عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

مهران مدیری برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرد +عکس

مهران مدیری برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرد +عکس

همسر مهران مدیری فیلم جدید مهران مدیری دورهمی مهران مدیری خانواده مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر اینستاگرام مهران مدیری

مهران مدیری در برنامه هفت اعلام کرد بعد از برنامه دورهمی دیگـر کار نمی‌کند و تنها در سـال دو ویدئو سینمایی می‌سازد.

بعد از پخش مورد ی افخمی از مهران مدیری که بعد از ده سـال در یک برنامه تلویزیونی زنده بودن پیدا کـرده استو دعوت کرد. در ابتدای گفتگو افخمی دلیل ایـن که مدیری ویدئو و سریال نمی‌سازد پرسش کرد و مدیری در جواب بیان کرد: قرار است دو ماه آینده ویدئو سینمایی خود را بسازم به دلیل درگیری سریال تلویزیونی و نمایش خانگی کمتر سراغ سینمـا آمدم دلیل ویدئو سینمایی نساختن در ایـن سـال هاو ترس از تهیه ویدئو سینمایی بود. با وجود ایـن که ایـن تجربه کم نیستو اما برای سینمـا کم است و دوست داشتم وقتی به سینمـا می آیم بسیار پیشرفته باشد.

وی ادامه داد: اسم ویدئو جدیدم «ساعت ۵ عصر» است . در کارهای ابتدایی من به ویدئو نامه متکی نبودیم و بداهه بود اما قرار است ویدئو نامه در سینمـا تمام شود تا کار خود را شروع کنم.

مدیری در ادامه گفتگو از افخمی درخواست کرد که تا فراستی نیاید من حرف نمی‌کنم (خنده) چراکه بدون فراستی نمی‌شود حرف زد.

مهران مدیری در خصوص جزئیات ویدئو نامه ش بیان کرد:   طرح ویدئونامه «ساعت ۵ عصر» از خودم است اما من با خشایار الوند در حال نگارش آن هستیم. ایـن ویدئو داستـان انسان ی از هفت صبح تا عصر در تهران است و انسان ی که یک گلوله برف است که تبدیل به بهمن می شود . بعضی صحنه ها بیش از ۶۰۰ هنرور دارد. بیشتر دوست دارم کمدی اجتماعی سیاسی بسازم کار دومی که بعد از ویدئو کمدی خواهم تهیه ویدئو جدی و تلخی است که خودم مینویسم.

وی ادامه داد: بعد از برنامه «دورهمی» دیگـر کار نمی‌کند و تنها در سـال دو ویدئو سینمایی می‌سازد. برای من حدود ۶۰ روز ویدئو برداری در سـال   تفریح است .

افخمی از بودن بازیگرانی همچون عطاران در سینمـا پرسش کرد و مدیری بیان کرد: خود من در برنامه هام از همه پرسش میکنم اما اکنون خودم نمیتوانم نظـر ی بابت پرسش شما بدهم. همچنین بعضیاز ویدئو‌های ما به لحاظ تکنیک مبتذل می باشند . از ایـن بدتر بودن منتقدینی را می‌بینیم که به خاطر بحث‌های شخصی نظـر ات حیرت انگیزی از آنها شاهد هستیم.خود من بسیار از کارهایم را دوست ندارم چراکه وقت قدیم از لحاظ اجراو داستـان و بازیگری ضعیف بودم.بعضی از کارهایم کودکانه ست و کار پر قدرت محسوب نمی شود مثل ویلای منو شب های بررهو جایزه بزرگ و .. «شوخی کردم»و «شب های برره»و «قهوه تلخ»و «دورهمی»و «پاورچین»و «مرد هزار چهره» و… را در کارهایم دوست دارم چون حرف های خوبی داشتند.

مطالب مرتبط:

بعد از پخش مورد ی از کارهای مهران مدیری و مسعود فراستی در برنامه حاضر شد.

مهران مدیری بیان کرد: یا خدا بسیار سخته حرف کنیم. مدیری در جواب به ایـن سوال فراستی که تو از نگاه بالا با مخاطب حرف می کنیو بیان کرد: در ابتدا دورهمی به ایـن شکل اجرا می شدو اما به مرور مساله حل شد با تذکر دیگـر ان. وی ادامه داد: وقتی که ویدئو نامه اصغر فرهادی به من توصیه شد دیدم معرکه است . دوام نیاوردم و شب ارتباط گرفتم و برای بودن اعلام آمادگی کردم.

از بازی در ویدئو «توکیو بدون توقف» پشیمانم.

همسر مهران مدیری فیلم جدید مهران مدیری دورهمی مهران مدیری خانواده مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری بازیگران فیلم ساعت 5 عصر اینستاگرام مهران مدیری

افخمی از ایـن که به عنوان بازیگر کار می‌کنید چه حسی دارید ؟ مدیری بیان کرد: وقتی که برای کارگردانی بازی می‎کنمو حرص می‌خوردم. اما وقت ی ویدئونامه را می‌پذیرفتم حرفی نمی‌زنم مگر آنکه از من بخواهند.

در انتها گفتگو مدیری با بیان انتقادی از برنامه هفت اظهار داشت: از «هفت» به عنوان برنامه‌ای که حرفه‌ای ترین برنامه سینمایی تلویزیون است همین طور دیگـر برنامه های سینمایی مطبوعات درخواست دارم به نسل امروز جوانان کمک کنند. اکنون همه به شدت تحت اثر سینمای هالیوود می باشند . ما ادبیات سینمایی نداریم حتی در ایـن ترنت ایـن مباحث وجود ندارد. یکـی از وظایف هفت و مطبوعات پیشرفته سینمـا معرفت وسیع سینمـا به مردم و مخاطبان است .

فراستی اظهار داشت: من و بهروز افخمی سینمای کلاسیک کار می‌کنیم. در ابتدا برنامه با گروه افخمی بیشتر ویدئو های روز را ارزیابی میکردیم.

در انتها افخمی از مهران مدیری قول بازی در یک ویدئو خود را گرفت و مدیری ابراز شادی کرد.

مهران مدیری برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرد +عکس
۳ (۶۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.