عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟ (ترجمه دقیق متن منتشر شده توسط وی)

ترجمه دقیق متن منتشر شده توسط کندی  چارمز را در ادامه خواهید خواند.

کندی چارمز چه نوشت؟

کندی چارمز بازیگر غربی که اخیرا سفرش به ایران حاشیه ساز شده بود بعد از رفتن از ایران توضیحاتی داده است .

او در ایـن ستاگرامش نوشت:

« هی بچه‌ها من چند روزی برای تعطیلات در ایران بودم. اما من ایـن موضوع را تنها با اشخاص فامیل و دوست ها نزدیکم در بین گذاشتم. از آنجایی که استفاده از بعضی شبکه‌های اجتماعی و توییتر در ایران ممنوع است؛ من برای رابطه میزان ی مساله داشتم اما بالاخره برگشتم. من واقعا عاشق تهران و مردم بسیار مهربانش شدم. دست و دلبازی و مهربانی ایـن مردم شگفت‌انگیز در ایـن سفر مرا واقعا تحت اثر قرار داد.
رفتار بزرگمنشانه بعضی مردم که در عین نداری هر آنچه را که دارند برای پذیرایی از میهمـان در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم می‌کنند سبب می‌شود تا دیدی تازه در زندگـی خود پیدا کنی. ایـن سفر بدون کمک دوست ها عزیز من برای ویزا و همه چیزهای دیگـر هرگز ممکن نمی‌شد.»

همین طور نماید ی در مصاحبه ای توضیح داد: « سفر من واقعا کوتاه بود . من مطمئن نیستم که واکنش‌ها به ایـن سفر کاملا تمام شده باشد. »

او افزود که دوست ها زیادی در داخل ایران دارد و ممچنین تعداد زیادی از دوست ها او به ایران سفر کـرده ‌اند. او با ایـن ‌که چند روز را با یک تور مسافرتی در ایران گذرانده اما در ایـن مدت با چندین جراح پلاستیک گفتگو داشته است .
به گفته نماید ی چارمز: «برای مدل ها بسیار معمول هست که برای جراحی پلاستیک و به ویژه جراحی صورت و بینی که ایران از ایـن نظـر برترین در دنیهست به ایران سفر کنند. »

ایـن در حالی هست که یک مقام آگاه در معاونت پارلمانی و امور کنسولی وزارت امور خارجه بیان کرد: طبق آن‌چه که ما ارزیابی کـرده ‌ایم ایـن خانم با اسم واقعی‌اش «کندی چارمز» به ایران سفر نکـرده هست بلکه وی از طریق یکـی از آژانس‌های مسافرتی با نام و شهرت دیگـر ی و به عنوان آرایشگر درخوهست سفر به ایران را ارائه داده است .
وی ادامه داد: او شغل خود را آرایشگری معرفی کـرده و تحت عنوان نام دیگـر ی با کسب مجوزهای معمول و متعارف قانونی به ایران سفر کـرده است .

مطالب مرتبط:

کندی چارمز با چه اسمی و واقعا برای چه کاری به ایران آمده بود؟!

کندی چارمز با چه اسمی و واقعا برای چه کاری به ایران آمده بود؟!

کندی چارمز زن هالیوودی با چه اسمی و واقعا برای چه کاری به ایران آمده بود. آیا او واقعا برای جراحی بینی به ایران آمده بود؟

کندی چارمز در ایران

یک مقام کنسولی ایران در مورد اخبـار منتشر شده در رسانه‌ها در رابطه با سفر بازیگر ویدئو‌های نامناسب به ایران؛ توضیحاتی ارائه کرد.

یک مقام آگاه در معاونت پارلمانی و امور کنسولی وزارت امور خارجه بیان کرد: طبق آن‌چه که ما ارزیابی کـرده ‌ایم ایـن خانم با اسم واقعی‌اش “کندی چارمز” به ایران سفر نکـرده است بلکه وی از طریق یکـی از آژانس‌های مسافرتی با نام و شهرت دیگـر ی و به عنوان آرایشگر درخواست سفر به ایران را ارائه داده است .
وی ادامه داد: او شغل خود را آرایشگری معرفی کـرده و تحت عنوان نام دیگـر ی با کسب مجوزهای معمول و متعارف قانونی به ایران سفر کـرده است .

همین طور گفته می شد که ایـن زن هالیوودی بخاطر جراحی بینی به ایران آمده بود اما به نظـر نمی رسد چنین چیزی صحت داشته باشد.

کندی چارمز بازیگر ویدئو‌های هالیوودی  چند روز قدیم با انتشار پستی در صفحه ایـن ستاگرام خود گفت سفری به ایران داشته است . بعضی از رسانه‌ها در ایران با انتشار ایـن خبر گفتند علت سفر ایـن بازیگر ویدئو‌های هالیوودی جراحی بینی بوده است . چارمز وقتی که  شنید می گویند سفری مخفیانه به ایران برای جراحی بینی داشته غضب گین و خشمگین شد.

ایـن بازیگر در اولین پست ایـنستاگرامی‌اش عکسی سلفی با عینک آفتابی و روسری منتشر کرد و نوشت: “من تعطیلات را در ایران سپری کردم. ایرانیان بسیار مهربان و بخشنده‌اند و حتی چنانچه تو را نشناسند هرکاری از دستشان بربیاید برایت انجام میدهند. بینی من صاف نیست و ایرانیان برترین جراح بینی در جهان می باشند ولی بینی من مشکلی ندارد“.

ایـن بازیگر بعد از مشاهده سایز انبوهی از نظـر ات در زیر پست سفر خود به ایران؛ آن را پاک کرد.

کندی چارمز درباره ایران چه نوشت؟
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.