عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آموزش درمان خارش سر

آموزش درمان خارش سرReviewed by Admin on May 10Rating: 5.0

آموزش درمان خارش سر

چند درمان خانگی خارش سر
۱-چای بابونه:چای بابونه خارش سر را تسکین می بخشد.چای را دم کرده و به مدت ۳۰ دقیقه روی سر بماند و سپس بشویید،هردفعه قبل از حمام تا زمانی که مشکل حل شود.

۲-جوش شیرین:مقداری جوش شیرین را در آب حل کنید و به طور مستقیم روی پوست سر بمالید و پس از چند دقیقه بشویید.

۳-روغن استوقودوس:روغن یا عرق استوقودوس،بابونه و اوکالیپتوس را با هم مخلوط کنید و به مدت ۳۰ دقیقه روی سر بماند و سپس بشویید.ماساژ دادن پوست سر با روغن استوقودوس نه تنها پوست آزرده سر را بهبود می بخشد بلکه باعث رشد مجدد مو و ترمیم پیاز مو می شود که بر اثر مواد شیمیایی موجود در شامپو، آسیب دیده است.

۴-چای سبز:شست و شوی مو با چای سبز از رشد قارچ که باعث شوره و هم چنین خارش سر می شود،جلوگیری می کند. به  هنگام شستن بگذارید چای به مدت ۱۰ دقیقه روی سر بماند و سپس بشویید.

مطالب مرتبط:

۵-حنا:این ماده نیز برای از بین بردن خارش سر مناسب است،البته برای افرادی که با تغییر رنگ مو مشکلی ندارند .می توانید مقداری سدر و حنا را مخلوط کنید و ۱۵ دقیقه روی سر بگذارید.

۶-بزرگترین اشتباه تغییر زود به زود شامپوی سر است،شامپو هر شش ماه یک بار باید عوض شود،شامپوهای دارای سدر برای خارش مو مناسب اند.

۷-هر فردی باید از شانه مخصوص خود استفاده کند،شانه خود را تمیز نگهدارید و هر از گاهی آن را بشویید.

 

 

 

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

خارش سر, خارش سر ریزش مو, خارش سرو بدن, خارش سر و جوش, خارش سر کودکان, درمان خارش سر, درمان خارش سر در طب سنتی, درمان خارش سر و بدن, درمان خارش سر گیاهی, درمان خارش سر با داروهای گیاهی, درمان خارش سر و شوره, درمان خارش سر و ریزش مو, راه درمان خارش سر, راه های درمان خارش سر, علت و درمان خارش سر, 

[/toggle]

آموزش درمان خارش سر
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.