عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

فرش ایرانی در طراحی لوکس ترین برندهای مد و لباس اروپا

فرش ایرانی در طراحی لوکس ترین برندهای مد و لباس اروپا

طرح-گبه-و-فرش-در-لباس

رد پای فرش ایرانی به رد کارپت یا همـان فرش قرمز ‫‏برند لوکس ‏ژیوانشی هم باز شد. مدل‌های ایـن برند مشهور فرانسوی لباس‌هایی را در شو پاییز امسـال بر تن کردند که طراحی آنها الهام‌گرفته از ‫‏فرش ایرانی بود.

ریکاردو تیچی (Riccardo Tisci)و طراح برجسته‌ی برند فرانسوی «ژیوانشی»  (Givenchy) در شو پاییزه ۲۰۱۵ از طرح فرش ایرانی برای طراحی مجموعه پاییز و زمستان مردانه بهره برد. در ایـن مجموعه‌ی جذابو طرح‌های تمثیلی و طرح فرش روی لباس‌‌ها خودنمایی می‌کند. ریکاردو تیچی طراح مد ایتالیایی ژیوانشی توانسته با کمک طرح فرش‌هایی که ما سـال ‌هاست در مسکن داریم و مجموعه پوشاکی خلق نماید که چشم طرفداران مد همه جهان را جذب خودکند.

 طرح فرش 
ایرانی بر روی لباس زنانه

ژیوانشی برند لوکس پوشاکو لوازم جانبیو عطر و لوازم آرایشی است که از سـال ۲۰۰۵ همکاری با ریکاردو تیچی را شروع کـرده . مسکن مد ژیوانشی در ترکیب مد با عناصر رمانتیسم سیاه شهرت دارد و توانسته با استفاده از عناصر گوتیک و نمادهای مذهبی در دل جامعه‌ی مدرن اهمیت شایسته‌‌ی خود را حفظ نماید .

 طرح فرش 
ایرانی بر روی لباس مردانه

مطالب مرتبط:

امسـال طرح‌های ژیوانشی با الهام از فرش ایرانی مورد دقت متخصصین مد همه جهان قرار گرفت. رنگ‌های پر قدرت و طرح‌های هندسی ایرانی برای بیشتر طراحان مد و پوشاک منبع الهام شد. ژیوانشی از هنر ایرانی لباس‌هایی لوکس و گران خلق کرد که معرف فرهنگ و هنر ایرانی بود.

 طرح فرش 
ایرانی بر روی لباس زنانه

اما ایـن نخستین بـار نیست که فرش ایرانی الهام‌بخش طراحی لباس شده است . در سـال ۲۰۱۳ برند لوکس هرمس با الهام از فرش تبریز آثار شگفت‌انگیز تماشایی به‌نمایش گذاشت. ایـن شرکت فرانسوی تولیدکننده‌ی لوازم جانبی چرمو لباس آمادهو عطرو پوشاک و بقیه کالاهای لوکس است .

جذاب است بدانید پوشاک لوکسی که از نقش‌ فرش ایرانی الهام‌ گرفته‌اندو بسیار گران می باشند . تی‌شرت‌ها از ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو و پیراهن‌ها از ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ یورو قیمت دارند.

طرح های زیبا و خارق العاده فرش 
ایرانی

فرش ایرانی شهرتی جهان ی دارد و همواره به‌عنوان کالای لوکس در بیشتر کشورهای جهان عرضه می‌شود. طرح و نقش فرش ایرانی اکثرا از طبیعت الهام می‌گیرد. پس نقش‌های آن بادقت به شرایط جغرافیایی و آ‌ب‌وهواو فرهنگ و شرایط اجتماعی مفرق است .

فرش ایرانی در طراحی لوکس ترین برندهای مد و لباس اروپا
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.