عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

بازشدن چشمان آیت‌الله مهدوی‌کنی درهنگام قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع)

بازشدن چشمان آیت‌الله مهدوی‌کنی درهنگام قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) 

 

خآدم ان رضوی همراه با کاروان «زیر سایه خورشید» صبح امروز، پنچ شنبه از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کردند. در ادامه این عیادت یکی از خآدم ان حرم رضوی شروع به خواندن صلوات خاصه علی بن موسی الرضا علیه‌الدرود کرد.

به گزارش پایـگاه جوان انقلابی ؛ خآدم ان رضوی همراه با کاروان «زیر سایه خورشید» صبح امروز، پنچ شنبه از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کردند. در ادامه این عیادت یکی از خآدم ان حرم رضوی شروع به خواندن صلوات خاصه علی بن موسی الرضا علیه‌الدرود کرد.

ـ

هموقت با فرارسیدن دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت امام رضا(ع)، اعضای هفتمین دوره جشنواره «کاروان‌ زیر سایه خورشید» صبح امروز، پنجشنبه (۱۳ شهریورماه) با حضور در بیمارستان‌ شهید رجایی از آیت‌الله مهدوی کنی عیادت کردند.

ـ

چهار تن از خآدم ان حرم ثامن‌الحجج امام علی بن موسی‌ الرضا(ع) که در کاروان «زیر سایه خورشید» حضور داشتند پرچمی سبز رنگ از حرم این امام که منقش به آیه «نصر من الله و فتح قریب» بود را به عنوان تبرک با خود به همراه آورده بودند را باز کرده و روی بدن آیت‌الله مهدوی کنی انداختند تا ایشان نیز نیز اکنون که در بستر بیماری قرار دارد عطر دل انگیز حرم رضوی را از نزدیک استشمام نماید .
ـ

javanenghelabi-mahdavi-kani-2

مطالب مرتبط:

ـ
در ادامه این عیادت یکی از خآدم ان حرم رضوی شروع به خواندن صلوات خاصه علی بن موسی الرضا علیه‌الدرود کرد و تمام حاضران با زمزمه این صلوات، شِفای عاجل آیت‌الله مهدوی کنی را از درگاه احدیت خواستار شدند.

ـ

javanenghelabi-mahdavi-kani

ـ

وقتی که صلوات خاصه امام رضا(ع) قرائت می‌شد، چشمان آیت‌الله مهدوی کنی باز و گویی به عشق مولایش تر شده است. و گویی در اوج بیماری و بی‌حسی، چیزی را در زیر لب زمزمه می‌کرد.

همین طور خآدم انی که از آستان مقدس حضرت رضا(ع) در بیمارستان شهید رجایی حضور داشتند با در دست داشتن پرچم گنبد رضوی و بسته‌های کوچکی از نبات و نمک متبرک رضوی، پزشکان، پرستاران، بیماران و همراهان آنها را به زیارت معنوی حضرت رضا(ع) دعوت کردند.

شایان ذکر است گروه‌های دیگری از کاروان «زیر سایه خورشید» ضمن حضور در بیمارستان‌های مصطفی خمینی، کودکان بهرامی و جانبازان ساسان از بیماران این مراکز عیادت کردند.

هفتمین دوره جشنواره «زیر سایه خورشید» امسال از مشهد مقدس به ۳۱ استان و حدوداً ۲۰۰ شهر کشورمان اعزام شده است. همین طور نمایندگانی را به ۱۰ کشور خارجی از عبارت اندونزی، نیجریه، عراق، پاکستان، هندوست ها و … فرستاده است.

بازشدن چشمان آیت‌الله مهدوی‌کنی درهنگام قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع)
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.