عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

تصاویر تفریح و خوشگذرانی شهرک نشینان صهیونیستی هنگام جنگ با غزه

تصاویر تفریح و خوشگذرانی شهرک نشینان صهيونيستي هنگام جنگ با غزهReviewed by Admin on Aug 6Rating: 5.0

خوش گذرونی صهیونیست ها در غزه,خوش گذرانی صهیونیست ها,خوشگذرانی صهیونیست ها,خوشگذرونی صحیونیست ها در جنگ غزه,خوشگذرونی صهیونیست ها در غزه,خوشگذرونی اسرائیلی ها در غزه

تصاویر تفریح و خوشگذرانی شهرک نشینان صهیونیستی هنگام جنگ با غزه

مطالب مرتبط:
تفریح صهیونیست ها

از زمان یورش اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، شهرک نشینان صهیونیست تفریح و سرگرمی جدیدی ابداع کرده اند که خبرنگار دانمارکی، آن را باورنکردنی توصیف کرده و از گزارش آن اظهار تاسف کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آلن سورنسن، خبرنگار دانمارکی که با هدف حمایت از صهیونیست ها به سرزمین های اشغالی سفر کرده است، با مشاهده بخش کوچکی از وقایع فلسطین، به طور کامل تغییر عقیده داده و طبق گفته خودش، از این به بعد گزارش هایش را از روی تبلیغات و شعارهای رسانه های غربی، کپی نمی کند.

مقامات رژیم صهیونیستی که به قصد تبلیغ برای خود و بازتاب وارونه رخدادها، به سورنسن و گروهی از خبرنگاران اروپایی اجازه حضور در سرزمین های اشغالی را داده بودند، اکنون از این خبرنگار خواسته اند به کشورش بازگردد و مجوز استفاده از امکانات رسانه ای او را لغو کرده اند، اما سورنسن باوجود محدودیت های شدیدی که برایش ایجاد شده، با استفاده از صفحه شخصی اش در توییتر، به مخابره مشاهداتش از سرزمین های اشغالی ادامه می دهد.

خوشگذرانی یهودیان شهرک نشین

سورنسن در یکی از گزارش های اخیر خود تصویری از ساکنان شهرک صهیونیستی سدروت روی تپه های مشرف به غزه منتشر کرده که در آن، صهیونیست های مهاجر سرگرم تماشای بمباران بیت حانون هستند.

شهرک سدروت کمتر از شش کیلومتر با غزه فاصله دارد و نظامیان صهیونیست، برای فراهم کردن مقدمات گسترش و پیشروی این شهرک به سمت غزه، تمام ساختمان های یک شهرک فلسطینی در بیت حانون واقع در شمال شرقی غزه را در عرض یک ساعت ویران کردند تا راه برای گسترش شهرک صهیونیستی سدروت به منظور نفوذ به غزه و شکستن هویت فلسطینی این منطقه باز شود.

شهرک صهیونیستی سدروت

آلن سورنسن در توضیح عکس خود نوشته است:
«سینما سدروت! اسرائیلی‌هایی که در سدروت برای تماشای تازه‌ترین رویدادهای غزه با خود صندلی آورده و روی تپه‌ای جمع شده‌اند، با شنیدن صدای انفجارها دست می‌زنند.»

چنین سرگرمی و تفریحی برای این خبرنگار دانمارکی عجیب است و او باور نمی کند که کسانی با تماشای کشتار زنان و کودکانی در همسایگی آنها که بسیار پیش از آنها در آن سرزمین می زیسته اند، خوشگذرانی کنند، اما اگر این خبرنگار، فقط چند دقیقه، کارنامه و سوابق میزبانانش را مرور می کرد، در می یافت که از این موجودات، هیچ رذالت و خباثتی بعید نیست.
آنها خود را فرزندان اسرائیل و نژاد برتر و برگزیده خدا می دانند و معتقدند یهوه، فرمانروایی زمین و مدیریت جهان را به آنها اعطا کرده و سایر انسان ها برای خدمت به آنها آفریده شده اند و چنانچه نافرمانی کنند، باید نابود شوند.

تصاویر تفریح و خوشگذرانی شهرک نشینان صهیونیستی هنگام جنگ با غزه
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.