطیل می کنند اما واکنشی به این روزنامه ها که همواره در حال توهین به مقدسات هستند نشان نمی‌دهند؛ اگر منش این افراد برخورد با اهانت ها باشد ما بسیار شادمان می‌شویم و این کار قابل تقدیر است؛ اما سکوت آنها در قبال اهانت به امام حسین(ع) نشان می‌دهد که به دنبال مبارزه با توهین‌ها نیستند.

نماینده مردم خرم آباد خاطرنشان کرد: این رفتار هیئت نظارت بر مطبوعات نشان می دهد که برخورد آنها با روزنامه ها صادقانه نبوده و به اعتقادات مردم توجه ی نمی‌کنند؛ روزنامه های بی اعتقاد، سکولار و دین ستیز به آسانی به اعتقادات مردم توهین می کنند و آنها را زیر پرسش می برند؛ آیا اهانتی از این بزرگتر وجود دارد؟

آقامحمدی با بیان اینکه امام حسین(ع) نه فقط الگو و اسوه و اسطوره برای مسلمانان بوده، بلکه بسیاری از آزادگان جهان مانند گاندی، درس آزادگی و فضیلت را از امام حسین(ع) گرفتند، یادآور شد: برخی از این آقایان هنوز قدرت امام حسین(ع) را باور نکرده ‌اند.

مطالب مرتبط:

وی در ادامه تصریح کرد: نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا و تهیه یک نامه برای قوه قضائیه هستند که برای همواره این روزنامه هتاک بسته شده و با این روزنامه های سکولار برخورد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه گفت: روزنامه اعتماد یکی از بی اعتقاد ترین روزنامه های این کشور است و دائماً بیت المال را به حلقوم این روزنامه می‌ریزند؛ این روزنامه توقیف شده است، اما دوباره آن را باز کردند.

نماینده مردم خرم آباد یادآور شد: روزنامه‌ای که حتی یک بار سابقه توهین به مقدسات را داشته باشد حق ندارند دوباره آن را باز کرده و به آن مجوز کار بدهند؛ باید ببینیم واکنش امام خمینی نسبت به برنامه رادیویی در سال ۶۷ که الگوی مسلمانان را اوشین دانسته، چگونه بود؟

آقامحمدی در ادامه گفت: هرچند دست اندرکاران آن برنامه افرادی مذهبی بودند ولی به خاطر غفلت آنها و مطالبی که توسط یک مصاحبه شونده بیان شده بود، امام خمینی حکم ارتداد و اعدام آن خانم را صادر و دستور ارزیابی ویِژه برایبقیه دست اندرکاران برنامه داد.

وی تصریح کرد: بعد از این اتفاقات باید از هیئت نظارت پرسید که واقعا در حال نظارت هستند و یا اینکه با روزنامه های موهن و هتاک معلت ه می کنند؛ معلوم نیست چه چیزی در وزارت ارشاد و هیئت نظارت بر مطبوعات می گذرد.

نماینده مردم خرم آباد با بیان اینکه آقای علی جنتی آیا از خود و پدر پیر و معتقدش خجالت نمی کشد که با پشتیبانی به همین دلیل زنامه ها، بیت المال را به حلقوم آنها می‌ریزد، اظهار داشت: یکی از وقیحانه ترین اقدامات در سال‌های اخیر، اقدام روزنامه اعتماد در توهین به امام حسین(ع) بود که به میزانی وقیحانه است که جای این دارد که مسلمانان دق بکنند.

آقامحمدی در ادامه گفت: این روزنامه ها با پشتیبانی وزیر ارشاد و هیئت نظارت بر مطبوعات منتشر شده و اینگونه مطالب وقیحانه و اهانت ها را منتشر می کنند؛ مسئولین اگر بر مشی و خط امام خمینی هستند ، باید با این افراد برخورد کنند.

وی با اشاره به این موضوع که مسئولین باید آنقدر جوانمرد باشند که توهین به امام حسین(ع) را نپذیرند، تأکید کرد: مسئولان ما مسلمان اند و باید نسبت به این موضوع واکنش نشان بدهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در انتها تأکید کرد: امثال روزنامه اعتماد زاده‌های جریان لائیک در دوم خرداد هستند و آنجا متولد شدند؛از چنین روزنامه ای که با دریافت ۳۰۰ میلیون تومان از شهرام جزائری راه اندازی شده است نباید انتظار حفاظت از شرع را داشت.

باز هم توهین به امام حسین (ع) اینار در روزنامه ایرانی
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.