عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسهاReviewed by Admin on Jun 23Rating: 5.0

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران,کشف,حجاب,کشف حجاب,کشف حجاب در ایران,کشف حجاب در سواحل,کشف حجاب در سواحل ایران

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران

برای مشاهده عکسهای تاسف بار کشف حجاب در سوال شمالی ایران میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

یکی از مسائل اصلی جامعه های دینی در بحث مقوله حجاب و عفاف کم رنگ شدن مردانگی و حیا در خانواده ها است که در سایه غلت مسئولین و متولیان عرصه فرهنگ در تهاجمی خزنده در حال گسترش است . در همین خصوص در این روزها تنها کافی است که با حضور در سواحل شمالی کشور، نگاه کلی به وضعیت حجاب و عفاف و رفتارهای اجتماعی برخی از مسافران داشت که با کمال تاسف در اقدامی زشت در مسائل متعددی شاهد کشف حجاب دختران و زنان در مقابل چشم نامحرمان در سواحل دریای خزر هستیم.

به گزارش ۵۹۸؛ یکی از مسائل اصلی جامعه های دینی در بحث مقوله حجاب و عفاف کم رنگ شدن مردانگی و حیا در خانواده ها است که در سایه غلت مسئولین و متولیان عرصه فرهنگ در تهاجمی خزنده در حال گسترش است .

تا کنون گزارش های مختلف ی از بدحجابی و ناهنجاری های اجتماعی در رسانه ها منتشر شده است که این گزارشات حکایت از وضعیت فرهنگی و اجتماعی کشور را دارد تا که ممکن است تلنگری بر خواب رفتگان باشد و بتوان چاره ای به غیر از برگزاری همایش و چاپ بنر در خصوص این معضلات اندیشید.

در همین خصوص در این روزها تنها کافی است که با حضور در سواحل شمالی کشور، نگاه کلی به وضعیت حجاب و عفاف و رفتارهای اجتماعی برخی از مسافران داشت که با کمال تاسف در اقدامی زشت در مسائل متعددی شاهد کشف حجاب دختران و زنان در مقابل چشم نامحرمان در سواحل دریای خزر هستیم.

تبدیل شدن این ناهنجاری به رفتاری اجتماعی و از بین رفتن قبح کشف حجاب رفتاری است که نیازمند آسیب شناسی جدی و پیدا کردن علاجی به غیر از برخورد صرف انظباطی را دارد که با عرض پوزش از مخاطبین گرانقدر این عکس های که مربوط به وضعیت پوشش زنان در سواحل گیلان در این روزها است به ناچار تنها جهت اطلاع متولیان عرصه فرهنگ منتشر می گردد.

لازم به ذکر است که مستندات بسیاری از کشف حجاب وسیع در سواحل شمال کشور وجود دارد که به علت معذوریت های اخلاقی ا:.۸( انتشار آن خودداری می نماییم.

مطالب مرتبط:

35954_999

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها

35955_611

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها

35956_352

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها

35957_611

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها

35958_680

قرآن مجید درباره ضرورت حفظ حجاب زنان مى‏فرماید:
«یا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُلْ لِأَزْواجِکَ وَ بَناتِکَ وَ نِساءِ الْمُؤْمِنِینَ یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِنْ جَلاَبِیبِهِنَّ ذلِکَ أَدْنى‏ أَنْ یُعْرَفْنَ فَلا یُؤْذَیْنَ وَ کانَ اللَّهُ غَفُوراً رَحِیماً»؛ احزاب(۳۳)، آیه ۵۹٫
«اى پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلباب‏ها (روسرى‏هاى بلند) خود را بر خویش فرو افکنند. این کار براى اینکه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند، بهتر است و خداوند همواره غفور و رحیم است».

کشف حجاب گسترده در سوال شمال ایران + عکسها
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.